Skocz do zawartości
nawel_ol9

Pasze Provimi

Rekomendowane odpowiedzi

witam, dopiero dokonałem pierwszego wstawienia, pasze na start wziąłem z provimi, czy pozniej rowniez brać od nich czy polecacie inne wytwórnie. Prosze o pomoc. Z góry dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rok temu robiłam tucz na Provimi. Bez rewelacji. Teraz nz start idzie Starter HQ z De Heus, jest tańszy niż Provimi i trochę mocniejszy niż linia EURO. Prosęta PIC. Od 50 kg własna pasza obecnie na koncentracie, ze względu na cenę soji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli jednym słowem provimi zeszło na psy, czy jakie są powody ze ludzie nie biorą od nich pasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyli jednym słowem provimi zeszło na psy, czy jakie są powody ze ludzie nie biorą od nich pasz?

Jesli chodzi o pasze dla bydła to na dolnym slasku i w opolskim maja obecnie bardzo złe publicity. Pasze drogie i słabej jakosci a zywienowcy nie mają pojecia o odzywianiu krów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyli jednym słowem provimi zeszło na psy, czy jakie są powody ze ludzie nie biorą od nich pasz?

Jesli chodzi o pasze dla bydła to na dolnym slasku i w opolskim maja obecnie bardzo złe publicity. Pasze drogie i słabej jakosci a zywienowcy nie mają pojecia o odzywianiu krów.

Provimi----szkoda słów-prawda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co się stało z tą firmą ? - do konkurencji odeszli od nich najlepsi fachowcy a pozostała miernota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stosuje ktoś z was pasze energotekt z prowimi? dla krów po wycieleniu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego ja biorę z provimi pasze dla indyka, od wstawienia aż po zdania, wyniki uważam za wspaniałe, niewiem dlaczego ludzie nie biora paszy z provimi olsztynek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I teraz też coś się dzieje w Provimi bo pozwalniali znowu żywieniowców w kujawsko-pomorskim i pomorskim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I teraz też coś się dzieje w Provimi bo pozwalniali znowu żywieniowców w kujawsko-pomorskim i pomorskim

pare dni temu dotar do mine taki młodzian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...