Skocz do zawartości
mario98

Czym nakrywać pryzmę?

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie były szczury w stodole to kupiłem łapke na szczury taka jak na myszy tyko że większa i metalowa i kiedyś nie miałem akurat co założyć to założyłem surowego ziemniaka i posypałem paszą dla świń i w ten sposób złapałem już ponad 20 szczurów. co jakiś czas polewam łapke wrzątkiem i troche smaruje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już pisałem w temacie o szczurach. Dwa lata temu dwa szczury wlazły mi do otwartej chłodnicy w 360. jednego szczypcami za ryjek wyciągnąłem i ... puściłem wolno . Tak seplenił, że w ciagu 3 dni wystraszył wszystkie Teraz chyba będę musiał znowu na któregoś zapolować - znaczy zostawić chłodnicę otwartą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjnym rozwiązaniem jest betonowe dno w silosie. Przed ostatnimi zbiorami zdążyłem zrobić u siebie, i teraz od spodu nic nie odpada. Jedynie czasem wrony niszczą folię wydziobując dziury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wrony - wiatrówka i pozycja leżąc ... a potem wywiesić jedną ku przestrodze pozostałym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No betonowe podłoże to rzeczywiście super sprawa sam planuję w najbliższych latach takie coś. Hehe tylko nie wiadomo jak z kasą bo w maszyny troche sie inwestuje. Chociaz z drugiej strony to teraz mat budowlane są tanie i nie wiadomo czy nie podrożeją chociaż co prawda nic na to nie wskazuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jasna sprawa, silos to silos

Ja jednak nie zamierzam robić takich inwestycji bo nie wiąże dalszej przyszłości z hodowlą...

A na szczury polecam prewencyjnie koty U mnie jest ich dużo i u sąsiada [kotów] i tylko raz w ciągu roku próbował mi się wtrynić do pryzmy, ale go wypłoszyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To już pisałem w temacie o szczurach. Dwa lata temu dwa szczury wlazły mi do otwartej chłodnicy w 360. jednego szczypcami za ryjek wyciągnąłem i ... puściłem wolno . Tak seplenił, że w ciagu 3 dni wystraszył wszystkie Teraz chyba będę musiał znowu na któregoś zapolować - znaczy zostawić chłodnicę otwartą

Mi myszy w chłodnicy od bizona zrobiły gniazdo bo zapomniałem założyć korek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...