Skocz do zawartości
Adam1982

problem z podawaniem oleju na głowice

Rekomendowane odpowiedzi

cześć mam problem z śilnikiem do c360 a konkretnie to nie podaje oleju na 2,3,i4laske od strony baku na reszte lasek idzie olej tylko na te trzy nie,załorzyłem nowy wał korbowy nowom pompe olejowom wymyłem cały blok od srodka i przedmuchałem wszystkie kanaliki olejowe łoncznie ze szklankami,zostały stare szklanki i wałek rozrządu morze to byc przez wałek lub szklanki jak ktoś wie coto za przyczyna to niech da znac bo w mojej okolicy mechanicy rece rozkładają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

olej z pompy min tłoczony jest do kanału wałka rozrządu i stąd do góry kolejno poprzez szklanki, laski. śruby regulacyjne w dzwiginkach zaworowych i dzwigienki zaworowe,wszystko to wyczyść drutem i musi działać pozdr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki za odpowiedz kanaliki był czyste przyczynom nie podawania oleju na koniki był wałek rozżondu poprostu wytarłysię trzy krzywki przezto szklanki nie podnosiły się na wysokość kanalika i nie puszczały oleju na koniki założyłem nowy wałek i wszystko śmiga jak należy, walczyłem z tym 3 tygodnie pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wy co ?? Nie macie gdzie pisać ?? Jest temat o c360 to się ruszyć i tam pisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...