Skocz do zawartości
lukasz810

problem z poplonami

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich

mam bardzo poważny problem z poplonami i prosze o jakies informacje. Zaczne od tego, że w programie jestem już 4 rok, mój program rolnośrodowiskowy obejmował działkę, którą dzierżawiłem od znajomego. Niestety ta osoba zmarła (dodam, że mieliśmy umowe spisaną między sobą na dzierżawe), żona tego pana srzedała działkę osobie postronnej i zostałem na lodzie więc dogadałem się z tą osobą i pan zgodził się żeby ta działka dalej widniała w moich poplonach, niestety kolejny raz zostałem wystawiony i działka została sprzedana kolejny raz. Niestety osobie, która nie ma zamiaru się ze mną dogadaywać , chce zasadzić tam las. A ja mam na tej działce polon. W związku z tym moje oytanie czy jest szansa na to aby zamiast tej działki wpisać do programu inną działkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co za pytanie zadzwon do arimr i ci wszytsko powiedza,słuchawka nie gryzie a telefon nie kosztuje majątek- zwłaszcza w zamian za rzetelną informacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak miales wazna umowe dzierzawy a ktos dzialke ci sprzedal to nei powinienes czasem isc z tym do sadu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agencja twierdzi, że działek nie można zmieniać i będe musiał oddać pieniądz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

umowa dzierżawy była ważna ale poprostu po śmierci tego pana dogadałem się z nowym właścicielem i nie było problemu. Dopiero teraz przy kolejnym właścicielu zaczeły się problemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może ktoś z uzytkowników forum miał podobny problem, dla mnie najważniejsze jest czy bede musiał oddawać pieniądze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idź do ODR-u napisze aneks i po sprawie i tej działki nie będziesz musiał wykazywać dasz w zamian swoje jakieś inne. Agencji nie musisz pytac o zdanie w tej kwestii tylko nie wiadomo jak będzie z kasą za ten rok bo nie wiadomo kiedy straciłeś tą dzierżawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedzi. dzierżawe strace na jesien tego roku jak facet na tym polu zasadzi las

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z wypowiedzi wynika, że to jest prosta sprawa a w agencji dowiedziałem się, że najprawdopodobniej bede musiał oddać pieniądze. więc teraz już nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli jak tracisz dzierżawę dopiero na jesień to nie wykazuj jej w dopłatach rób ten aneks do programu dodaj inne swoje działki żeby sie zgadzało obszarowo i powinno być oki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tak też zrobie. Dzisiaj jade do agencji zobaczymy co z tego wyniknie. Dzięki za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odwiedziłem dzisiaj agencje- złożyłem wniosek bez uwzgledniania dzierżawionej działki ale nie kazano mi dołanczać do wniosku nowych działek. Nie wiem co z tego wyniknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...