Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 20:36 Wto 31 Mar 2020

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 378, 379, 380 ... 2296, 2297, 2298  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ciężki

PostWysłany: 09:24 Wto 10 Sty 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie są ceny piskląt - z regularnych zamówień - nie z okazji bo ktoś odmówił a ja to łyknę. takie łykanie to po prostu spekulacja , a potem zdziwienie że inni ciebie też golą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
medox

PostWysłany: 09:22 Wto 10 Sty 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ehhhh filut , filut.Chłopaki , powiedzcie filutowi , że telefony gorące już od rana dziś.A to dopiero początek.
A pod koniec miesiąca , to już zacznie towaru przybywać filut
Powrót do góry
klark

PostWysłany: 09:17 Wto 10 Sty 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś drgnęło, trzeba uważnie obserwować rynek
Ubojnie zaczynają szukać (telefony), cena tuszki do góry :!:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
filuś

PostWysłany: 08:25 Wto 10 Sty 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pod koniec miesiąca to może i nie ma kury i to będzie pierwszy raz od 3 lat co ubujnie będę płacić po 4 min . A wstawiać dużo hodowców odmawia i to bardzo jak już idzie dostać pisklaki po 1 zl każda ilość na każdy termin i chętnych brak bo wystarczy ognisko jakieś w promieniu 3 km i po ptokach ubojnia nie ryzykuje nic tylko by chciała ładnego kuraka hodowca stawia wszystko a są ubojnie co na swoje fermy nie wstawily i nawet nie mysla nie wstawiaja w obawie przed ogniskiem a głupków wśród was szukają za 3 zacznijcie wkoncu myśleć
Powrót do góry
kaszubek

PostWysłany: 07:41 Wto 10 Sty 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przez ostatnie cztery miesiące mniejsze kury mniejsza strata finansowa Laughing
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 00:08 Wto 10 Sty 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Filut , do 10 lutego nie ma absolutnie żadnych odwołań wstawień, dalej nie sprawdzałem , bo mi się nie chciało.Na pewno generalnie po 10 lutym już wstawienia są mniejsze.
Natomiast fakt , że sprzedają ludzie nie duże kury, nie trzymają, tym większa dziura będzie w przyszłym tyg...
Powrót do góry
Juger

PostWysłany: 21:57 Pon 9 Sty 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

golub 20 zł do tony drożej czyli st 1335 g1 1275 g2 1260 f 1240 jak reszta?
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 20:49 Pon 9 Sty 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medi problem nie tkwi w cenie tylko w tym że każdy ucieka z kura bo ptasiej coraz więcej na południu i coraz więcej hodowców rezygnuje ze wstawien nawet namowy ubojni nie pomagają i może dojść do tego że ubity będzie po 5 a żywy po 4 .
Powrót do góry
balbina

PostWysłany: 17:12 Pon 9 Sty 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medox kochanie a w świętokrzyskim? Rozpisz na cały rok od razu zeby nie było.. 😏
Powrót do góry
Akcent

PostWysłany: 16:54 Pon 9 Sty 2017    Temat postu: cena Odpowiedz z cytatem

Medox jakie ceny w lodzkim daja na jutro ?
Powrót do góry
Akcent

PostWysłany: 16:54 Pon 9 Sty 2017    Temat postu: cena Odpowiedz z cytatem

Medox jakie ceny w lodzkim daja na jutro ?
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 16:45 Pon 9 Sty 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Balbinko , przewidzę wszystko bo dysponuję danymi z 65% powierzchni Polski
I poniżej Ci to udowodniłem.Masz jak na dłoni i jak po sznurku.Pisałem w połowie listopada, że grudniowe wstawienia przesuwane są masowo na II połowę stycznia i w związku z tym w drugiej połowie stycznia cena powinna ruszyć ( i za tydzień zobaczysz minimum 3.40) oraz , że ogrom wstawień w drugiej połowie stycznia , spowoduje przełomem lutego i marca cenę 2.50netto.Co też zobaczysz i co już dziś Ci gwarantuję kochanie Ty moje....
Tydzień temu chciałem żeldrobowi powiedzieć , żeby przytrzymał , bo cena wzrośnie (w poście w którym napisałem , że coś bym mu powiedział,ale nie powiem, bo był niegrzeczny Laughing )
Więc ja wiem wszystko skarbie , tylko trzeba umieć mnie czytać , rozumieć i czasem domyślić się przenośni lub innego środka wyrazu artystycznego....
Powrót do góry
balbina

PostWysłany: 16:26 Pon 9 Sty 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medoxiku! Cytowany przeze mnie twój post jest z 12.12.16 bodajże.. Ale g.o.wno to zmienia. Takie pitolenie trzeba by sie przyjrzeć.. Jak export padnie.. Jak ptasia grypa.. Albo postraszylem was.. Haha nic nie przewidzisz bo nie jesteś w stanie pogodzilbys sie z tym faktem i nie robił z siebie o.sio. Łka 😆
Powrót do góry
Akcent

PostWysłany: 16:23 Pon 9 Sty 2017    Temat postu: Cena Odpowiedz z cytatem

Jakie ceny w lodzkim ???
Powrót do góry
zbysiu

PostWysłany: 14:44 Pon 9 Sty 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Kilka dni póżniej - 23 listopada ,pisałem wam tak :

Niedługo będzie ciekawy czas i warto mu się przyjrzeć,ponieważ obsady , które miały być za 2, 3 czy 4 tygodnie są masowo przesuwane na drugą połowę stycznia i pierwsze dni lutego , będzie więc okazja przekonać się , czy ewidentne zmniejszenie przez nas produkcji będzie miało jakiś wpływ na cenę

To cytat z postu z 23 listopada - żeby ktoś nie pomyślał , że chodzi o obecny moment i znowu nie pisał , że się pomyliłem Laughing

Aktualnie od teraz do około 10 lutego ROZPOCZYNAMY TRWAJĄCE MIESIĄC NAJWIĘKSZE WSTAWIENIA NOTOWANE W SKALI MIESIĄCA W HISTORII POLSKIEGO DROBIARSTWA.
I tyle.Nie zmienimy tego , bo kurki już wjeżdżają na halę lub są w aparatach i za 2-3tygdnie wjadą na kurniki.Są to wstawienia potwierdzone i zamówione
Obserwujmy więc czy będę miał rację i marzec to cena 2.50 netto lub jeśli zblokują eksport przez ptasią 1.50netto i towar nie do upłynnienia
Tak piszesz a sam też wstawiłeś jak tak doskonale to wiesz to poda mi tylko 6 numerów w totka wielki wróżbito
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 14:10 Pon 9 Sty 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilka dni póżniej - 23 listopada ,pisałem wam tak :

Niedługo będzie ciekawy czas i warto mu się przyjrzeć,ponieważ obsady , które miały być za 2, 3 czy 4 tygodnie są masowo przesuwane na drugą połowę stycznia i pierwsze dni lutego , będzie więc okazja przekonać się , czy ewidentne zmniejszenie przez nas produkcji będzie miało jakiś wpływ na cenę

To cytat z postu z 23 listopada - żeby ktoś nie pomyślał , że chodzi o obecny moment i znowu nie pisał , że się pomyliłem Laughing

Aktualnie od teraz do około 10 lutego ROZPOCZYNAMY TRWAJĄCE MIESIĄC NAJWIĘKSZE WSTAWIENIA NOTOWANE W SKALI MIESIĄCA W HISTORII POLSKIEGO DROBIARSTWA.
I tyle.Nie zmienimy tego , bo kurki już wjeżdżają na halę lub są w aparatach i za 2-3tygdnie wjadą na kurniki.Są to wstawienia potwierdzone i zamówione
Obserwujmy więc czy będę miał rację i marzec to cena 2.50 netto lub jeśli zblokują eksport przez ptasią 1.50netto i towar nie do upłynnienia
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 13:58 Pon 9 Sty 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Uuuuuuuuuu a cóż to za masowa ucieczka ?? Wszyscy odwołują wstawienia te które miały być za 3-4tygodnie.Co to ? 3zł zła cena ? No co wy , fajnie jest przecież , a kurczaczka nigdy nie jest za dużo Laughing
Nie trzeba odwoływać osiołki , starczy wsadzić 20% mniej i spokojnie w normalnej cenie sprzedawać, i przytrzymać wtedy można jak trzeba i warunki lepsze i wyniki lepsze

Balbinko i funia - powyżej mój post z 18 listopada.Były wcześniej , ale nie chce mi się szukać.Nauczcie się czytać ze zrozumieniem - przeczytajcie , popatrzcie na kalendarz i zobaczcie czy się potwierdza.Za kilka dni nastąpi apogeum wzrostu ceny i potrwa ok 2 tygodnie.Przypominam , to post z 18 listopada - już widać było , że za dwa tygodnie (od 18 listopada licząc) są mniejsze wstawienia(stąd już szukają kury) ,a za 3 i 4 tyg od 18listopada licząc jeszcze mniejsze.To właśnie ludzie , którzy przesunęli wsad z tego terminu na II połowę stycznia
Co do wodospadu po Świętach - muszę Was troszkę czasem postraszyć, jakbyście przytrzymali kury przed Świętami , jak zaczęła cena rosnąć , to by Wam zostało na po Świętach i byłoby wspomniane przeze mnie 2.6-.270 po Świętach , a tak choć było 2.95 , bo sprzedawaliście za koleją mały towar
Powrót do góry
baca60

PostWysłany: 13:56 Pon 9 Sty 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TOMASZ, dobra robota zaczynamy twój styczniowy KRAAAAAAAAAAAAAACHCHCHCHCHCH
Powrót do góry
balbina

PostWysłany: 13:15 Pon 9 Sty 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Dziunia jak zwykle o 20gr zawyża, na Puzona , to już chyba i tak nikt nie zwraca uwagi , bo ten to już ceny z kosmosu podaje zawsze, ale tak czy owak 3.10 można dostać , więc jeszcze 20gr i zaczniemy wychodzić na zero.Jest powód do szczęścia Laughing
I nie bójcie się , do Świąt już cena nie spadnie (tylko nie trzymajcie wszyscy na ostatnie dni) Natomiast po Nowym Roku- wodospad na 2.60-2.70 pewnie

Coś jak zwykle prognoza ci nie wyszła (słowo zostało usunięte)ku 😆
Powrót do góry
ksiaze

PostWysłany: 12:51 Pon 9 Sty 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hahaha
Jak to wszyscy nami sterują, nawet program rolniczy dziś miał wzmiankę o sytuacji w drobiu. Po mimo lepszego ożywienia na rynku do końca tygodnia nie ma co liczyć na wzrosty cenowe.
Nie no to już nie tyle, że śmieszne ale i nie bezpieczne, że tak naprawdę drobiarze to nie mają nic do powiedzenia. Mają tylko w gnoju chodzić i starać się żeby łapki były ładne bo chińczyk je uwielbia i słono płaci.

To jest upokarzające!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
funia

PostWysłany: 12:47 Pon 9 Sty 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medox nie wiem jaki masz cel, żeby mieszać ludziom w głowach tym ciągłym proroctwem. Tyle samo wiesz co wszyscy - czyli nic. Jakiś czas temu, pisałeś o Armagedonie , ilościach nie do sprzedania na styczeń. Teraz nagle twierdzisz, że sytuacja się zmieniła - i tak jest za każdym razem. Pozdrawiam i życzę dobrej ceny.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 12:22 Pon 9 Sty 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To dalej napędzajcie im koniunkture, zamiast kupować choćby w polskich wytwórniach.
I co mówiłem kilka dni temu , że podrożeje? Nikt nie wierzył Laughing Apogeum wzrostu za kilka dni.Towar już mocno poszukiwany!

Teraz mówię wam i objaśniam po raz dziesiąty - drożeje , bo ludzie którzy mieli wstawić w grudniu i mieć kurę do sprzedania teraz i za chwilę, przerzucili wstawienia na drugą połowę stycznia.Stąd między 10 stycznia a 10 lutego wożone są pisklęta z zagranicy , bo brakło mocy wylęgowych w polskich wylęgarniach !.I tak było tam masę, a dołożyli się jeszcze ci z przesunięć.Logika była banalna - wstawię tak , żeby wyjść na jakieś okolice marca ( bo się pewnie już zmienią ceny) następne wyjście będę miał na majówkę/maj (komunie) i kolejne na lipiec (lato) .Mamy więc już pewne w marcu , maju i lipcu ilości kurczaka nie do ubicia
Ale póki co mamy 2 tygodnie poszukiwania towaru i wzrost w/g mnie na 3.30-3.40 , czyli taki ledwie kryjący zimowe koszty.Ale zawsze to lepsze jak olbrzymia dokładka.Takie stworzyliście realia-radość pod niebiosa , bo brak dokładki
Powrót do góry
Zygi

PostWysłany: 12:07 Pon 9 Sty 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Real wreszcie przyjemnie jest czytać , jak bym sam pisał. Cała gra toczy się ponad naszymi głowami . Białe kołnierzyki chcąc się wykazać szefowi a ci wyżej BOSOWI KORPORACJI obniżają koszty czyli zwiększają zyski. Biznes jest biznes nie interesuje ich krzywda ludzka.Niektórzy żyją złudzeniami że wróci to co było a tu nastąpiło nowe rozdanie.Przykro jest pisać o nadchodzącym złym lecz takie są realia.Przykładem korporacji w Polsce jest KARGIL , prowadzi biznes również w Brazylii. Produkuje tam ziarno GMO i kurczaki. Takim gigantom potrzeba jest jeszcze umowy o wolnym handlu i my nie mamy prawa bytu.
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 11:46 Pon 9 Sty 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobno brak glup oli na wstawienie po koszcie produkcji albo nawet nie hodowcy mówią że więcej zarabiają nie wstawiając wogole do tagi doprowadzilista . Jak minist ogłosiło 8 tys kary to i ogniska się ograniczył u
Powrót do góry
puzon brojlerowski

PostWysłany: 11:35 Pon 9 Sty 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

POŁUDNIE 3.30 NETTO
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 378, 379, 380 ... 2296, 2297, 2298  Następny
Strona 379 z 2298

Skocz do: