Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 10:53 Nie 27 Wrz 2020

kurs rolniczy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Edukacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Italian

PostWysłany: 16:53 Pon 16 Lut 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam pytanie odnosnie tematu...jestem studentem budownictwa ale bardzo prawdopodobne ze bedzie mi potrzebne wykształcenie rolnicze i chcialbym sie spytac czy jest mozliwosc uzyskania takowego wykształcenia "nie ruszajac sie z domu" chodzi mi o jakies szkoly on-line lub kursy bo z powodu braku czasu nie moge sobie pozwolic na szkole wieczorowa badz zaoczna. w tym miejscu chialbym tez zapytac jakie to ma byc wykształcenie tj. technikum czy zawodowka tak aby byc uprawnionym to przejecia gospodarstwa i otrzymywania wszelakich doplat? prosze o konkretne odpowiedzi za ktore z gory dziekuje zalezy mi bardzo na tym...pozdr
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nemino

PostWysłany: 00:25 Pon 26 Sty 2009    Temat postu: szkoły Odpowiedz z cytatem

Zanim zdecydujecie się na te kursy to proponuję zadzwonić do MR - oni dokladnie wytlumaczą jak jest z tym wykształceniem, bo może się okazać że ten kurs nic nie daje

mirmur10 napisał:
hejo czy ktos wie cos na temat
Wykształcenie rolnicze INTERNETEM !!!
konkretnie interesuje mnie

Pierwszy Portal Rolny, Zespół Szkół Agrobiznesu w Bolkowie pod patronatem Dolnośląskiej Izby Rolniczej uruchamiają Internetowe kursy eksternistyczne, umożliwiające zdobycie wykształcenia w zawodzie „ROLNIK”.

pytanie czy KTOS ZAREJESTROWAL SIE Rolling Eyes Exclamation [/b]
Powrót do góry
mirmur10

PostWysłany: 19:41 Sob 24 Sty 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hejo czy ktos wie cos na temat
Wykształcenie rolnicze INTERNETEM !!!
konkretnie interesuje mnie

Pierwszy Portal Rolny, Zespół Szkół Agrobiznesu w Bolkowie pod patronatem Dolnośląskiej Izby Rolniczej uruchamiają Internetowe kursy eksternistyczne, umożliwiające zdobycie wykształcenia w zawodzie „ROLNIK”.

pytanie czy KTOS ZAREJESTROWAL SIE :roll: :!: [/b]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
saaars

PostWysłany: 15:02 Nie 9 Lis 2008    Temat postu: Kurs internetowy Odpowiedz z cytatem

Witam,

tutaj masz link do strony kursy z którego ja skorzystałem.
http://intedu.pl/
Nie wiem czy jest on dobry ale napewno jedyny o którym wiem.

pozdrawiam
Powrót do góry
hanka_12

PostWysłany: 21:34 Sro 5 Lis 2008    Temat postu: kurs rolniczy Odpowiedz z cytatem

Witam mam prosbe czy moze ktos mi polecic dobry kur rolniczy przez internet mam 29 lat i wykształcenie zawodowe - sprzedawca od 4 lat jestem płatnikiem krus za rok mam przejac gospodarstwo od rodziców dodam ze jestem z wielkopolski z gory dziekuję.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Edukacja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: