Skocz do zawartości
żeldrob

Wytwórnie pasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy ktoś z hoduje na HaGe POLSKA ? potrzebuje informacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia napisze tak,HaGe to nie jest dobry pomysł,wysokie zużycie paszy i brak porozumienia z paszarnią. Jednym słowem nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z doświadczenia napisze tak,HaGe to nie jest dobry pomysł,wysokie zużycie paszy i brak porozumienia z paszarnią. Jednym słowem nie polecam.
Tak Ryszard 40 , Pasza do Bańi.... wysokie zużycia.....i biegunki...Tez nie Polecam.....Jakie wyńiki na Spomisie i Prowimi.....Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Również mnie interesują wyniki na Provimi. Gość przyjeżdża co trzy tygodnie i namawia. Teraz biorę z HaGe i potwierdzam - przy duże zużycie. Ostatnio przy 2,5 kg zjadły 1,93.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karmię moje ptaki paszą Provimi. Ostatnie wstawienie miałam spożycie 1,78 przy średniej wadze 2,40.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy dajecie moze kiszonkę ?? Podobno kura daje wiecej jaj oraz wytwarza wiecej kwasów trawiennych potrzebnych jej do trawienia pokarmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Karmię moje ptaki paszą Provimi. Ostatnie wstawienie miałam spożycie 1,78 przy średniej wadze 2,40.

Czy chowasz w systemie karmienia GAMA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem ostatnie wstawienie z Provimi, nie narzekam. Może tylko na ceny, bo nie za niskie (w przyszłym tygodniu dostanę ofertę na kolejne wstawienie).

W grudniu zakończony rzut i wyniki:

waga: 2,66 w około 6 tygodniach, zużycie paszy 1,74.

Żywiłem gama z mocniejszym finiszerem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje jeszcze nie widzialem takiego zuzucia przy takiej wadze. Zamknij kurniki i pisz ksiazke o hodowli brojlera. Bardzo chcetnie ja kupie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja też miałem ostatnie wstawienie z Provimi, nie narzekam. Może tylko na ceny, bo nie za niskie (w przyszłym tygodniu dostanę ofertę na kolejne wstawienie).

W grudniu zakończony rzut i wyniki:

waga: 2,66 w około 6 tygodniach, zużycie paszy 1,74.

Żywiłem gama z mocniejszym finiszerem.

Sorki Kolego ale nie chce mi się wierzyć, chociaż...ślepej kurze też ziaro się trafi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego ja karmie na provimi qutro plus i ma wyniki 2.4-2,5 na 42 dni tuczu i spozycie 1,84 a na gamie mialem 2,35 i spozycie 1,9 wiec bajek nie opowiadaj ze masz takie wyniki na gamie (przy qutro stosuje prestarter)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja też miałem ostatnie wstawienie z Provimi, nie narzekam. Może tylko na ceny, bo nie za niskie (w przyszłym tygodniu dostanę ofertę na kolejne wstawienie).

W grudniu zakończony rzut i wyniki:

waga: 2,66 w około 6 tygodniach, zużycie paszy 1,74.

Żywiłem gama z mocniejszym finiszerem.

 

cos ci sie kolego w wyliczeniach pomylilo...bo takiego wyniku na provimi quatro nie mialem nigdy a hoduje juz sporo lat..powiem ci wiecej ...ja o takim wyniku nawet nie slyszalem.!!!..a hoduje juz tak ddlugo ze nawet nie pamietam jak dlugo..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolego ja karmie na provimi qutro plus i ma wyniki 2.4-2,5 na 42 dni tuczu i spozycie 1,84 a na gamie mialem 2,35 i spozycie 1,9 wiec bajek nie opowiadaj ze masz takie wyniki na gamie (przy qutro stosuje prestarter)

 

a te wyniki sa jak naibardziej realne...bo ja osiagam podobne..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo przeciez kazdy hoduje i wie jakie kury moga urosnac i niema co takich glupot opowiadac ale nasza jest taka braza ze 50% hodowcow ci powie prawde i doradz a reszta by cie zjadla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak liczycie dni tuczu? dzien przyjazdu to dzien 1 czy dzien 0? I jak np zdajecie 43 dnia to liczucie tucz do 42 bo wtedy koczycie karmienie czy do dnia zdawania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień przyjazdu to dzień zerowy mimo, że wstawy są raniutko a ostatni dzień to odstawy. Ja karmię do ostatniej minuty, do zgaszenia światła. Oczywiście dobre pół godz trzeba dać sobie na podniesienie linii. 1 kg paszy to 1 zł a kury 3 zł więc niech będą najedzone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...