Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Witam co do wytlaczanek zadzwoncie do P Czahorowskiego czesto sprzedaje tanio lub wymiana towar za towar itp. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy za namiary na producentów i pośredników od wytłaczanek, obydwóch kojarzę, myślałem że ktoś może ma namiary na jakiegoś importera ze wschodu.

A jak ceny u Was? Ja obserwuję wzmożony popyt na małe jajka, praktycznie na pniu schodzi IIa, IIb i III jak z cenkami? U mnie IIa 0,18-0,19; IIb 0,16; III 0,14 większe jajka bez zmian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

mam do zaoferowania spore ilości jaj wiejskich.

Zainteresowanych proszę o kontakt na maila:

jajohurt@interia.pl

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Mam do sprzedania III i IIb cena 0,10gr i 0,14gr.

Jajo świeże i pewnie

Okolice Katowic

kontakt 602244288.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum ! Koledzy jakie cenki na ten czas bo tydzien mnie nie bylo a tu nic sie nie dzieje czyzby cena stala w miejscu ?? A Swieta za pasem.... Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ceny jaj są zróżnicowane.0-0,27-0,28 1a-0,23-0,25 1b-0,21 2a-0,19-0,20.coraz większe zainteresowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię każdą ilość 3 i 2B czy kl. S jak kto woli

505 027 781

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam towaru wszedzie brak choc rozstrzal cenowy jest duzy O-33-31 S-30-28 1A-27-24 1B-23 2A-20 2B-18 a co ciekawe P.Wozniak na poludniu O sprzedaje po 33gr a na polnoc zawozi choc ma dalej po 31gr a co bedzie sie dzialo po swietach to sie okaze choc moze cena sie utrzymac zwiazku wywozem jaja i duza redukcji stad Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich...

choć zastanawiam się, gdzie się podziali wszyscy szanowni forumowicze, którzy niegdyś mocno podnosili temperature swymi wypowiedziami, czy też prognozami... Czyżby mieli tyle pracy? A może już się wczasują - w końcu nie taki zły był ten rok, a zapowiada się jeszcze lepiej...

A może rynek cenowy na tyle się ustabilizował, że nikomu się nie chce dzielić informacjami, bo zmiany są niewielkie...?

Właśnie, jakie macie prognozy na początek stycznia i wogóle na przyszły rok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Nie czas teraz zastanawiać się jaki będzie następny rok bo pewnie nieprzewidywalny jak zwykle, dlatego cieszmy się świętami i Wam koledzy drobiarze życzę WESOŁYCH I POGODNYCH ŚWIĄT !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny narazie trzymają poziom świąteczny, zejście dobre, a jak kolega Kogucik kupuje Ib po 0,20 to naprawdę w niezłej cenie i chyba jeszcze przedświąteczne wietrzenie magazynów bo o duże jajko ciężko a i cena wysoka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ceny na dziś loco ferma plus vat: O-33 S-29 1A-25 1B-23 2A,2B-do hurtu nie mam. To są najniższe ceny dla 3 klientów. Kto sprzedaje taniej ten chyba zapadł w sen zimowy i nie ma kontaktu z rzeczywistością

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od trzech dni odbieram po kilka telefonów dziennie

z zapytaniem o jajka

u mnie magazyny puste u kolegów brak towaru

czy ktoś coś wie co to za zamieszanie

a może uda się podnieść ceny

co forum myśli o moim pomyśle ,

moje ceny:

1a- 0.23-0.25 1b - 0.20 -0.23

a jak tam ceny w polsce

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zreszta co tu duzo ukrywac widac kto jakie ceny podaje czy handlarz czy hodowca, kazdy ciagnie w swoja strone.

 

Dlatego proponuje jesli ktos pisze ceny to niech napisze tez czy sam produkuje czy tylko posredniczy i szuka najtanszego towaru bo z tym to wiadomo jak mozna trafic na niezle g....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jakie ceny u was? u mnie przeciąg w magazynie: 1b 24, 1a 25-26, 0-30-31, ex 34-35 - pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jak ceny w innych regionach? Ja od jutra podnoszę o grosik bo jajek nie ma za wiele a chętnych na nie bardzo dużo

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...