Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 03:06 Sro 11 Gru 2019

Jaka dojarka?
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Mleczarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fachman
Gość

PostWysłany: 12:23 Pon 16 Sty 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myśle że najlepsze firmy na rynku to duńskie firmy a przedewszystkim SAC. jestem użytkownikiem hali 2X8 i spisuje sie to rewelacyjnie. Mysle ze firmy wiadące czyli de laval i westfalia zawyzaja ceny i niewiele proponuja a dealerz montuja duzo podróbek aby obnizac koszty nie informujac nas. Sac firma mało znana ale ma duze doświadczenia . cenowo jest bardzo konkurencyjna aczkolwiek nie moze rywalizowac cenowo z podróbami westfalii czy alfy. jeszcze jedno prosze aby nie napalac sie na marke ze niemiecki to ojjjjj a polskie to beeee. polskie systemy to nie tylko polanes. niektórte firmy proponuja duzo za niska cene . ktos powie składak? a co dzis nie jest składakiem ! zadna firma by długo nie pociagnęla sama wszystko produkujac. wspierajmy polski przemysł to bedzie ok. jak nie wspieracie tego co polskie to prosze aby potem nie narzekac bo nie maci takiego prawa. a tam na zachodzie licza kasiorke. nie zamontowałem polskiej hali bo mam juz ja 14 lat i wtedy nie było takich. ale teraz kupuje tylko to co polskie
Powrót do góry
pawela56

PostWysłany: 19:40 Czw 15 Gru 2005    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, każdy chwali swoje i to jest normalne, ja powiem tyle ze jakiś rok wcześniej interesowliśmy się kupnem chali 2x5, i zorwazaliśmy kilka firm: Strngko(czy jakoś tak), DeLaval, Westfalia, Polanes. Wybór padł na Westfalia, ponieważ jest w okolicy dobry Deeler tegoż producenta. Dobry Servis to ok. 30% sukcesu, reszte robi niezawodny sprzęt, który czasami nie jest niezawodny, mówie to elektronice bo to zaswyczaj potrafi coś wykręcić Sad Firma DeLaval jest bardzo dobrym również producentem sprzetu, lecz lobby na Polskę nie jest zbyt dobre przynajmniej jest moje takie wrażenie, widze po swoim przykladzie i po pytaniu sie ludzi, przyjeżdza taki kolsuntant któryu sprzedaje panstwu dojarke a przyjezdza człowiek którego nie znamy, i nie wiadomo czy on bedzie za rok prowadzil swą firmę Sad Pozatym zazwyczaj ten konsultant który sprzedaje dojarke proponuje dość dobrą cenę, a wykonawca chcąc zarobić na dojarce i tak już okrojonej cenowo, zaczyna kombinować, to jakieś stre rury itd... i z servisem nie jest za ciekawie, tak slyszalem od osób które mają ten sprzęt. To tyle wybór należy do nabywcy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
sirmnemonic
Gość

PostWysłany: 13:14 Sro 2 Lis 2005    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja posiadam dojarke DeLaval (kiedys Alfa Laval Agri),sprawuje sie bez zarzutu od 1996 roku!!!Sprzęt dziala na aparatrach typu MilkMaster.Westfalia to takze dobra firma, ale polanes to juz gorzej.Sasiad zakladal Polanesa i strasznie sie denerwowal na technikow( nie mieli zielonego pojecia o elektronice w aparatach).Na prawde polecam DeLaval, sa drogie ale nie zawodne!!No i dostep do czesci zamiennych.Na 5 aparatow MilkMaster przy 30 krowach i dwoch dojarzach doj trwa 45-50 minut.Pozdrawiam
Powrót do góry
aleksandrea
Gość

PostWysłany: 14:23 Sob 8 Paź 2005    Temat postu: Jaka dojarka? Odpowiedz z cytatem

Witam! mam pytanie odnosnie dojarek przewodowych firm Polanes oraz Vestvalia.Jakie sa ich wady a jakie zalety w uzytkowaniu.Jakie sa koszty zakupu?Co Panstwo zalecacie?Bardzo prosze o odpowiedz.Aleksandrea
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Mleczarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: