Skocz do zawartości
Gość

Wszystko o Ładowaczach czołowych

Rekomendowane odpowiedzi

seris przyjechał na drugi dzień i naprawił. Okazało się, że to nic poważnego. Joystic sie rozkręcił. A z trzymaniem prądu okazało się, że alternator mi rozłączyli. Na temat amortyzacji seriwisant wruszał ramionami i nie wiedział czy działa prawidłowo czy nie. Narazie wszystko działa. Bede informował o ewentualnych wadach lub problemach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma też turka z amortyzacją ale Trimy to używa jej tylko jak jedzie po drodze na polu ją zamyka bo zabardzo lata i nie można zapanować nad nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam tura 2 z hydrametu i to jest tur do C330 taki jak to kiedyś bywały standardowe, wiem że do nich morzna kupić siłownik taki do 3 sekcji do łyżki czy ktoś zna wymiary tego tłoka długość wysów średnica jakie bolce są stosowane itp ? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie potrzebuje wyczerpującą porade o Naszych Polskich Turach jakiego najlepiej i najtaniej i zeby pasował do kuboty ME9000

 

Są z pronaru,metalfachu.famarola.polmotu-poradzcie coś???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzytkuje.ladowacz.czolowy.z.metal.fachu.>

herkules...w.kazdymrazie.ten.wiekszy.przy.same.explorer95.razem.od.2005.roku.

MOje.spostrzezenia:

-nie.mialem.zadnej.awarii.jak.dotej.pory

-mimo.iz.czesto.go.smaruje.i.nie.przeciazaj.ponad.to.co.gwarantuje.fabryka.to.i.tak.ma.juz.spore.luzy.na.sworzniach.przy.ostatniej.sekcji

tzn.sporo.jest.tam.laczen.i.jak.podniose.bele.na.wys.ciagnika.i.okrecam.chwytakiem.by.byla.ciezarem.do.dolu.to

chwytak.z.bela.zaczyna.zahowywac.sie.jak.wahadlo,chyba.trzeba.bedzie.wymienac.conieco.bo.to,.bardzo.nie.wygodne

-tak.ze.sumujac.za.slaba.stal.i.slaba.powloka.malarska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. mam małe pytanko. czy ktoś z was posiada możę TUR-a AGRAM HM 50 CORMAT?? jeśłi tak to ile on ma uźwigu itp. i na jakim ciągniku chodzi. ja zamontowałem go na URSUSIE C- 385A.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do użytkowników ład,czoł co polecacie za sprzęt do mtz 82 z 94 (mała kabina)nowego lub używanego albo czy warto zakładać do mtz czy lepeij sprzedać mtz i kupić coś juz w komplecie i co poelcacie tak do 50tyś i jak macie jakies strony handlujacych to podajcie z góry dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj tomek 22

Poszukaj na Allegro cos uzywanego a jak chcesz mtz sprzedac to ja polecam Zetorki 7745 albo jakies nowsze bo z czensciami niema problemu a od mtz napewno wygodniejszy le troche lzejszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tur sipma t 800? może i niezły ale nigdy jeszcze takiego na oczy nie widziałem!!

a nie myślałeś o ł 104 z agromaszu?

lub pirat 1 z uni grudziądz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc to nie.w okolicy jest lampek 55 z sipmowskim i ładnie sie prezentuje w pracy też.niewiecie jaka moze byc jego cena?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam dylemat nie wiem co kupic.A mianowicie do C360 tura 2 sekcyjnego do ladowania bel sianokiszonki i siana itd.plus dokupic na tyl chwytak do przewozenia bel do obory, badz jeszcze sobie mysle paleciak na tyl? czy od razu tura 3 sekcyjnego z chwytakiem do bel ale nie wiem czy C360 dla rade bo hydrauliki nie ma za specjalnej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie mam dylemat nie wiem co kupic.A mianowicie do C360 tura 2 sekcyjnego do ladowania bel sianokiszonki i siana itd.plus dokupic na tyl ciagnika chwytak do przewozenia bel do obory, badz jeszcze sobie mysle paleciak na tyl? czy od razu tura 3 sekcyjnego z chwytakiem do bel ale nie wiem czy C360 dla rade bo hydrauliki nie ma za specjalnej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa, i dwa razy w roku robienie przodu. . . Ten ciągnik nie jest przewidziany do takiego obciązania przedniej osi, max 1 balot i po równym terenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech nakręci o tej porze roku

mam tura na 360 i jest problem po mokrym wycofać spod stogu ze słomą a co dopiero z sianokiszonką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę słabo widzać na fotkach mocowanie do ciągnika ale z tego co zobaczyłem to jest mocowany bezpośrednio do skrzyni biegów co niejest zbyt stabilne w porównaniu ze starym rodzajem mocowania do ramy jednak z drugiej strony rama ta nie przeszkadza w uprawie ziemiaków co do wykonania i zastosowanych materiałów niemam podstaw do wipowiedzi bez oględzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie a co sadzicie o tym producencie i jego turach ?

http://www.allegro.pl/item511390144_tur_ladowacz_czolowy_c_330_4011_c_360.html

 

a Ztym producentem mial do czynienia

http://www.allegro.pl/item524925335_ladowacze_czolowe.html

 

badz z tym

http://www.allegro.pl/item523806253_ladowacz_czolowy_tur_do_c360_c330.html

as zczegolowiej chodzi mi o 2 sekcyjny tur do c360

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tur 5 albo 6

tur 15 lub 16

+ te z Sipmy

zależy od producenta.

Szczerze pisząc nie kupowałbym polskiego słabe wykonanie nie wytrzymują 100 koni polskie spawy. A wiadomo jak jest w miarę jedzenia apetyt rośni najpierw jak nakazują przykazania a potem to i 2 t podniesie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
najpierw jak nakazują przykazania a potem to i 2 t podniesie.

Podniesie podniesie tylko mocowanie nie wytrzymuje. Mam tura6 i nie polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja 5 podniosła 2,3t(Bin 100 na palecie) ale z tyłu miałem obciążenie a przednie koła prawie flaki pomimo 2,2 atm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T-5 PolMot 14600 netto łyżka 2m + paleciak

T-15 Hydramet 16000 netto łyżka 2m + paleciak

oba na rozdzielaczu 2-sek

U mnie bedzie pracował głównie załdunek bigów i wapna, mysle ze go nie bede przeciążał. Dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...