Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 13:15 Czw 4 Cze 2020

przepisywanie gospodarstwa rolnego

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Edukacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
309LS

PostWysłany: 11:55 Czw 27 Sie 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak to już jest niestety w szkołach gdzie zdecydowana większość uczniów to lokalna chołota.
Z czasem dzieci podrosną i minie im to naśmiewanie, chyba że jest to już nie do zniesienia to pozostaje tylko przenieść dziecko do innej szkoły gdzie rówieśnicy będą go traktować jako swojego nowego kolegę a nie za to kim jest jego ojciec
Pamiętaj chołoty nie wytępisz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KURZA FERMA

PostWysłany: 11:13 Wto 25 Sie 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z mojego DZIECKA SMIEJA SIE W SZKOLE BO JICH OJCIEC JEST LOKALNYM HODOWCA DROBIU CZY TO PWOD DO WYSZYDZANIA ? Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Powrót do góry
marbar

PostWysłany: 20:09 Sro 13 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

osa21 napisał:
ja byłem na dziennych i załatwiłem ze ubezpieczyłem sie wstecz 2 lata, wiec nie gadaj że nie mozna, kumpel był na dzinnych i był ubezpieczony w krus,
no to chyba tylko w moim krusie tak jest... a jakies specjalne wymagania trzeba spełnić?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
george26

PostWysłany: 17:49 Sro 13 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale ja teraz idę do szkoły średniej
Powrót do góry
osa21

PostWysłany: 17:45 Sro 13 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeżeli w tym roku zamierzasz isci na studia, to w wakacje nich cie ubezpicza w krus, a oni nie muszą wiedzieć czy by bedziesz cie dalej uczył na dzinnych czy na zaocznych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
george26

PostWysłany: 17:34 Sro 13 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To kiedy by mnie musieli ubezpieczyć w KRUSie? to jak gdybym się ubezpieczył to na pewno otrzymał bym dotacje?
Powrót do góry
osa21

PostWysłany: 16:50 Sro 13 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja byłem na dziennych i załatwiłem ze ubezpieczyłem sie wstecz 2 lata, wiec nie gadaj że nie mozna, kumpel był na dzinnych i był ubezpieczony w krus,
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
marbar

PostWysłany: 12:02 Sro 13 Lut 2008    Temat postu: Re: przepisywanie gospodarstwa rolnego Odpowiedz z cytatem

osa21 napisał:
george26 napisał:
witam!

Mam problem. Kończę teraz szkołę gimnazjalną i nie wiem gdzie iść dalej. Czy trzeba iść do szkoły o profilu rolniczym np. technikum rolnicze aby przepisać gospodarstwo? Czy można kontynuować edukację na innym profilu, a zapisanie gospodarstwa oraz otrzymanie dopłat z UE będzie możliwe? Oraz czy otrzymanie pomocy z UE na młodego rolnika jest możliwe?

teraz zeby mieć dotacje z uni trzeba mieć wykształcenie rolnicze, albo idz to innej szkoły i w tym czasie niech cie rodzice ubezpieczą w krusie i po 3 latach ubezpieczenia bedziesz miał takie same uprawinienia jak po szkole rolniczej
taaa zeby tak szło... nie wiem jak u innych, ale mnie chcieli ubezpieczyc to powiedzieli ze nie, jak byłbym na zaocznych studiach rolniczych to tak a ze jestam na dziennych to nie... no comment;/
Powrót do góry
osa21

PostWysłany: 19:43 Wto 12 Lut 2008    Temat postu: Re: przepisywanie gospodarstwa rolnego Odpowiedz z cytatem

george26 napisał:
witam!

Mam problem. Kończę teraz szkołę gimnazjalną i nie wiem gdzie iść dalej. Czy trzeba iść do szkoły o profilu rolniczym np. technikum rolnicze aby przepisać gospodarstwo? Czy można kontynuować edukację na innym profilu, a zapisanie gospodarstwa oraz otrzymanie dopłat z UE będzie możliwe? Oraz czy otrzymanie pomocy z UE na młodego rolnika jest możliwe?

teraz zeby mieć dotacje z uni trzeba mieć wykształcenie rolnicze, albo idz to innej szkoły i w tym czasie niech cie rodzice ubezpieczą w krusie i po 3 latach ubezpieczenia bedziesz miał takie same uprawinienia jak po szkole rolniczej
Powrót do góry
pawel 85

PostWysłany: 19:40 Wto 12 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Idż do technikum rolniczego zdobędziesz odpowiednie kwalfikacje,zawsze coś tam się nauczysz, a potem jak będziesz chciał możesz iść na kierunek studiów jaki będzie ci się podobal, a i tak inne szkoły średnie nie mają wiele do zaoferowania ( teraz już nie zrobisz żadnego kursu w dwa miesiące który da ci odpowiednie kwalfikacje rolnicze - te czasy mineły)
Powrót do góry
george26

PostWysłany: 19:09 Wto 12 Lut 2008    Temat postu: przepisywanie gospodarstwa rolnego Odpowiedz z cytatem

witam!

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Edukacja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: