Skocz do zawartości
Gość Hodowca.

LNB do sądu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Poszukuję informacji na temt pozwanie do sądu firmy paszowej. Mam stado 50 loch. Dotychczas prosiaki leciały na sano a lochy na provimi ( tak było O.K.)

Za namową przedstawiciele próbną partie prosiaków puściłem na LNB. Jaki był efekt pewnie się domyślacie. Poleciało 30 szt. Powiedziałem że tego nie odpuszcze. Firma umywa ręce zwalając na warunki środowiskowe.

Czy ktoś przechodził podobą droge, jak to rozegrać aby odzyskać pieniądze pieniądze. Mam jeszcze kilka orginalnie zapakowanych worów z dostarczonej partii. Co radzicie zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wez próbki do analizy jedną prześlij do lnb drugą do miejsca gdzie robią tego typu analizy a trzecią zostaw u siebie do pobierania probek musi być odpowiednia osoba jat niestety miłem z sano ale po fakcie dowiedziałem się o tym proponuję sie udać do inspekcji weterynaryjnej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

tylko uważaj, jak będziesz pewny ze pasza jest do d..... to nie oddawaj im tych worków mogą czasem chcieć cie zamieńic czy cos w tym rodzaju

co do jakości to wszysstko możliwe oni w kiszkowie tej paszy nie mieszają robią to jakies podrzędne mieszalnie kto tam wogóle sprawdza komponenty na zawartośc choćby bialka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Poszukuję informacji na temt pozwanie do sądu firmy paszowej. Mam stado 50 loch. Dotychczas prosiaki leciały na sano a lochy na provimi ( tak było O.K.)

Za namową przedstawiciele próbną partie prosiaków puściłem na LNB. Jaki był efekt pewnie się domyślacie. Poleciało 30 szt. Powiedziałem że tego nie odpuszcze. Firma umywa ręce zwalając na warunki środowiskowe.

Czy ktoś przechodził podobą droge, jak to rozegrać aby odzyskać pieniądze pieniądze. Mam jeszcze kilka orginalnie zapakowanych worów z dostarczonej partii. Co radzicie zrobić.

A to była pełnoporcjówka czy koncentrat ??? A co w ogóle było tym świniom ,robiłeś może sekcje ,co tam było widać ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
tylko uważaj, jak będziesz pewny ze pasza jest do d..... to nie oddawaj im tych worków mogą czasem chcieć cie zamieńic czy cos w tym rodzaju

co do jakości to wszysstko możliwe oni w kiszkowie tej paszy nie mieszają robią to jakies podrzędne mieszalnie kto tam wogóle sprawdza komponenty na zawartośc choćby bialka

 

Tak sie sklada ze mieszkam w Kiszkowie i codziennie jak wstaje to widze i slysze LNB-takze chyba jednak tutaj robia jakies produkty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
tylko uważaj, jak będziesz pewny ze pasza jest do d..... to nie oddawaj im tych worków mogą czasem chcieć cie zamieńic czy cos w tym rodzaju

co do jakości to wszysstko możliwe oni w kiszkowie tej paszy nie mieszają robią to jakies podrzędne mieszalnie kto tam wogóle sprawdza komponenty na zawartośc choćby bialka

 

Tak sie sklada ze mieszkam w Kiszkowie i codziennie jak wstaje to widze i slysze LNB-takze chyba jednak tutaj robia jakies produkty...

 

Sorry , niedoczytalem "TEJ PASZY"-zwracam chonor-tego akurat niewiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Osobiście mam na temat LNB dobrą opinie, ale gdyby w moim gospodarstwie doszło do podobnej sytuacji to na pewno bym tego nie odpuścił. Powinieneś poszukać w swoim powiecie rzecznika praw konsumenta tam pomogą ci przygotować pozwe przeciwko LNB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Poszukuję informacji na temt pozwanie do sądu firmy paszowej. Mam stado 50 loch. Dotychczas prosiaki leciały na sano a lochy na provimi ( tak było O.K.)

Za namową przedstawiciele próbną partie prosiaków puściłem na LNB. Jaki był efekt pewnie się domyślacie. Poleciało 30 szt. Powiedziałem że tego nie odpuszcze. Firma umywa ręce zwalając na warunki środowiskowe.

Czy ktoś przechodził podobą droge, jak to rozegrać aby odzyskać pieniądze pieniądze. Mam jeszcze kilka orginalnie zapakowanych worów z dostarczonej partii. Co radzicie zrobić.

Aby zacząć musisz mieć mocne papiery:

od weterynarza rachunki za leczenie i wpisy do książki leczenia,protokoły z sekcji padłych zwierząt a w opisie wyraźna sugestia, że to zatrucie pokarmowe,

z firmy utylizacyjnej dowód odstawy tych padłych świń,

od dealera fakturę zakupu na tą paszę

a z laboratorium korzystne dla ciebie wyniki badań tej paszy. Jeśli masz to wszystko to sprawa jest wygrana ,jeśli nie masz to raczej myślałbym o ugodzie w przeciwnym razie sprawa może się ciągnąć latami i tylko adwokaci wezmą swoje !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poszukuję informacji na temt pozwanie do sądu firmy paszowej. Mam stado 50 loch. Dotychczas prosiaki leciały na sano a lochy na provimi ( tak było O.K.)

Za namową przedstawiciele próbną partie prosiaków puściłem na LNB. Jaki był efekt pewnie się domyślacie. Poleciało 30 szt. Powiedziałem że tego nie odpuszcze. Firma umywa ręce zwalając na warunki środowiskowe.

Czy ktoś przechodził podobą droge, jak to rozegrać aby odzyskać pieniądze pieniądze. Mam jeszcze kilka orginalnie zapakowanych worów z dostarczonej partii. Co radzicie zrobić.

Aby zacząć musisz mieć mocne papiery:

od weterynarza rachunki za leczenie i wpisy do książki leczenia,protokoły z sekcji padłych zwierząt a w opisie wyraźna sugestia, że to zatrucie pokarmowe,

z firmy utylizacyjnej dowód odstawy tych padłych świń,

od dealera fakturę zakupu na tą paszę

a z laboratorium korzystne dla ciebie wyniki badań tej paszy. Jeśli masz to wszystko to sprawa jest wygrana ,jeśli nie masz to raczej myślałbym o ugodzie w przeciwnym razie sprawa może się ciągnąć latami i tylko adwokaci wezmą swoje !!!!

wlasnie pozwi ich do sadu zaten syf co robia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie pozwi ich do sadu zaten syf co robia

 

Tak Cie kolego obserwuje juz od jakiegos czasu. Weź przestań breczeć bo perfidnie faworyzujesz SANO czyli jestes jednym z przedstawicieli. Pamiętaj dobry produkt sie sam obroni....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wlasnie pozwi ich do sadu zaten syf co robia

 

Tak Cie kolego obserwuje juz od jakiegos czasu. Weź przestań breczeć bo perfidnie faworyzujesz SANO czyli jestes jednym z przedstawicieli. Pamiętaj dobry produkt sie sam obroni....

 

 

 

A ty jesteś z LNB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ty jesteś z LNB

 

Staram się przynajmniej być stronnym. Nie nie jestem z LNB chociaż ich dobrze znam to fajne chłopaki. Chcę pomóc rozwiązać problem i sam się czegoś nauczyć, ale od jakiegoś czasu tutaj się cuda wyprawiają. Nic budującego. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co mi wiadomo to LNB a d nich zawsze kupowałem zakiszacz do sianokiszonki zostało wykupione prze KARGIL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...