Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 02:12 Pon 26 Paź 2020

dzierżawa ziemii pod elektrownie wiatrowe
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Nieruchomości
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dzoanalpc

PostWysłany: 21:36 Nie 7 Kwi 2013    Temat postu: Dzierżawa - farmy fotowoltaiczne Odpowiedz z cytatem

Witam,
Mam do zaoferowania ziemię do wydzierżawienia pod budowę farm fotowoltaicznych w woj. warmińsko-mazurskim (okolice Szczytna):
- działka rolna o powierzchni ok 1,5h,
- na terenie działki znajduje się słup średniego napięcia,
- teren bezpośrednio przylega do drogi gminnej.

Kontakt dla osób i firm zainteresowanych: dzoanalpc@gmail.com
Pozdrawiamy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
etziketzi86

PostWysłany: 14:14 Czw 4 Kwi 2013    Temat postu: grunty pod fotowoltaikę- mazowieckie Odpowiedz z cytatem

Mamy do zaoferowania ziemię do wydzierżawienia w woj. mazowieckim (okolice Radomia):
Działka rolna:

1. Powierzchnia: 2,7 HA

2. Wymiary 80 m szer x 350 m dł.

3. Teren przylega do drogi gminnej, w której przebiega ziemna linia energetyczna wybudowana dla okolicznych wiatraków, które podłączone są pod rozdzielnię prądu. Teren jest idealny pod budowę elektrowni słonecznych.

Działka cieszy się zainteresowaniem inwestorów pod budowę farm fotowoltaicznych. Jesteśmy na etapie przeglądania ofert złożonych przez inwestorów. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą prosimy o kontakt z właścicielem nieruchomości:696263016.
Powrót do góry
panmaniek

PostWysłany: 08:01 Czw 4 Kwi 2013    Temat postu: województwo łódzkie Odpowiedz z cytatem

Witam, szukam osób zainteresowanych dzierżawą gruntów pod fotowoltaikę z obszaru województwa łódzkiego.
panmaniek1@gazeta.pl
Powrót do góry
lightcontrol

PostWysłany: 08:21 Sro 3 Kwi 2013    Temat postu: wydzierżawię ziemię pod wiatraki woj. podkarpackie Odpowiedz z cytatem

Powiadam ziemię pod elektrownie wiatrowa w okolicy znajdują sie trakcje energetyczne.
Działki oddalone o ok 2 km od zabudowań.
Wiecej info telefonicznie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt
jakubek-m

PostWysłany: 20:07 Pon 25 Mar 2013    Temat postu: farmy fotowoltaiczne Odpowiedz z cytatem

W ramach sprostowania , mam do zaoferowania takie działki za odpowiedni czynsz za dzierżawę .
Powrót do góry
jakubek-m

PostWysłany: 19:31 Pon 25 Mar 2013    Temat postu: farmy fotowoltaiczne Odpowiedz z cytatem

Wydzierżawiłbym działkę 2 lub 3 ha pod farmy fotowoltaiczne , woj . podlaskie powiat bielski . Kontakt 505951921 , proszę o poważne oferty.
Powrót do góry
milka27

PostWysłany: 21:04 Pią 22 Mar 2013    Temat postu: umowa dzierżawy Odpowiedz z cytatem

Witam,czy ktoś może mi pomóc w sporządzeniu umowy dzierżawy ziemi pod farme fotowoltaniczną? będę bardzo wdzięczna. jak można to poproszę na e-mail milenakosmalska@poczta.onet.pl
Powrót do góry
lukasz1989

PostWysłany: 14:05 Sro 13 Mar 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam do wydzierżawienia ziemie pod elektrownie wiatrowa, ziemia znajduje sie w woj. wielkopolskim gm Kłodawa. Mógł by mi ktoś doradzić czy to nadal sie opłaca ? i gdzie można znale-sc potencjalnych dzierżawców
Powrót do góry
jakubek-m

PostWysłany: 21:31 Pią 8 Mar 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli proponują Ci 12 tys za 3 ha to powiedz im niech idą w p....... Z tego co słyszałem to płaci się od 5-10 tys za 1ha . Za taką kasę nie ma sensu w to wchodzić . Takie jest moje zdanie .
Powrót do góry
staryjelen

PostWysłany: 20:30 Pon 4 Mar 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wspomniana cena dotyczyć ma całości,czy 1 ha, i czy jest to netto czy brutto.dokładniej musisz sprecyzować otrzymane warunki.POZDRAWIAM!!!
Powrót do góry
staryjelen

PostWysłany: 20:26 Pon 4 Mar 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wspomniana cena dotyczyć ma całości,czy 1 ha, i czy jest to netto czy brutto.dokładniej musisz sprecyzować otrzymane warunki.POZDRAWIAM!!!
Powrót do góry
marcin.go

PostWysłany: 12:10 Czw 31 Sty 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do mnie też zgłosiła się osoba w sprawie elekterowni fotowoltaicznej. Chcą wydzierżawić działki od 3 sąsiadów w sumie 3 lub 6 ha. Szczegółów jeszcze nie znam ale dopiero poznam. Cena proponowana to 12 tyś za rok.
Nie wiem jak wygląda sprawa podatków i odrolnienia ziemi. Czy ja zapłacę tylko podatek dochodowy i po jakiej stawce czy inny oraz jak zmieni się podatek rolny.
Pod wiatrak to wiadomo, że nie zabiorą 1 ha i resztę działki można użytkować, ale w przypadku fotowoltaiki to chyba na całej działce musząto położyć.
Pytanie do innych fotowoltaików ile działki chciała firma wydzierżawić i na ile lat.
Ja jestem z łódzkiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
jakubek-m

PostWysłany: 09:13 Pią 25 Sty 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszędzie , napisz w jakim powiecie chcesz kupić ile jestes skłonny zapłacić za 1h a ludzie sami to Ciebie się odezwą , pod warunkiem że zaproponujesz rozsądną cenę ...
Powrót do góry
jachuu

PostWysłany: 12:37 Pon 21 Sty 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie można kupić ziemię pod wiatrak?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wiatrak

PostWysłany: 20:36 Wto 15 Sty 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytanie ile trwa to pytanie bezcelowe ponieważ większość decyzji pozwoleń i uzgodnień nie ustala inwestor a urzędnicy. Nalezy pamiętać kto ponosi koszty jeśli to nie wypali a to nie są małe kwoty.
Powrót do góry
jakubek-m

PostWysłany: 19:30 Nie 9 Gru 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś podpisywał umowę dzierżawy z firmą Greenpol System Sp. z o.o. albo miał z nią jakąkolwiek styczność ?
Jak się z nimi "współpracuje " ? Ile czasu trwają formalności od chwili podpisania umowy (mam na myśli budowa witraka ) 2-3-4 lata ? Bo tak naprawdę podpisując umowę jestem zablokowany na kilka lat i nie dostaję kasy aż do momentu dostania pozwolenie na budowę . Proszę o opinie i wskazówki . Dziękuje.
Powrót do góry
wiatrak

PostWysłany: 22:12 Sro 5 Gru 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Firma znana na rynku i od kilku dni bardzo głośno o niej w branży bo postawiła najwyższy wiatrak na świecie koło Nowego Tomyśla.
Powrót do góry
wiatrak

PostWysłany: 22:12 Sro 5 Gru 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Firma znana na rynku i od kilku dni bardzo głośno o niej w branży bo postawiła najwyższy wiatrak na świecie koło Nowego Tomyśla.

[quote="jakubek-m"]Greenpol System Sp. z o.o. czy ktoś coś słyszał o tej firmie
Powrót do góry
jakubek-m

PostWysłany: 20:59 Pon 3 Gru 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Greenpol System Sp. z o.o. czy ktoś coś słyszał o tej firmie ? Chcą podpisać umowę ze mną ws dzierżawy ziemi pod wiatraki , trochę się waham bo nie wiem czy maja do końca czyste intencje to jednak umowa n a30 lat ....
Powrót do góry
reszka

PostWysłany: 22:21 Nie 2 Gru 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Mam pytanie czy ktoś sie orientuje a napewno tak jak wygląda dzierżawa pod systemy fotowoltaiczne pewna firma chce wydzierzawić odemnie 1,5 ha pola czy ktos jest w stanie podpowiedzieć mi o jakiej kwocie mogłabym mysleć.
Powrót do góry
jakubek-m

PostWysłany: 18:29 Nie 21 Paź 2012    Temat postu: wiatrak Odpowiedz z cytatem

Posiadam działkę o powierzchni 3,5 ha na małym wzniesieniu , woj podlaskie powiat bielski ok. Bielska Podlaskiego . Moja oferta dotyczy dzierżawy gruntu pod wiatrak . Najbliższe zabudowania w okolicy ok 2 km , brak gruntów zalesinych w pobliżu . Dojazd do działki utardzoną droga asfaltową .
kontakt tel 505951921 lub jakubek-m@tlen.pl
Powrót do góry
AdrianB

PostWysłany: 13:08 Wto 28 Sie 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.
Piszę do państwa z propozycją dzierżawy ziemi pod siłownię wiatrową. Ziemia znajduje się w powiecie Sokólskim, gmina Sidra, wieś Siekierka. Działka nieopodal drogi wojewódzkiej 673. Nieruchomość znajduje się na otwartej przestrzeni.wymiary działki: długość ok 415m szerokość ok 52m, co daje 2h ziemi pod inwestycję. Zabudowania gospodarcze znajdują się w ok 500m od działki. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej propozycji. Kontakt: adi_smile2@wp.pl.

Pozdrawiam.
Powrót do góry
gmarchewka

PostWysłany: 11:43 Nie 15 Lip 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jaka kwota za rok od 1 ha byłaby "prawidłowa" i do przyjęcia.

Z góry dzięki
Powrót do góry
korsarz

PostWysłany: 10:44 Nie 15 Lip 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miesięcznie tak rocznie to mało będzie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
gmarchewka

PostWysłany: 09:38 Nie 15 Lip 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy cena za dzierżawę pod elektrownię fotowoltaiczną 4 tyś brutto płatne od 1ha to dobra cena? Proszę o pomoc.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Nieruchomości Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 3 z 9

Skocz do: