Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 22:17 Wto 21 Maj 2019

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 427, 428, 429 ... 2169, 2170, 2171  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
global

PostWysłany: 14:12 Wto 15 Wrz 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agrobiz 4.10 i wyrzej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
global

PostWysłany: 14:07 Wto 15 Wrz 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

upał nie ma nic do tego,braki
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 11:36 Wto 15 Wrz 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uważać na ceny bo sąsiedzi w europie podniesli znacząco ceny na tuszke i też ta co wychodzi z polskich też w górę także na 3zł nie ma szans a napewno nie do końca grudnia.podobno jest poszukiwanie pełnych hal na upał w agrobiz podali ceny
Powrót do góry
teken

PostWysłany: 09:16 Wto 15 Wrz 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Normalne ilosci to sie zaczna w pazdzierniku to te ze wstawien wrzesniowych na dzis 3,90 n
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
medox

PostWysłany: 08:37 Wto 15 Wrz 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie o upał tu chodzi,bo upału nie ma,to nie lipiec.Będzie 30stopni jeden dzien przez 3 godziny ,jeśli w ogóle.Po prostu zaczynają być normalne ilości kurczaka ,anomalia temperaturowe i anomalia ilościowe się w zasadzie skończyły ,teraz do następnego lata 3zł
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 07:44 Wto 15 Wrz 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kilku spłoszonych na południu chce uciec prze d mega upałem w czwartkowy dzień ale już na piątek nie chcą oddawać że ma być aż 30stóp przez 5godz ale tylko w połudn polsce. Po niedzieli podobno małe ilości wychodzą.tuszka śred 10grw doł
Powrót do góry
pool

PostWysłany: 07:22 Wto 15 Wrz 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie obcinaj za bardzo, Kaszuby 4 n.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 06:57 Wto 15 Wrz 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I już jeden dzionek i mamy maks 3.8 i spada
Powrót do góry
predator&obcy

PostWysłany: 17:39 Pon 14 Wrz 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=XGKzITcvwv4 nas to też czeka.jak im kościoła nie przerobimy na meczet.
Powrót do góry
predator&obcy

PostWysłany: 17:32 Pon 14 Wrz 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak wielki ten dysonans w tym wielkim archaicznym świecie.
Powrót do góry
DzikiJoe

PostWysłany: 14:43 Pon 14 Wrz 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=7vJ6p6g9QEU
Very Happy
Powrót do góry
rafal1991

PostWysłany: 10:11 Pon 14 Wrz 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

patrzcie tutaj:

https://www.google.pl/maps/place/Kondrajec+Pa%C5%84ski/@52.7976579,20.2307561,1771m/data=!3m1!1e3!4m2!3m1!1s0x471c391ff080dfaf:0xc62cd5742362ec72
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 20:52 Nie 13 Wrz 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tera wszyscy mają kurniki.Taka moda Laughing Akurat Wipasz ma z czego budować,gdzieś było w Forbsie ,że zysk NETTO wipaszu za np 2013 rok ,to ponad 43mln złotych.Ale przecie oni wszyscy na tej paszy ,to ledwie zarabiają Laughing I jak usłyszą,że choć z 10zł upustu by się przydało jakie dodatkowe,to mówią,że jakby te 10zł dali ,to już by 5zł byli pod kreską Laughing Laughing Laughing Bo
Powrót do góry
kolo22

PostWysłany: 19:43 Nie 13 Wrz 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miko napisał:
Wipasz tnie uboje bo w te miejsca bije swoje 5-tygodniówki ,z którymi ma problem/......................./
Od kiedy Wipasz ma swoje kurczaki czyż bym coś przegapił
Powrót do góry
maniek123

PostWysłany: 18:16 Nie 13 Wrz 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox nie masz racji
ja na ten przykład stawiam tylko 20- tysięczne

kurtka, działki mam wąskie
i gmina nie pozwala

to co medox?
ja jestem ten dobry?
to ja mogę być jak TY w grupie OBURZONYCH

weś mnie tam medox
"tak bardzo chciałbym zostać kumplem twym, tak bardzo chciałbym,"

Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
miko

PostWysłany: 16:39 Nie 13 Wrz 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wipasz tnie uboje bo w te miejsca bije swoje 5-tygodniówki ,z którymi ma problem/......................./
Powrót do góry
ksiaze

PostWysłany: 08:00 Nie 13 Wrz 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zaczyna się...Very Happy

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
robert1966

PostWysłany: 15:13 Sob 12 Wrz 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś się już zaczyna psuć. Wipasz z Mławie tnie uboje ile sie da. Wypowiedzieli mi właśnie umowę współpracy. Będzie ciekawie. Mam nadzieję że wypłacą za ostatnią sprzedaż.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 12:17 Sob 12 Wrz 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za rok albo półtora przyjdzie taki czas ,że kura przez rok będzie kosztować 50gr poniżej kosztu wytworzenia non stop ,bo przy tej skali wzrostu musi dojść do przesycenia rynku.Nikt nie zje tego co wyjedzie z tych nowych hal.Tu 3 hale ,tam pięc ,tu siedem ,tu dziesięć , i żadna hala nie ma mniej niż 40tys
Powrót do góry
Lotus

PostWysłany: 23:55 Pią 11 Wrz 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

imondo napisał:
Nera napisał:
Medoxie po części sie zgadzam z tym co piszesz ale jednak w głębi serca jestem przeciwny tej teori. Kontrakcja ma swoje plusy i swoje minusy dlatego połowa na kontrakcie a druga połowa na wolny rynek wypuszczona. Gdzie lepiej hmm to naprawdę rożnie bywało bo np na kontraktacji nie pamietam braku zapłaconej faktury a na wolnym rynku niestety pare spraw leżało w sadzie, wyroki przyznane a kase nie odzyskałem.. Wracając do meritum
To według Ciebie budowanie jest głupotą a dla mnie to był cel życiowy, dzieci dorastały wiec trzeba zabezpieczyć im przyszłość a z jednej budy szału nie było. Własnymi rekami rozwoziłem pasze ktora wczesniej wymieszałam sposobem 50x lewo i 50x prawo na kupce a nastepnie do pamiętnych drewnianych karmników, klatki z kurami ważyło sie po 3 sztuki i zapisywało na kartce a nastepnie ładowanie na samochod i wiesz o czym wtedy marzyłem?? Położyć sie do łóżka i nie czuc uczucia dretwiejacych rak ktore puchły od pracy. Z latami następował rozwój, banki wcale gorzej nie udzielały kredytów anizeli dzisiaj!! 1 oprocentowanie miałem na poziomie 21%! A sprzedawałem 15 tys brojlera jak wspomniałem dawniej za gotówkę bo tylko tak sie odbywało. Dzisiaj idąc całkowicie innym tokiem myślenia od Twojego buduje dalej, wróć raczej dzieciaki ktore juz maja swoje rodziny ale interes rodzinny zobowiązuje.. Wnuk nie jest zmuszony biegac i łapać kuraki a jego praca w porównaniu do mojej to nie praca.. Tylko ze on ma juz start życiowy i bedzie miał lepiej i to mnie cieszy kiedy sięgam po kolejne tabletki typu Ketonal zeby załagodzić bol stawów i wyrobionego kręgosłupa.. Ich znajomi rownież stawiają tylko dlateo zeby mozna było ciąć koszta bo zawsze taniej masz zasoby w sytuacji kiedy bierzesz duzo ale to stare jak świat.. Czy to jest głupota!? Watpię.. Dla mnie to cecha pozytywna jesli człowiek rozwija pokoleniowo interes a nie tylko zostaje na cudzej ambicji. Dostałem pojazd bo napisałem koszt paszy, niby sie gowno znam ale jesli ktos mi wylicza 1400t to mam odczucie ze cały rzut nawala chyba na starterze i nie czytam dalej bo widze poziom.. Wulgaryzmy mnie nie ruszają bo wiele mi życia nie zostało, 10-15 lat kto to wie? Ale rozumiem ze ktos musi wyłożyć agresje bo w młodym wieku byłem podobny, tylko ze nie starczało mi sił zeby stanąć z rozwojem i patrzeć na swoje braki.

Zaraz się porzygam. Wybuduj jeszcze kilka hal, postaw je pionowo jedną na drugiej ( te wcześniejsze też) wleź na czubek i będziesz bliżej nieba. Sorki ale uważam, że jesteś starym komuchem, nie nażartym, pazernym, myślącym o sobie "jestem wielki bo mam X kurników" ...Nie mam ochoty Ciebie obrażać
Można istnieć i godnie żyć mając dwie hale ale tacy jak Ty to rozpieprzają. Zamiast ketonalu popal marychy, weź łopatę i kop dziury pod fundamenty na następną hale.
Szkoda słów
Evil or Very Mad

Oj jest dużo takich ludzi co mają w dupach dosłownie wszystko, a chcą więcej i więcej i WIĘCEJ nie patrząc na nic. Znam jednego takiego co to stawia teraz kolejne 7 hal. Pytanie co będzie jak te wszystkie budy wejdą w obsady.
Oj przyjdzie koniec eldorado moi drodzy.
Szkoda mi tylko takich hodowców którzy na prawde z głową do tego podchodzą i szanują swój własny biznes...

Przecież jak się jezdzi trochę po Polsce to ten kraj już teraz przypomina jeden wielki plac budowy kurników... A już niedługo te budy zaczną produkować żywiec.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 21:57 Pią 11 Wrz 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż ,pomału sytuacja wynikła wynikła z anomalii pogodowych u nas i w Europie będzie się kończyć.
Powrót do góry
misio

PostWysłany: 21:00 Pią 11 Wrz 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

normala filut sie pojawil i cena w dol Evil or Very Mad
Powrót do góry
imondo

PostWysłany: 20:47 Pią 11 Wrz 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nera napisał:
Medoxie po części sie zgadzam z tym co piszesz ale jednak w głębi serca jestem przeciwny tej teori. Kontrakcja ma swoje plusy i swoje minusy dlatego połowa na kontrakcie a druga połowa na wolny rynek wypuszczona. Gdzie lepiej hmm to naprawdę rożnie bywało bo np na kontraktacji nie pamietam braku zapłaconej faktury a na wolnym rynku niestety pare spraw leżało w sadzie, wyroki przyznane a kase nie odzyskałem.. Wracając do meritum
To według Ciebie budowanie jest głupotą a dla mnie to był cel życiowy, dzieci dorastały wiec trzeba zabezpieczyć im przyszłość a z jednej budy szału nie było. Własnymi rekami rozwoziłem pasze ktora wczesniej wymieszałam sposobem 50x lewo i 50x prawo na kupce a nastepnie do pamiętnych drewnianych karmników, klatki z kurami ważyło sie po 3 sztuki i zapisywało na kartce a nastepnie ładowanie na samochod i wiesz o czym wtedy marzyłem?? Położyć sie do łóżka i nie czuc uczucia dretwiejacych rak ktore puchły od pracy. Z latami następował rozwój, banki wcale gorzej nie udzielały kredytów anizeli dzisiaj!! 1 oprocentowanie miałem na poziomie 21%! A sprzedawałem 15 tys brojlera jak wspomniałem dawniej za gotówkę bo tylko tak sie odbywało. Dzisiaj idąc całkowicie innym tokiem myślenia od Twojego buduje dalej, wróć raczej dzieciaki ktore juz maja swoje rodziny ale interes rodzinny zobowiązuje.. Wnuk nie jest zmuszony biegac i łapać kuraki a jego praca w porównaniu do mojej to nie praca.. Tylko ze on ma juz start życiowy i bedzie miał lepiej i to mnie cieszy kiedy sięgam po kolejne tabletki typu Ketonal zeby załagodzić bol stawów i wyrobionego kręgosłupa.. Ich znajomi rownież stawiają tylko dlateo zeby mozna było ciąć koszta bo zawsze taniej masz zasoby w sytuacji kiedy bierzesz duzo ale to stare jak świat.. Czy to jest głupota!? Watpię.. Dla mnie to cecha pozytywna jesli człowiek rozwija pokoleniowo interes a nie tylko zostaje na cudzej ambicji. Dostałem pojazd bo napisałem koszt paszy, niby sie gowno znam ale jesli ktos mi wylicza 1400t to mam odczucie ze cały rzut nawala chyba na starterze i nie czytam dalej bo widze poziom.. Wulgaryzmy mnie nie ruszają bo wiele mi życia nie zostało, 10-15 lat kto to wie? Ale rozumiem ze ktos musi wyłożyć agresje bo w młodym wieku byłem podobny, tylko ze nie starczało mi sił zeby stanąć z rozwojem i patrzeć na swoje braki.

Zaraz się porzygam. Wybuduj jeszcze kilka hal, postaw je pionowo jedną na drugiej ( te wcześniejsze też) wleź na czubek i będziesz bliżej nieba. Sorki ale uważam, że jesteś starym komuchem, nie nażartym, pazernym, myślącym o sobie "jestem wielki bo mam X kurników" ...Nie mam ochoty Ciebie obrażać
Można istnieć i godnie żyć mając dwie hale ale tacy jak Ty to rozpieprzają. Zamiast ketonalu popal marychy, weź łopatę i kop dziury pod fundamenty na następną hale.
Szkoda słów
Evil or Very Mad
Powrót do góry
Łódzki Kogut

PostWysłany: 09:05 Pią 11 Wrz 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

potwierdzam........ jest ssanie na rynku ...... telefony się rozdzwoniły od rana za kurakiem ...... proponują nawet 4,1i pewnie dali by więcej żeby kupić
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 16:54 Czw 10 Wrz 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co się łamie dzisiejszy dzień pokazał jak jeden drugiemu wyrywa żywiec i tuszke eksport się rozbujał i wy dobrze wiecie dlaczego ale hodowcy tego nie powiecie cena do końca miesiąca napewno powyżej 4 net i tuszka powyżej 6net europa dyktujecene
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 427, 428, 429 ... 2169, 2170, 2171  Następny
Strona 428 z 2171

Skocz do: