Skocz do zawartości
manieksi

Rolnik Robotnik Wykwalifikowany - VI edycja

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

u mnie podobnie też modle się żeby jakimś cudem nazbierało mi się 28 poprawnych odpowiedzi, nie mam niestety pewności że zdam. a praktyczny mam 30 listopada o 8.00. więc moja prośba do Ciebie żebyś mogła napisać mi co miałaś mam nadzieje że jako dziewczyny będziemy miały bardziej kobiece zadanie niż uprawienie pola mam pytanie do poprzedników również mianowicie jak należy przygotowywać się do etapu praktycznego? czy wogule da radę się jakoś do niego przygotować?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej niewiem czy już wiesz ale są już wyniki testu. Dobra wiadomośc to ta że wszystkie dziewczyny zdały:) (przynakmniej tak twierdził ten Pan od testu). Wiem też, że dla dziewczyn nie będzie zadania związanego z użytkowaniem maszyn - na szczęście bo ja to niebardzo bym sobie dała rade z tym. Ciesze się że zdałam i mam nadzieję że ten praktyczny też jakoś pójdzie. Ponawiam również pytanie koleżanki odnośnie zadań na egzaminie praktycznym - Jeśli ktoś ma jakiś pomysł co tam mogą dać to napiście - może przynajmniej w jakimś stopniu zbliżymy się do prawdziwych zadań. Pozdarawiam forumowiczów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale się ciesze że już z głowy ta teoria, super że pozdawałyśmy, bo szczerze mówiąc najmniej wierzyłam w żeńską płeć bo ten zawód typowo męski, ale widzę że my kobiety też mamy coś do powiedzenia pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jak ktoś już jest po egzaminie praktycznym to proszę o info. Co i jak było

Z góry dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich forumowiczów, widzę że każdy zagląda na forum milcząco, szkoda bo wieści na temat egzaminu praktycznego bardzo by się przydały, Kasiu wielka prośba do Ciebie pamiętaj proszę o mnie, i jeśli możesz to napisz w sobotę po swoim egzaminie jak było i co miałaś? będę bardzo zobowiązana gdyż ja zdję w niedzielę raniutko i wiadomości od Ciebie pozwolą mi się jakoś ukierunkować. z góry dziękuje, życzę powodzenie i mocno trzymam kciuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej myśle ze Ci co mieli coś do powiedzenia to napisali co mogli (za co bardzo dziękujemy):) a poprostu ludzi z tego kursu zabardzo to niema na tym forum, więc wydaje mi się że będzie wielka improwizacja przy zawaniu tego egzaminu Oczywiście jeśli chcesz to powiem Ci co miałam ale ja do domku wróce bardzo późno więc najlepiej jak mi podasz swój numer telefonu na gg 10051651 lub kasia1608@o2.pl to wtedy zaraz po egzaminie napisze co miałam Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktycznie mogłam wcześniej podać Ci nr gg to znacznie ułatwiłoby kontakt zatem mój nr to 12228600, czekam z niecierpliwością na wiadomości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Ja już jestem po egzaminku i do wiadomości wszystkim co jeszce są przed to na egzaminie był kojec dla cielaka opisywany wcześniej przez jednego z forumowiczów (jak coś to jestem uchwytna pod gg) Nie było to trudne ani skomplikowane więc wszyscy inni napewno dać rade. Powodzenia i Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...