Skocz do zawartości
rrafaello1

Płatności 2008. chca nas ograbic!!!!!!Kosy klepac i naMINROL

Rekomendowane odpowiedzi

W agencji towarzyskiej pracuja zawsze fajne dziewczyny tylko troche niekumate ale jest to zawsze ich zaleta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedostane dopłaty to TUZ bo nie takie zwierzęta hoduję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do nina pl. Slyszalem ze zalezy to od kierowanika agencji bo maja jakis prcent ktory moga przekrocyc tak ze nic nie wiadomo ile takich uzytkow jak twoje beda w calej polsce.Jak sie myle to mnie poprawcie moze pan Prowokator wie lepiej on pracuje w ARRmr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W piątek miałem niezłą zabawę w Agencji ,napuścili na mnie taką kosę że wymiękłem i zgodziłem się na deklaracje TUZ.Sprawa wygląda tak ,ja mówię o sprzecznej treści rozporządzenia Min ROL a ona że na ten temat to se mogę w sejmie podyskutować a nie z Nią ,Ją interesują jedynie wewnętrzne instrukcję a nie jakieś tam głupie rozporządzenie ,zresztą są różne i ona wszystkich nie zna .Jak nie zadeklaruje TUZów na działkach które zgłosiłem do PZ to naliczą mi sankcję wieloletnie (czytaj...zabiorą dopłaty wszystkie na trzy lata )za próbę wyłudzenia PZ których i tak mi nie przyznano ze względu na rok referencyjny,więc mogą mi zabrać podwójnie .Dała mi kilka minut na zastanowienie się nad skutkami mojej błędnej decyzji ,a jak zrobię to co Ona mówi to decyzja będzie w poniedziałek i kurka faktycznie przyszła dzisiaj A na jakiej podstawie te sankcje mi mogą naliczyć nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W piątek miałem niezłą zabawę w Agencji ,napuścili na mnie taką kosę że wymiękłem i zgodziłem się na deklaracje TUZ.Sprawa wygląda tak ,ja mówię o sprzecznej treści rozporządzenia Min ROL a ona że na ten temat to se mogę w sejmie podyskutować a nie z Nią ,Ją interesują jedynie wewnętrzne instrukcję a nie jakieś tam głupie rozporządzenie ,zresztą są różne i ona wszystkich nie zna .Jak nie zadeklaruje TUZów na działkach które zgłosiłem do PZ to naliczą mi sankcję wieloletnie (czytaj...zabiorą dopłaty wszystkie na trzy lata )za próbę wyłudzenia PZ których i tak mi nie przyznano ze względu na rok referencyjny,więc mogą mi zabrać podwójnie .Dała mi kilka minut na zastanowienie się nad skutkami mojej błędnej decyzji ,a jak zrobię to co Ona mówi to decyzja będzie w poniedziałek i kurka faktycznie przyszła dzisiaj A na jakiej podstawie te sankcje mi mogą naliczyć nie wiem

 

NINA.PL powiedz tym w Agencji zeby wzieli kolo i sobie pierdolneli w te glupie czolo mam podobny przypadek do Twojego i bede sie z nimi sadzil do samego konca. u mnie dowiedzialem sie ze nie sa to trawy bo wyrosla obok koniczyna!!!!i są to uwaga:MOTYLKOWATE Z TRAWAMI a tam motylkowatych jest 5%!!!!glupota pracowników ARiMR nie zna granic i końca!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja podałem ARiMr do Sadu i wygrałem i beda musieli mi wypłacic PZ do moich działek .zachecam rolników do walki o swoje piniadze . prosze o kontakt .znam prawnika który jest bardzio "ciety " na ARiMR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...