Witamy, aby siďż˝ zarejstrowaďż˝ lub zalogowaďż˝,
skorzystaj z opcji dost�pnych po prawej stronie.
Obecny czas to 02:05 Nie 27 Maj 2018

Wszystko o ci?gnikach Renault
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 18, 19, 20  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Maszyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Button

PostWysłany: 10:43 Sob 3 Maj 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam Renault 8534 z silnikiem Fendt i na razie spisuje sie bardzo dobrze. Je?li chodzi o Aresa to ju? musisz patrze? na konkretny model bo zdarzaj? sie maszyny z podzespo?ami i JD, Fendt albo Perkins. Przynajmniej ja takie widzia?em. To prawda ?e ci?gnik nie jest zbyt drogi a do tego z mojego do?wiadczenia i obserwacji u kolegów oszcz?dny i wart polecenia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Peron

PostWysłany: 19:46 Czw 24 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. U?ytkuje kto? z Was ci?gnik Ares 630? Jak? opini? cieszy si? ten ci?gnik? Kto jest producentem silnika, a kto skrzyni? Bardzo awaryjne? Wydaje mi si?, ?e sa do?c przyst?pne cenowo w porównaniu z MF czy JD.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
michy1111

PostWysłany: 20:50 Pią 18 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam ta d?wignia ma pod??czenie na pokrywie podno?nika. Gdy patrzysz z ty?u na pokryw? to na ?rodku wida? rurki wychodz?ce z pokrywy a pomi?dzy nimi plastikowa r?czka pod któr? jest pod??czona linka. mo?na j? równie? bez ?adnych komplikacji przestawi? r?k? je?eli przesuniesz j? do ty?u ci?gnika to podno?nik b?dzie reagowa? szybko a je?li do przodu to reakcja b?dzie wolniejsza. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG WP Kontakt
Merk

PostWysłany: 22:03 Czw 17 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam mam pytanie co do tej d?wigni podnoszenia (szybko/wolno) a mianowicie mam taki problem ?e linka od tej d?wigni jest odczepiona i nie mog? do?? do tego gdzie ona powinna by? pod??czona. Aha ja mam Renaulta 103.54 TX. Bym by? bardzo wdzi?czny za odpowiedz a nawet je?li ma kos ?yczliwo?? to za zdj?cie. Z góry dzi?kuje i pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
farmer_Tomek

PostWysłany: 07:34 Czw 17 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest to krótka dzwignia wyci?gana z pod?ogi z lewej strony siedzena,
podno?nik pracuje na
wyci?gni?tej - szybko
opuszczonej - wolno

opada na obu ustawieniach przy wy??czonym silniku

dzi?ki za informacje
tomek

?ukasz.j napisał:
a gdzie masz reakcje (szybko wolne ) podnoszenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
?ukasz.j

PostWysłany: 19:28 Sro 16 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a gdzie masz reakcje (szybko wolne ) podnoszenia
Powrót do góry
?ukasz.j

PostWysłany: 18:13 Sro 16 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="farmer_Tomek"]Witam Panowie

Mam Renault ceres 95X

kupi?em go nie danwow komisie na Litwie . Problem w tym ?e podno?nik na "szybkim" podnoszeniu opuszcza si? a nast?pnie samoczynnie podnosi nawet przy nieobci??onym podno?niku. prze??czaj?c tryb podnoszenia na "powolny" - uniesiony podnosnik nie "skacze" ale powoli opada do ko?ca bez samoczynnego powrotu do wcze?niejszej wysoko?ci. Ci?gnik ma ?adowacz czo?owy który dzia?a bez zarzutów wi?c chyba nie jest to wina pompy?
Mam pro?b? o informacje czy to wynika z nieprawid?owych ustawie? dzwigni do obs?ugi podnosnika, czy jednak problem jest powa?niejszy.

Mi te? tak skaka? i by?a wina uszczelniacza na t?oczysku w ?rodku pod rakiem podno?nika. Wymieni?em i problem z g?owy. A u Ciebie jak zgasisz go to opada podno?nik?? Je?li tak to na pewno b?dzie wina rozdzielacz albo uszczelnicza o którym wcze?niej pisa?em
Powrót do góry
p_zajaczkowski

PostWysłany: 17:47 Sro 16 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Pytanie do WSZYSTKICH zamierzam kupi? ci?gnik o mocy w granicach od110 do 130 KM cena do 35000 wiem ?e to nie jest du?a kasa ale jak widz? mo?na ?mia?o kupi? jak?? renówke nawet za 28000z? Prosz? o szczere opinie o modelach o takiej mocy i w takich cenach czy s? wadliwe. po prostu wszystko jakie macie opinie o nich ile pala jak z cz??ciami prosz? o pomoc w wyborze mój gg to 2258588
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
farmer_Tomek

PostWysłany: 13:53 Sro 16 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Panowie

Mam Renault ceres 95X

kupi?em go nie danwow komisie na Litwie . Problem w tym ?e podno?nik na "szybkim" podnoszeniu opuszcza si? a nast?pnie samoczynnie podnosi nawet przy nieobci??onym podno?niku. prze??czaj?c tryb podnoszenia na "powolny" - uniesiony podnosnik nie "skacze" ale powoli opada do ko?ca bez samoczynnego powrotu do wcze?niejszej wysoko?ci. Ci?gnik ma ?adowacz czo?owy który dzia?a bez zarzutów wi?c chyba nie jest to wina pompy?
Mam pro?b? o informacje czy to wynika z nieprawid?owych ustawie? dzwigni do obs?ugi podnosnika, czy jednak problem jest powa?niejszy.

z góry dzi?kuj? za info
pozdrawiam
tomek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
marek_084

PostWysłany: 12:37 Sro 16 Kwi 2008    Temat postu: renault Odpowiedz z cytatem

ja kupi?em rok temu renault 6514 85r z ?adowaczem i oczywi?cie 4x4 jestem z niego zadowolony oszcz?dny i w miar? wygodny tylko trudno besti? odpowietrzy? jak paliwa zabraknie ma ma?y przebieg ok5000 ale z ?adowaczem to mo?liwe da?em 25000 netto mam nadzieje ?e jeszcze d?ugo poje?dzi
Powrót do góry
michy1111

PostWysłany: 19:15 Pon 14 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ten zawór znajduje si? z prawej strony momi?dzy rozrusznikeim a pomp? hydrauliczn?. dochodzi do niego przewód daj?cy powrót oleju z orbitrola a z tego zaworu wychodz? 2 przewody jeden z lewej strony zaworu idzie d smarowania skrzyni a drugi jest pod??czony pod zasilanie pompy. nie stety ja nie wiem jakie powinno by? ci?nienie na skrzyni.
Powrót do góry
przemo

PostWysłany: 15:52 Pon 14 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mog? za?atwi? cz?sci do Renaultów, jakby by?o co? potrzebne to GG961870
Powrót do góry
przemo

PostWysłany: 15:49 Pon 14 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

?ukasz.j napisał:
a gdzie ten zawór si? znajduje? jak j? kupi?em to by?o wszystko ok od nie dawna si? co? pochrzani?o, a to ?e wymieni?em olej na agrol to mo?e by? przyczyn?
wielkie dzi?ki za podpowiedz.

Mam z?e do?wiadczenia z Agrolem U
Powrót do góry
?ukasz.j

PostWysłany: 18:28 Sob 12 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

155,54
Powrót do góry
michy1111

PostWysłany: 21:10 Czw 10 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jaki masz numer tej renówki pisz na gg 12821671 b?dzie szybciej
Powrót do góry
?ukasz.j

PostWysłany: 20:48 Czw 10 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a gdzie ten zawór si? znajduje? jak j? kupi?em to by?o wszystko ok od nie dawna si? co? pochrzani?o, a to ?e wymieni?em olej na agrol to mo?e by? przyczyn?
wielkie dzi?ki za podpowiedz.
Powrót do góry
michy1111

PostWysłany: 20:36 Czw 10 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie te? tak si? dzieje ale ?adko staram si? poprostu z niewielkim opó?nieniem prze??cza? z 2 na 3 i delikatnie a nie raptownie. a przyczyna to prawdopodobnie s?abe synchronizatory musisz sprawdzi? zawór steruj?cym ci?nieniem na skrzyni. Je?li jest za ma?e to siadaj? synchronizatory a je?li jest za du?e to wysadzi w skrzyni uszczelniacze. tak mi powiedzia? Hydraulik który si? takimi rzeczami zajmuje.
Powrót do góry
?ukasz.j

PostWysłany: 18:56 Czw 10 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Jak zmieniam biegi pod obci?zeniem to zgrzytn? a najczesciej trójka nawet jak wcisn? sprz?g?o do konca, a gdy jad? samym ciagnikiem to wszystko jest ok.
co mo?e by? przyczyn? ??
Powrót do góry
mgm211

PostWysłany: 04:20 Czw 3 Kwi 2008    Temat postu: 103-54tx Odpowiedz z cytatem

WITAM
MO?E KTO? MI POWIE CO TO ZA U??DZONKO W RENIACH NA PRAWYM B?OTNIKU NAD STEROWANIEM OD PODNO?NIKA JEST TAKIE MA?E U??DZENIE Z WY?WIETLACZEM BO UMNIE JEST TYLKO DZIURA PONIM.
Powrót do góry
buntownik72

PostWysłany: 09:03 Pon 24 Mar 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzi?ki za odpowiedz , dla mnie ten sprz?t wygl?da na 461 , silnik rzeczywi?cie przypomina deutza , sprz?t wygl?da na bardzo zadbany , nie by? malowany , ba?bym si? tylko skrzyni i tylnego mostu bo wiadomo ?e wszystko ma si? prawo popsuc a co wtedy , gdzie mo?na szukac cz??ci do takiej renówki ,jeden tryb mo?e kosztowac kilkaset z?otych , a mo?e znacie kogo? kto ma taki sprz?t , chodzi mi o to ?eby zadzwonic i porozmawiac , ciekawi mnie te? ile taki sprz?t mo?e kosztowac za granic? .Co do zetora to ma t? zalet? ?e cz??ci s? dost?pne w ka?dym sklepie , chocia? komfort pracy gorszy jak renówk? . Co do ceny to my?l? ?e ostatecznie by poszed? za 23000 z? .Pozdrawiam .
Powrót do góry
dominik1989

PostWysłany: 22:58 Nie 23 Mar 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

michy1111 napisał:
Witam je?eli na silniku pisze MWM to jest to silnik fendta ale fendt nie robi? silników ch?odzonych powietrzem, przynajmniej ja nie s?ysza?em o takim. W tych latach to siedzia?y w nich silniki Renaulta. Z tego co wiem to ludzie mie narzekali na te silniki. podej?ewam ?e warto chocia? cena mog?a by by? troch? ni?sza. Je?li chodzi o awari? silnika to z zwoleniu nie daleko radomia naprawiaj? wszystkie silniki. A je?li chodzi o zetora to radzi?bym omija? z daleka to najgorsze pijaki. renówka spali po?ow?. Smile jak b?dziesz mia? jaki? symbol to wejd? na www.konedata.net/Traktorit/renault.htm i tam sprawdzisz sobie.

Fendt nigdy nie produkowa? silników. Firma ta bazuje na silnikach deutz
Powrót do góry
michy1111

PostWysłany: 22:47 Nie 23 Mar 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam je?eli na silniku pisze MWM to jest to silnik fendta ale fendt nie robi? silników ch?odzonych powietrzem, przynajmniej ja nie s?ysza?em o takim. W tych latach to siedzia?y w nich silniki Renaulta. Z tego co wiem to ludzie mie narzekali na te silniki. podej?ewam ?e warto chocia? cena mog?a by by? troch? ni?sza. Je?li chodzi o awari? silnika to z zwoleniu nie daleko radomia naprawiaj? wszystkie silniki. A je?li chodzi o zetora to radzi?bym omija? z daleka to najgorsze pijaki. renówka spali po?ow?. Smile jak b?dziesz mia? jaki? symbol to wejd? na www.konedata.net/Traktorit/renault.htm i tam sprawdzisz sobie.
Powrót do góry
buntownik72

PostWysłany: 21:12 Nie 23 Mar 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie jestem tu nowy , mam pytanie , mo?e kto? pomo?e , znalaz?em ?adn? renówk? z ?adowaczem czo?owym ,motor 3 cylindrowy Fend , ok.55 kM ,ch?odzony powietrzem , ci?gnik ma wspomaganie ,rok prod. ok . 78-80 , chodzi ?adnie , wygl?da na zadbany , nie pogi?ty ,sprowadzony , niestety nie wiem jaki symbol tego ci?gnika ( nie widzia?em dokumentów ), go?c chce ok .24000 z? ,podpowiedzcie czy warto , najgorzej boj? si? awarii bo co wtedy ? Gdzie szukac cz??ci ? Pytam bo mam te? do kupna zetora 47 11 trzycylindrowego , co wybrac ?Za wszystkie podpowiedzi b?d? wdzi?czny .
Powrót do góry
michy1111

PostWysłany: 22:14 Pon 17 Mar 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam mam renówke 110.50
strasznie ci??ko pracuje mi kierownica sprzedawca powiedzia? ?e zak?ada? now? pomp? co mog? jeszcze zrobi? i jak to naprawic, a mo?e jest gdzie? jaki? zawór do regulacji
Powrót do góry
?ukasz.j

PostWysłany: 17:59 Sob 8 Mar 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kluczykiem podgrzewasz a lampy to powinny ?wieci? w masce wl?czaj?c tym prze??cznikiem. Sprawdz bezpieczniki mo?e który? jest spalony (s? pod t? klap? gdzie jest stacyjka)
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Maszyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 18, 19, 20  Następny
Strona 12 z 20

Skocz do: