Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 09:06 Sob 28 Mar 2020

Ceny jaj spożywczych
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 1364, 1365, 1366  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jest cenanienaceny

PostWysłany: 17:02 Pon 30 Gru 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zakład pakowania napisał:
misio8 napisał:
jest cenanienaceny napisał:
...

P.S. I po co te twoje kłamstwa i manipulacje, nadawał byś się do TVP INFO obok holeckiej , głowa do góry Wink

Czy mamy rozumieć, że dla Ciebie wzorcem rzetelnej informacji jest TVN !? Shocked Shocked Shocked

No z pewnością bardziej wiarygodnej niż PZPIS TV

No z pewnością Niemcom baaaardziej zależy na przekazywaniu rzetelnych informacji Polakom Laughing Laughing Laughing

A co mają Niemcy do TVN ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zakład pakowania

PostWysłany: 16:35 Pon 30 Gru 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

misio8 napisał:
...

P.S. I po co te twoje kłamstwa i manipulacje, nadawał byś się do TVP INFO obok holeckiej , głowa do góry Wink

Czy mamy rozumieć, że dla Ciebie wzorcem rzetelnej informacji jest TVN !? Shocked Shocked Shocked

No z pewnością Niemcom baaaardziej zależy na przekazywaniu rzetelnych informacji Polakom Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
P.leszkiewicz

PostWysłany: 16:29 Pon 30 Gru 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

świeże jaja napisał:
Jakie cenki po świętach panie i panowie?

Bez zmian

Wszystko w górę to i cena jaj tez w górę pójdzie.
Powrót do góry
świeże jaja

PostWysłany: 16:17 Pon 30 Gru 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie cenki po świętach panie i panowie?
Powrót do góry
misio8

PostWysłany: 10:28 Pon 30 Gru 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...

Powrót do góry
zakład pakowania

PostWysłany: 07:15 Pon 30 Gru 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...

Powrót do góry
jest cenanienaceny

PostWysłany: 16:40 Sob 21 Gru 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yoyo napisał:
Dubel, faktycznie jesteś ćwierć inteligent. Zanim się coś napisze, to trzeba wiedzieć co się chce napisać.
Najpierw piszesz coś o jakimś strachu (tylko nie wiadomo czyim), a później dodajesz "słowa otuchy", które są chyba tylko dla Ciebie- bo nikt inny poza Tobą na tym forum żadnej tragedii nie przewiduje.
Na moją uwagę, żebyś niepotrzebnie nie siał fermentu, odpisujesz jakimś elaboratem, w którym, nie wiadomo po co, popisujesz się umiejętnością obrażania innych.

Jajczorek bardzo dobrze skomentował Twój post:
Jajczorek napisał:
Ty jak tam cię zwią dubel przestań straszyć BRAK HANDLU DO 7 STYCZNIA puknij się w tą pustą pał.... Co to już zapowiedz że chcesz kupić po 0,10 co ty piszesz o jakimś strachu co obleciał producentów ? To nie pierwsze świeta i ostanie Embarassed Laughing

Widzę ze jesteś taki słabiutki, że musisz wspierać się postem kolegi, który to pisał że kupuje jaja po10 gr jak ja sprzedawałem mini. 18 gr. Jak widzisz u mnie obrażanie innych to poczytaj swoje posty, bo to znowu zajeżdża obłudą.
Tak jak pisałem nie chce dłużej zanudzać innych własnymi wycieczkami osobistymi, także nie oczekuj proszę ze będę ripostował twoje średniej jakości docinkami, a zatem pozdrawiam u życzę ci wesołych świta i powodzenia w biznesie tobie i twojej całej rodzinie
Powrót do góry
Yoyo

PostWysłany: 15:47 Sob 21 Gru 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dubel, faktycznie jesteś ćwierć inteligent. Zanim się coś napisze, to trzeba wiedzieć co się chce napisać.
Najpierw piszesz coś o jakimś strachu (tylko nie wiadomo czyim), a później dodajesz "słowa otuchy", które są chyba tylko dla Ciebie- bo nikt inny poza Tobą na tym forum żadnej tragedii nie przewiduje.
Na moją uwagę, żebyś niepotrzebnie nie siał fermentu, odpisujesz jakimś elaboratem, w którym, nie wiadomo po co, popisujesz się umiejętnością obrażania innych.

Jajczorek bardzo dobrze skomentował Twój post:
Jajczorek napisał:
Ty jak tam cię zwią dubel przestań straszyć BRAK HANDLU DO 7 STYCZNIA puknij się w tą pustą pał.... Co to już zapowiedz że chcesz kupić po 0,10 co ty piszesz o jakimś strachu co obleciał producentów ? To nie pierwsze świeta i ostanie Embarassed Laughing
Powrót do góry
jest cenanienaceny

PostWysłany: 00:54 Sob 21 Gru 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet trochę polityki się wdarło, a zatem na tym kończę osobiste wycieczki, bo nie do tego służy to forum
Ceny bez zmian. Zakłady pakowania nie mają specjalnego zapasu, pierwsze umówione transporty po świętach już są Wink
Powrót do góry
jest cenanienaceny

PostWysłany: 23:19 Pią 20 Gru 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yoyo napisał:
Myślę, że towar mniej więcej opuścił fermy, niepokojąca jest przerwa w handlu tak naprawdę to do 7 stycznia, a zatem niech nerwowi wypiją trochę kropelek takich i innych. Pamiętajcie nie musi być tragedii, podobno cześć obsad już wyjechała do ubojni, także WCALE NIE MUSI BYĆ TAK ŹLE, JAK TO WYGLĄDA.

A jak to wygląda ?
Według mnie (i jak widać, nie tylko) wygląda to całkiem dobrze.
Po co siejesz ferment ?

Jajczorek doskonale zrozumiał to, co Ty napisałeś.
Pytanie czy Ty rozumiesz, co chciałeś napisać ?

Po pierwsze cytujesz tylko kawałek, zmieniając sens mojej wypowiedzi. To manipulacja, pokazałeś tylko wycinki, a to zmienia cały sens, to najdelikatniej mówiąc jest nieładne . Słowa otuchy i spojrzenie od strony optymistycznej nazywasz ”robienie fermentu”. Przecież to ty płaczku, masz zawsze pesymistyczne spojrzenie właściwie na cały biznes jajeczny, no oprócz handlarzy ich sytuacje niezmiennie przedstawiasz jako dobrą. Mazepo forumowy przyjacielu, ma co robić i wybacz ale nie będę marnował czasu dla ciebie w ten piękny, piątkowy wieczór.
Skoro nie widzisz jak się układa kalendarz. Na 17 jest prawie 11 dni bez większego handlu, domyślam się, że przy twojej obsadzie to nie wiele zmienia, to o czym ja mam z tobą dyskutować
Suma summarum żebyś mi nie ”wkładał dziecka do brzucha”. Nie napisałem, że jajo będzie kosztowało tak jak to powiedział Jajczorek, 10gr. Ja uważam że cena będzie przyzwoita po ewentualnych małych perturbacja zaraz po świętach

Powrót do góry
Yoyo

PostWysłany: 18:37 Pią 20 Gru 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że towar mniej więcej opuścił fermy, niepokojąca jest przerwa w handlu tak naprawdę to do 7 stycznia, a zatem niech nerwowi wypiją trochę kropelek takich i innych. Pamiętajcie nie musi być tragedii, podobno cześć obsad już wyjechała do ubojni, także WCALE NIE MUSI BYĆ TAK ŹLE, JAK TO WYGLĄDA.

A jak to wygląda ?
Według mnie (i jak widać, nie tylko) wygląda to całkiem dobrze.
Po co siejesz ferment ?

Jajczorek doskonale zrozumiał to, co Ty napisałeś.
Pytanie czy Ty rozumiesz, co chciałeś napisać ?
Powrót do góry
jest cenanienaceny

PostWysłany: 17:23 Pią 20 Gru 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jajczorek napisał:

Naucz się czytać ze zrozumieniem, to naprawdę nie boli a nawet pomaga. Gdzie ja napisałem, że jaja będą po 10 gr. To ty pisałeś że płaciłeś za jajo 10 gr. jak inni oddawali minimum po 15. To jak już się nauczysz czytać ze zrozumieniem to pojmiesz co napisałem, a napisałem że jaja nie ma na magazynach, że kura już wyjeżdżam do ubojni, że jaja może zabraknąć, że wcale nie musi być tańsze po świętach i żeby ci co panikują, nie opuszczali za szybko ceny.
A zatem zajrzyj do swojej pełnej pały, a może coś mądrego tam znajdziesz, bo narazie widać masz tam niezły śmietnik. Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
misio8

PostWysłany: 15:14 Pią 20 Gru 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Demiurg napisał:
misio8 napisał:
Yoyo napisał:
jajcoo napisał:
Bardzo duzo młodej kury i dużo wstawień. Co u nie których zostało jeszcze sporo towaru na magazynie. M 0,25 L 0,29 s 0,16

Zapomniałeś dodać: "nic nie idzie, nic nie idzie, handel stoi" Laughing

dokładnie, ostatni miesiac to tragedia, dopiero ten tydzien cokolwiek sie dzieje. zaraz znowu przestanie, zacznie cokolwiek w stytczniu na w 2 tyg i znowu zdechnie bo ferie. nie ma sie co oszukiwac

Ja tam nic nie chcę mówić ale ja przez miesiąc miałem problemy z zaopatrzeniem odbiorców. Wink

Ja wchodzę w święta z pustym magazynem, a już mam klepane odbioy w przerwie między nowym rokiem. Może my na różnych kontynentach działamy ? Razz

ja tez mam pusty magazyn i wysylalem zamowienia na okres miedzy swietami a nowym rokiem, nie znaczy to jednak ze jest fajny handel i zejscie
Powrót do góry
Mrok

PostWysłany: 14:17 Pią 20 Gru 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przeor napisał:
http://www.portalspozywczy.pl/mieso/wiadomosci/producenci-jaj-oczekuja-silnego-wzrostu-cen,176375.html
i nic się nie zmieniło
Powrót do góry
jest cenaniemaceny

PostWysłany: 14:13 Pią 20 Gru 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W detalu to po 0,70 chodzi Cool
Powrót do góry
jajcoo

PostWysłany: 12:56 Pią 20 Gru 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest cenaniemaceny napisał:
Panowie na przełomie styczneń luty cena będzie 0,40 za L zachowajcie ten post Cool

zapomniałeś dodać, że w detalu te 0,40. Laughing
Powrót do góry
jest cenaniemaceny

PostWysłany: 11:24 Pią 20 Gru 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie na przełomie styczneń luty cena będzie 0,40 za L zachowajcie ten post Cool
Powrót do góry
Demiurg

PostWysłany: 10:45 Pią 20 Gru 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

misio8 napisał:
Yoyo napisał:
jajcoo napisał:
Bardzo duzo młodej kury i dużo wstawień. Co u nie których zostało jeszcze sporo towaru na magazynie. M 0,25 L 0,29 s 0,16

dokładnie, ostatni miesiac to tragedia, dopiero ten tydzien cokolwiek sie dzieje. zaraz znowu przestanie, zacznie cokolwiek w stytczniu na w 2 tyg i znowu zdechnie bo ferie. nie ma sie co oszukiwac

Ja tam nic nie chcę mówić ale ja przez miesiąc miałem problemy z zaopatrzeniem odbiorców. Wink

Ja wchodzę w święta z pustym magazynem, a już mam klepane odbioy w przerwie między nowym rokiem. Może my na różnych kontynentach działamy ? Razz
Powrót do góry
misio8

PostWysłany: 10:30 Pią 20 Gru 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yoyo napisał:
jajcoo napisał:

Powrót do góry
Yoyo

PostWysłany: 10:12 Pią 20 Gru 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jajcoo napisał:

Powrót do góry
misio8

PostWysłany: 09:55 Pią 20 Gru 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jajcoo napisał:
Mrok napisał:
Jajczorek napisał:
Na luty totalny brak jajek bardzo niski pogłowie kur od 5 lat

dokladnie
Powrót do góry
jajcoo

PostWysłany: 08:21 Pią 20 Gru 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mrok napisał:
Jajczorek napisał:

Powrót do góry
Mrok

PostWysłany: 07:26 Pią 20 Gru 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jajczorek napisał:
Powrót do góry
Jajczorek

PostWysłany: 07:10 Pią 20 Gru 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
jest cenanienaceny

PostWysłany: 21:59 Czw 19 Gru 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że towar mniej więcej opuścił fermy, niepokojąca jest przerwa w handlu tak naprawdę to do 7 stycznia, a zatem niech nerwowi wypiją trochę kropelek takich i innych. Pamiętajcie nie musi być tragedii, podobno cześć obsad już wyjechała do ubojni, także wcale nie musi być tak źle, jak to wygląda. Dużym zagrożeniem są fermy, które maja małe magazyny i te które zalegają za żarcie i potrzebują kasy.
Zanim zaczniemy schodzić z ceny, przypomnijmy sobie jak długo nie można było jej podnieść

P.S. Nie mówię, że tak będzie ale w związku ze strachem, który obleciał producentów, a co za tym idzie dużą wycinką w lutym może być szukanie jaja, wspomniany program zwalczania salci też może zrobić swoje, głowa do góry Wink
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 1364, 1365, 1366  Następny
Strona 27 z 1366

Skocz do: