Skocz do zawartości
marcin80wlkp

EKSTERNISTYCZNY TECH.ROL. NIE AKCEPTOWANY PRZEZ ARIMR???

Rekomendowane odpowiedzi

No i wszystko jasne

Dzięki kissmy... ża doprowadzenie sprawy do końca.

Mimo wszystko miałbym do ciebie kilka pytań ale to juz na pm.

Dziś dzwoniłem do ARIMR i ostatecznie dowiedziałem się, iż moje świadectwo jest jak najbardziej honorowane, także twoje dochodzenie wydaje się mówić prawdę.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Żadna ściema, ja tez dostałem taką odpowiedz ze sam tytuł Technika rolnika bez dyplomu to za mało... I to zarówno w ARIMR w Toruniu i w samym Min Rolnictwa... Paranoja, że jednym to uznają a innym nie... No tak, POLSKA...

Ja obecnie jestem juz zapisany na egzamin zawodowy w Łodzi (też zdawalem tech rolnika eksternistycznie w Łowiczu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

angelo1233 czy korzystałeś z jakiś programów pomocowych w latach 2004-2006, np Młody Rolnik?Jestem ciekaw czy uzupełnienie wykształcenia już cię dotyczy, ponieważ korzystałeś z jakiegoś wsparcia z ARIMR czy dopiero zamierzasz starać się o jakieś dotacje?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Żadna ściema, ja tez dostałem taką odpowiedz ze sam tytuł Technika rolnika bez dyplomu to za mało... I to zarówno w ARIMR w Toruniu i w samym Min Rolnictwa... Paranoja, że jednym to uznają a innym nie... No tak, POLSKA...

Ja obecnie jestem juz zapisany na egzamin zawodowy w Łodzi (też zdawalem tech rolnika eksternistycznie w Łowiczu)

 

a mozesz napisac gdzie ten egzamin jest dokladnie (adres i tel) i czy wtedy ARiMR bedzie to w koncu honorowala, bo jak znam zycie urzedasy znow cos wymysla, albo wprowadza w blad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obecnie wymagania w zakresie wykształcenia się zmieniły, nie trzeba już posiadać tytułu zawodowego/kwalifikacyjnego, wystarczy ukończenie szkoły policealnej (eksternistycznych także już niestety nie ma)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli w koncu co jest z tym wyksztalceniem trzeba cos ukonczyc? juz krew mnie zalewa jak slysze o ARiMR, to sa po prostu smieciarze nie ublizajac ludziom ktorzy ciezko pracuja przy smieciach. rok temu ARiMR twierdzila ze szkola z egzaminem w lowiczu jest honorowana. teraz juz nie, czemu w tym kraju jest tylu chorych, nieodpowiedzialnych urzednikow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie odnosiłem się do szkoły w Łowiczu, lecz do egzaminu zawodowego, szczegóły w OR ARiMR, a SZCZEGÓŁOWY WYKAZ KIERUNKÓW STUDIÓW, ZAWODÓW I SPECJALNOŚCI ORAZ TYTUŁÓW

KWALIFIKACYJNYCH W ZAKRESIE ROLNICTWA, A TAKŻE RODZAJE DOKUMENTÓW POTWIERDZAJĄCYCH POSIADANIE KWALIFIKACJI ZAWODOWYCH znajduje się w aktualnym rozporządzeniu z dnia 20 marca 2009

 

http://www.arimr.gov.pl/pliki/80/0/0/Rozp_USMR_260309_a.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzięki Bogu, że egzamin na technika rolnika z łowicza jest wystarczający do pierwszej edycji Mlodego Rolnika(2004-2006) i że nie trzeba zdawac żadnego egzaminu zawodowego.Niestety ci którzy wzieli pieniądze w drugiej edycji i zdawali w formie egzaminów eksternistycznych musza jeszcze zdać egzamin zawodowy.Nikt nie pomyślał że trzeba bylo zdawać w łowiczu egzamin na rolnika robotnika wykwalifikowanego.Dużo mniej nauki i tez honorowane przez ARIMR.Nawet w drugiej edycji.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Dzięki Bogu, że egzamin na technika rolnika z łowicza jest wystarczający do pierwszej edycji Mlodego Rolnika(2004-2006) i że nie trzeba zdawac żadnego egzaminu zawodowego.Niestety ci którzy wzieli pieniądze w drugiej edycji i zdawali w formie egzaminów eksternistycznych musza jeszcze zdać egzamin zawodowy.Nikt nie pomyślał że trzeba bylo zdawać w łowiczu egzamin na rolnika robotnika wykwalifikowanego.Dużo mniej nauki i tez honorowane przez ARIMR.Nawet w drugiej edycji.

Pozdrawiam

 

tak, to jest prawda, tylko, ze niedoinformowani urzednicy nie wiedzieli o tym i rok temu i mowili bzdury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...