Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 12:37 Sob 24 Paź 2020

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 425, 426, 427 ... 2456, 2457, 2458  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Demiurg

PostWysłany: 09:49 Pią 1 Wrz 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.kipdip.org.pl/article/id/1364
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
maniek123

PostWysłany: 05:35 Pią 1 Wrz 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale faktycznie
administrator, to niezły westerplatczych rodziny i wyznawców kurdupla
możesz np wyzywać innych od tłuków debili, nieudaczników ( w sposób niewybredny) - tego sfołocz nie usuwa
ale napiszesz coś o sekcie złamanej brzozy
to już ogon zadziera i leci, aby naprawiać "prawdę", to jedyną
Powrót do góry
maniek123

PostWysłany: 05:31 Pią 1 Wrz 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie znajdę
u mnie też nie znajdziesz
3,5
bo zaraz usuną
Powrót do góry
Radas

PostWysłany: 20:46 Czw 31 Sie 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znajdź mój post..... Chyba to niemożliwe do wykonania, bo nie gloryfikował kurdupla i znikł... przepadł jak kamień w wodę.
Tu jest dopiero pro pisowska cenzura.
Cena 3,50 lub w okolicy tej ceny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
maniek123

PostWysłany: 17:20 Czw 31 Sie 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

teraz Teściu, dałeś kwintesencję
ja tyż niby liczę, analizuję, czytam, główkuję
a tak naprawdę wyznaję ekonomię - "jakoś to będzie"
ukłony Very Happy
Powrót do góry
żeldrob

PostWysłany: 16:20 Czw 31 Sie 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś hodowcy pluli na amerykańców , że statki, jakieś fermu itp. Później na wyt. pasz , wylęgarnie oczywiscie zakłady ubojowe. Teraz jak widzę na UE , Merkel i (słowo zostało usunięte) wie kogo jeszcze. Oczywiście żadnej "własnej" winy nie dostrzegaja Evil or Very Mad Niemcy mają się dobrze bo to sami producenci potrafili zadbać o swoje. U nas po transformacji ustrojowej miało być (słowo zostało usunięte) dusza piekła nie ma. Z jednej strony wszystko to co na plus daje kapitalizm , ale z drugiej ma być też to co było dobre za socjalizmu Evil or Very Mad Czyli produkcja kapitalistyczna w sensie własnego widzi mi się ( terminy wstawień , ilości etc. ) bez żadnej współpracy z kontrahentami no , a ceny mają być takie jakie obowiązywały w socjalizmie w zakł. drobiarskich czyli zawsze z ogromnym zyskiem. Nie da się pogodzić tych "dwóch światów" . Kapitalizm to egoizm w czystej postaci , któremu można się przeciwstawić tylko kolektywnie . I to w skali makro. Właśnie tacy Niemcy dziesiątki lat temu to zrozumieli , a my? To co wypisuje Zygi to wg mojej oceny bujda na resorach , a po drugie to kolego Zygi nie wiec wyborczy pis tylko forum ppr.
Dobrze byloby o tym pamietać Confused
Powrót do góry
synuśproducenta

PostWysłany: 16:04 Czw 31 Sie 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hodowca broilerow napisał:
synuśproducenta napisał:
Ty Zygi baran jesteś skoro uważasz że Makronowi i Angeli po drodze. A jak ci kurna "dobrobyt" zaborców nie pasuje to idź do pracy do rodowitego , patriotycznego polaka - tam na pewno zaznasz dobrobytu.

synus ogarnij sie troche..i przeczytaj ten text jeszcze raz ze zrozumieniem...jesli potrafisz..no i nie potrzebnie nazywasz kogos...baranem...

A co tam niby takiego odkryje? Z jakiego nadania partyjnego Ty jesteś to już się domyślam.

Co produkcja "żywności" która głównie idzie na zachód ma wspólnego do "organizowania się naszego kraju na nowo". Oczywiście każdy półgłówek i biznesmen pierwszej wody najpierw garściami czerpał z unii a teraz jak idzie nie po jego myśli to szuka wszędzie winnych.

Znam osobiście takiego "narodowca" - tyle że ma momenty amnezji narodowej jak mu niemcy fakture za kurczaki wpłacają.
Powrót do góry
hodowca broilerow

PostWysłany: 14:03 Czw 31 Sie 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

synuśproducenta napisał:
Ty Zygi baran jesteś skoro uważasz że Makronowi i Angeli po drodze. A jak ci kurna "dobrobyt" zaborców nie pasuje to idź do pracy do rodowitego , patriotycznego polaka - tam na pewno zaznasz dobrobytu.

synus ogarnij sie troche..i przeczytaj ten text jeszcze raz ze zrozumieniem...jesli potrafisz..no i nie potrzebnie nazywasz kogos...baranem...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
medox

PostWysłany: 11:29 Czw 31 Sie 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze jest tesciu cos takiego, jak okres zwrotu z inwestycji.To co mówisz to nonsens ekonomiczny. Co z tego, ze starczy komuś 100tys zysku, jak inwestycja nie zwróci się nigdy.
Powrót do góry
synuśproducenta

PostWysłany: 10:46 Czw 31 Sie 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
hodowca broilerow

PostWysłany: 10:40 Czw 31 Sie 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zygi napisał:
Sprawa jest w tym że to stare lisy Timermans i Junkers pod wpływem Ageli nie pozwalają się zorganizować naszemu krajowi po nowemu.Najbogatszy kraj UE kieruje gospodarką i polityką , jest przeciwnikiem jak się zorientuje że jesteśmy na dobrej drodze.Trzecia wojna już się dokonuje i tym razem wzięli nas bez wystrzału.Kauflandy expluatują nas i tak ma zostać.Obecny król (królik) UE namaszczony przez Angele teraz jest jej dłużnikiem . Prawo UE będzie naginane a na końcu zmienione i żegnaj wolności ( mój dziadek był robotnikiem przymusowym Trzeciej Rzeszy i wychodzi na to że jestem jedną nogą do tego szczęścia). Wygląda na to że to my pierwsi uwikłani dofinansowaniem z UE i kredytami będziemy pracować za darmo a Niemiecki hodowca nie narzeka , to jest równość w UE.Jeszcze mamy Makarona , tylko zaczął urzędowanie ucałował się z Angelą i zaczyna nam dokuczać w gospodarce i polityce. Pozdrawiam hodowców i chciałem wam powiedzieć że na islam nie pszechodze.

dobry komentarz...calkowicie sie z nim zgadzam...trzeba starac sie usamodzielniac we wszystkich dziedzinach moze wowczas nas docenia....
a na islam tez nie przechodze...uchowaj boze...!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Zygi

PostWysłany: 09:49 Czw 31 Sie 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawa jest w tym że to stare lisy Timermans i Junkers pod wpływem Ageli nie pozwalają się zorganizować naszemu krajowi po nowemu.Najbogatszy kraj UE kieruje gospodarką i polityką , jest przeciwnikiem jak się zorientuje że jesteśmy na dobrej drodze.Trzecia wojna już się dokonuje i tym razem wzięli nas bez wystrzału.Kauflandy expluatują nas i tak ma zostać.Obecny król (królik) UE namaszczony przez Angele teraz jest jej dłużnikiem . Prawo UE będzie naginane a na końcu zmienione i żegnaj wolności ( mój dziadek był robotnikiem przymusowym Trzeciej Rzeszy i wychodzi na to że jestem jedną nogą do tego szczęścia). Wygląda na to że to my pierwsi uwikłani dofinansowaniem z UE i kredytami będziemy pracować za darmo a Niemiecki hodowca nie narzeka , to jest równość w UE.Jeszcze mamy Makarona , tylko zaczął urzędowanie ucałował się z Angelą i zaczyna nam dokuczać w gospodarce i polityce. Pozdrawiam hodowców i chciałem wam powiedzieć że na islam nie pszechodze.
Powrót do góry
Tesciu

PostWysłany: 09:30 Czw 31 Sie 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiedz to molochom którzy maja już po mln kur w cyklu.. z Twoich wyliczeń wychodzi ze średnia buda ( 60 tys) to trzeba prawie 20.. niech mu zostanie według Ciebie 5 tys z hali czyli 100 tys z mln kur? Uwierz ze dużo więcej bo cykl zamknięty rządzi się swoimi prawami.. No ale niech będzie 100 tys w 6 tyg? Co mu potrzeba więcej? A No potrzeba kolejne hale bo chciałby mieć Wincyj Wincyj.. z drugiej strony molochy mogą odbić piłeczkę bo widziałem kiedyś rejestr ze praktycznie większa cześć hodowców podwoiła produkcje.. czyli jednym słowem każdy budował
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 20:59 Sro 30 Sie 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

10 lat temu zostawalo ci z hali 50tys teraz 5tys a za 10 lat moze wczesniej 500 zl tdo tego to wszystko zmierza bez zwiazkow i normalnego prawa jesli cgodzi o powstawanie nowych obiektow takze kto wchodzi i siedzi w tej branzy wie co go czeka i czy wogole warto jeszcze wam wchodzic na to forum
Powrót do góry
Tesciu

PostWysłany: 20:21 Sro 30 Sie 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spokojnie nie zamierzam się obrażaćSmile kiedyś na spotkaniach drobiarskich byłem rozpoznawalny z ciętego języka i ciągłego narzekania, reasumując mówiłem podobnie jak Medox aktualnie bo chciałem walczyć o związki itd a jak
Szukaliśmy podpisów to każdy się wypierałSmile Tak naprawdę mam aktualnie podobne podejście jak większa cześć branży DAWNIEJ i teraz.. ""jakoś będzie""
Powrót do góry
Radas

PostWysłany: 19:14 Sro 30 Sie 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

... i to jest sedno problemu tej branży.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
medox

PostWysłany: 17:59 Sro 30 Sie 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiscie bez urazy osobistej Teściu, to ogólna refleksja
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 14:57 Sro 30 Sie 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzisz 501 jak mało potrzeba hodowcom do szcześcia? Lux cena 3.50 w środku lata, przecież mogłaby być ptasia grypa i 2zł, jak 10lat temu jesienią. I już se chłopina wytlumaczył wszystko i zadowolony pobiegł do gnoju.
Klasyczna mentalność niewolnika
A Pany z ubojni, hurtowni czy innej paszarni siedzą w Polinezji Francuskiej na urlopie i się śmieją z takich głupoli
Powrót do góry
Tesciu

PostWysłany: 14:42 Sro 30 Sie 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W 2006 co można zobaczyć na ponad tysięcznej stronie tego forum, było 1,85 podczas PG.. wiec nie dramatyzujmy przy 3,50/60 na dzień dzisiejszy
Powrót do góry
501

PostWysłany: 08:20 Sro 30 Sie 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

20 lat temu była cena 3,50 przy jakich kosztach?
Nie wiem z czego ta radość Shocked
Powrót do góry
kaszubek

PostWysłany: 12:16 Wto 29 Sie 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie się rozpisałem ......
Cena faktycznie idzie do góry Laughing Dzisiaj płacili 3,50 i jest szansa jeszcze na drobną zwyżkę !
Powrót do góry
pool

PostWysłany: 09:30 Wto 29 Sie 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kaszubek to był tysięczny wpis,za chwilę medoxa przegonisz.
Powrót do góry
kaszubek

PostWysłany: 06:44 Wto 29 Sie 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pazdziernik nie będzie lepszy jak wrzesień chociaż to trudno przewidzieć !!! Np. w zeszłym tygodniu wpłynął statek z kurczakami i jaki był spadek ceny przede wszystkim tuszki każdy widział .
Ktoś wykorzystał dobrą letnią cenę i trochę namieszał na rynku i spowodował dużo szybszą i gwałtowną obniżkę ceny Crying or Very sad
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 06:41 Wto 29 Sie 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na razie do góry idzie.
Powrót do góry
Tesciu

PostWysłany: 05:37 Wto 29 Sie 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medziu Medziu a ja podobnie jak Maniek zdaje również za przeszło 3 tygodnie i co teraz? Co mówi Twoja kryształowa kula?? Mamy wspólnie z Mankiem się wieszać gdyż trafimy na 2,7? O Boziu:/ Medziu Medziu Polskę zbaw ! Jak Jarek to uczynił Twisted Evil Laughing Laughing Evil or Very Mad
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 425, 426, 427 ... 2456, 2457, 2458  Następny
Strona 426 z 2458

Skocz do: