Skocz do zawartości
Jarek.k

Maszyny z unii!!

Rekomendowane odpowiedzi

prosty agregat na lekkie ziemie tylko ja bym brał z wałem rurowym nie jest dużo ciezszy a lepiej według mie doprawaia. ja ma mz agromaszu 2 sezony w takim samym zestawieniu i nie jest to złe ale do idelnego pola troche brakuje Najwieksze problemy sa w swierzo zaoranym( przedni wałek sie zapada i potrafi strasznie obciazac ciagnik) i jak jest duzo obornika( zapycha sie miedzy zebami) no i wiadpomo perzu nie lubi:) Ale ogólni jestem zadowolony bo robota szybko i w miare dobrze zrobiona, wschody ładne równe. Tylko cena takiego 2,7 m to 13tys jak dobrze pamietam, a ja za 3m agromasza dałem 6500 teraz zdrożały i cos ponad 7 ale to i tak poława ceny tego Wada agromasza to słaby hydropak na którym tylko starszy poznaniak z małą skrzynka może byc zakłądany i nie robi mu szkody bo słyszałem ze przy wiekszym siewniku to sie "troszke" gnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maszyny zachodnie są dobre ale zachodni produceenci i tamtejsze rządy i na dodatek Bruksela Polskę oszukują , polscy rolnicy kupują chętniej zachodnie tym większa kwota to większe dofinasowanie z PROW .... JA DO WSZYSTKICH ROLNIKÓW PISZĘ TO JEST ZMOWA W BRUKSELI ZE WSZYSTKIMI EUROPEJSKIMI PRODUCENTAMI NA POLSKĘ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POSIADAM KATALOGI DO MASZYN ROLNICZYCH SPROWADZANYCH Z UNI NA CD.

 

JOHN DEERE

CLAAS

CASE IHC

NEW HOLLAND

LAVERDA

FIAT

FORD

FIATAGRI

HESSTON

WELGER + Instrukcja w j. niemieckim lub angielskim

KEMPER + instrukcja w j. niemieckim

GERINGHOFF

DAVID BROWN

 

Katalogi są w niemieckiej lub angielskiej lub angielsko-polskiej wersji językowej na płycie CD.

 

@mail i.scibisz@interia.pl

 

TEL. 698145380

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...