Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 00:17 Wto 31 Mar 2020

Ceny jaj spożywczych
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 1364, 1365, 1366  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JajkujeOd87

PostWysłany: 22:01 Sro 8 Sty 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest cenanienaceny napisał:
Pierwsza tuba od świat (trochę późno) wyjechała L29 M25 stały odbiorca

U mnie identyczne ceny. Ruch całkiem dobry, tyle że ferie się zaczynają.
Na kurnikach powoli widać że świąteczne zapasy są upłynnianie, więc za chwilę jeżeli ruch się nie zmieni na gorszy, co niestety często w styczniu/lutym można zaobserwować to myślę że cena się ustabilizuje. A jak ruch spadnie to lecimy w dół.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
misio8

PostWysłany: 21:36 Sro 8 Sty 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jajeczny napisał:
A ja sobie "zatrolluję", cokolwiek to znaczy i cenki u mnie są takie:

0 - 0,29
1A - 0,26
1B - 0,23
2A - 0,22

No jajeczny nieźle. Ja płacę średnio 0,03-0,04 więcej.
Tak masz od stałych czy średnio stałych, czy też obcych ?
Powrót do góry
jajeczny

PostWysłany: 16:44 Sro 8 Sty 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja sobie "zatrolluję", cokolwiek to znaczy i cenki u mnie są takie:

0 - 0,29
1A - 0,26
1B - 0,23
2A - 0,22
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jajeczny

PostWysłany: 16:36 Sro 8 Sty 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zakład pakowania napisał:
Gall napisał:
Witam

Obecnie kto kupuje zapraszam na te fermy maja najnizsze ceny w Polsce

http://ferma.adkonis.pl/

http://fermawiza.pl/

I tu się właśnie zareklamowały fermy co zbijają ceny w Detalu. Szukacie winnych spadku cen w hurcie to Gall podprogowo je zaprezentował. Szanowny Gall'u nie prowokujmy tych ferm do podwyżek. Niech sprzedają dalej tanio to być może się kiedyś wypstrykają.

No cóż... Widziałem, słyszałem i tylko mogę podziwiać, że dają radę. Potrafia oddać na sklepy już zapakowane w niższej cenie niż oferują hurtownikom. Taaakich jaj to jeszcze nie widziałem Laughing Damy radę !!!
Powrót do góry
jest cenanienaceny

PostWysłany: 11:00 Sro 8 Sty 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Demiurg napisał:
jest cenaniemaceny napisał:
Dzwonić i cisnąć jeszcze 5 grosików mogą zejść Razz

Mnie tu nie było, a tu się z forum farma troli zrobiła... Swoją droga niektórzy maja takie pomysły ze zbijaniem ceny ze lepiej niech barankiem z dyni w ścianę przywalą. (Żeby wulgarnie nie pisać)
Btw. Trochę szacunku odnośnie AI, to nie jest sprawa spekulacyjna z tej choroby sobie jaj nie robi się. To tak jakbym sobie jaja robił ze się Panom pośrednikom magazyny zjarają z flotą samochodową.
Pozdrawiam wszystkich w Nowym Roku.

100% racji, nie ma co komentować
Powrót do góry
Demiurg

PostWysłany: 09:53 Sro 8 Sty 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie tu nie było, a tu się z forum farma troli zrobiła... Swoją droga niektórzy maja takie pomysły ze zbijaniem ceny ze lepiej niech barankiem z dyni w ścianę przywalą. (Żeby wulgarnie nie pisać)
Btw. Trochę szacunku odnośnie AI, to nie jest sprawa spekulacyjna z tej choroby sobie jaj nie robi się. To tak jakbym sobie jaja robił ze się Panom pośrednikom magazyny zjarają z flotą samochodową.
Pozdrawiam wszystkich w Nowym Roku.
Powrót do góry
jest cenaniemaceny

PostWysłany: 08:21 Sro 8 Sty 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
zakład pakowania

PostWysłany: 07:50 Sro 8 Sty 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gall napisał:
Witam

I tu się właśnie zareklamowały fermy co zbijają ceny w Detalu. Szukacie winnych spadku cen w hurcie to Gall podprogowo je zaprezentował. Szanowny Gall'u nie prowokujmy tych ferm do podwyżek. Niech sprzedają dalej tanio to być może się kiedyś wypstrykają.
Powrót do góry
Gall

PostWysłany: 05:59 Sro 8 Sty 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam

Powrót do góry
koko1963

PostWysłany: 20:08 Wto 7 Sty 2020    Temat postu: Re: Współpraca Odpowiedz z cytatem

Producent3333 napisał:
Producent poszukuje odbiorcy jaja 3PL oraz 2PL. Proszę o wiadomość prywatną.

Jestem zainteresowany.
Mój telefon 603378090
Powrót do góry
Producent3333

PostWysłany: 19:01 Wto 7 Sty 2020    Temat postu: Współpraca Odpowiedz z cytatem

Producent poszukuje odbiorcy jaja 3PL oraz 2PL. Proszę o wiadomość prywatną.
Powrót do góry
jest cenaniemaceny

PostWysłany: 12:27 Wto 7 Sty 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ALE NIE 22 BO O TO BYŁA DYSKUSIA
Powrót do góry
jest cenanienaceny

PostWysłany: 11:17 Wto 7 Sty 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już pisałem 26 za M przy 18 paletach i idzie jak woda .

No to masz grosz różnicy i co w tym wyjątkowego?
Powrót do góry
jajeczny

PostWysłany: 10:15 Wto 7 Sty 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

misio8 napisał:
ferma07 napisał:
misio8 jakim musisz być imbecylem aby w sytuacji tak duzej straty ,którą ludzie ponoszą, dawać idiotyczne uśmiechy. Kim ty jestes pajacu ? Wiesz ,ze żal mi takich ludzi jak ty, bo przeważnie takie jednostki pochodzą z patologicznych rodzin.

z patologicznego miotu pochodzisz najwyzej ty. widze tez niedojebanie mozgowe jak u drugiego malorolnego z kompleksami. czas chyba wybrac sie do szkoly i odrobic zaleglosci czytania ze zrozumieniem. ale ulatwie ci to kretynie, twojemu koledze rowniez- jakbyscie nie zauwazyli to usmiechy dotyczyly ceny ktora juz wszyscy by chcieli bo tak kazdy sie podnieca ze jest ognisko ptasiej grypy, a jak ktos slusznie zauwazyl bedzie to mialo zerowy wplyw. ale dzwonic, pisac i sie podniecac wszyscy juz zaczeli.
nigdy sie nie smialem z cudzego nieszczescia wy baranie jaja

misio8 czego się spodziewałeś w czasach kiedy internet i komputery zawitały pod strzechy? Nowoczesność niektórych przerasta. Zresztą kiedy mają się uczyć jak prawdziwy rolnik zasuwa 25 godz. na dobę przez 366 dni w roku? Tylko takim "rolasom" się wydaje, że złapali pana Boga za nogi... Do czasu.
Powrót do góry
jest cenaniemaceny

PostWysłany: 09:08 Wto 7 Sty 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już pisałem 26 za M przy 18 paletach i idzie jak woda .
Powrót do góry
jest cenanienaceny

PostWysłany: 08:10 Wto 7 Sty 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DUBEL coś próbujesz naklepać a i tak się to sprowadza do jednego M 22gr i dalej M 22 człowieku przecież to klepanie handlarza , M sprzedaje się po 0,26 i za 2 tygodnie będzie z nią cieniutko więc przestań klepać próbujesz kupić jak najtaniej więc piszesz o takich cenach .

Naucz się czytać ze zrozumieniem to nie boli, ja dzisiaj sprzedaje po M 25 L 29 przy dużym hurcie, ty natomiast podobno całym rokiem sprzedajesz 50 gr już się gubisz w tych kłamstwach. Jak chcesz coś mądrego napisać to napisz po ile sprzedajesz dzisiaj L i M ???????
Powrót do góry
jest cenaniemaceny

PostWysłany: 07:11 Wto 7 Sty 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DUBEL coś próbujesz naklepać a i tak się to sprowadza do jednego M 22gr i dalej M 22 człowieku przecież to klepanie handlarza , M sprzedaje się po 0,26 i za 2 tygodnie będzie z nią cieniutko więc przestań klepać próbujesz kupić jak najtaniej więc piszesz o takich cenach .
Powrót do góry
jest cenanienaceny

PostWysłany: 06:27 Wto 7 Sty 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwsza tuba od świat (trochę późno) wyjechała L29 M25 stały odbiorca, nie jest tak źle, zobaczymy co pokarze najbliższe 5 dni, dużo to powie jak będą się kształtowały następne tygodnie

Pytanie ile płaci u was przetwórstwo na ten tydzień??

Trochę telefonów na wypytki, jaka cena i ilodniowe. Świadczy to o tym, że za bardzo nikt nie zna ceny, takie macanki
Panie i panowie spokojnie bez paniki w tym tygodniu wszyscy musza już kupować, naprawdę sprzedać po 22 gr M to nie sztuka. Przypomnijcie sobie jak bardzo ciężko było podnieś cenę i jak długo na to czekaliśmy. A co do odbiorców nie żebym bawił się w mazepe, nie mniej naprawdę sporo ferm jest na granicy likwidacji, wy tez z tego żyjecie może nie dorzucajcie pętli od siebie, spokojnie może by tak wzajemny szacunek dla naszej pracy

PS ktoś dziwił się dwa miesiące temu że producent wstawia jajo zapakowane w dziesiątki w cenie (słowo zostało usunięte) na półkę, takiej jak on musi zapłacić, ale dzięki temu ma tą półkę na kilka miesięcy. Ceny nie opuszcza a klient do produkty się przyzwyczaił i bierze dalej, a tu słychać M 22 gr
Powrót do góry
jest cenaniemaceny

PostWysłany: 18:40 Pon 6 Sty 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie jak nie szukanie salci to znowu ptasia grypa cały czas zagrożenia i strach Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Powrót do góry
jest cenanienaceny

PostWysłany: 12:20 Pon 6 Sty 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jajczorek napisał:
Widzisz tak zwany DUBLU bronisz swoich kolegów po fachu , to próba odwrócenia uwagi jak w rządzie .
Ps tej grupy do której ty należysz to nie obraza bo naśmiewanie się z innych to nie normalne .

Używanie nazwy Polak w takiej formie jak ty to zrobiłeś jest obraźliwe i tyle, pomysl zanim coś jeszcze napiszesz. I nie wiem kogo bronię bo napisałem tylko o tobie Laughing Laughing
Powrót do góry
Jajczorek

PostWysłany: 09:20 Pon 6 Sty 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzisz tak zwany DUBLU bronisz swoich kolegów po fachu , to próba odwrócenia uwagi jak w rządzie .
Ps tej grupy do której ty należysz to nie obraza bo naśmiewanie się z innych to nie normalne .
Powrót do góry
jest cenanienaceny

PostWysłany: 18:12 Nie 5 Sty 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jajczorek napisał:
Tak tak to tylko poloczek handlorzyk potrafi się śmiać z drugiego jak mu się krzywda dzieje taka to zawiść by nie miał lepiej nie misio WSTYD WSTYD Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

PS. no czekam dowal mi do pieca , jeszcze raz WSTYD Embarassed Embarassed Embarassed

A co ty masz do Polaków, że tak ich wyzywasz nie wiesz, że używanie słowa Polak w takiej formie jak ty to zrobiłeś, to obraza dla Polaków. To dopiero jest wstyd Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Powrót do góry
misio8

PostWysłany: 12:01 Nie 5 Sty 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ferma07 napisał:
misio8 jakim musisz być imbecylem aby w sytuacji tak duzej straty ,którą ludzie ponoszą, dawać idiotyczne uśmiechy. Kim ty jestes pajacu ? Wiesz ,ze żal mi takich ludzi jak ty, bo przeważnie takie jednostki pochodzą z patologicznych rodzin.

z patologicznego miotu pochodzisz najwyzej ty. widze tez niedojebanie mozgowe jak u drugiego malorolnego z kompleksami. czas chyba wybrac sie do szkoly i odrobic zaleglosci czytania ze zrozumieniem. ale ulatwie ci to kretynie, twojemu koledze rowniez- jakbyscie nie zauwazyli to usmiechy dotyczyly ceny ktora juz wszyscy by chcieli bo tak kazdy sie podnieca ze jest ognisko ptasiej grypy, a jak ktos slusznie zauwazyl bedzie to mialo zerowy wplyw. ale dzwonic, pisac i sie podniecac wszyscy juz zaczeli.
nigdy sie nie smialem z cudzego nieszczescia wy baranie jaja
Powrót do góry
ferma07

PostWysłany: 18:07 Sob 4 Sty 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
thunder13

PostWysłany: 11:59 Sob 4 Sty 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jak weterynaria jakimś cudem nie poroznosi to zrobią to współpracujący przy likwidacji strażacy, policja, pracownicy fizyczni lub Wojska Obrony Terytorialnej Macierewicza bo oni też pomagają w lubelskim...
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 1364, 1365, 1366  Następny
Strona 25 z 1366

Skocz do: