Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Sam dobrze wiesz ze podanie tobie kontaktu nie jest mi na reke , bo wy potem dzwonicie i namawiacie producenta zeby podnosil cene

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do kolegi Ferma mowisz ze 1 A od bylo cale wakacjie to zobacz na tym forum ogloszenia 1a po 25 gr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Jajcarek po co bedziesz polemizowal jesli placisz taniej to pozostaw to sobie cena rynkowa jest 1a 27 i moge Tobie podac 100 adresow a u nikogo nie dostaniesz po 25 a ze placisz po tyle to wierze Tobie znam pare takich hodowcow chociazby z miejscowosc piotrkowo po 1a-25 i pare innych po 26 jak z miejsca odbierzesz i mowie o cenie netto ale to sa wyjatki a wbic sie tam nie wbijesz a ze musisz wiecej placic za jajo i to cie irytuje to nie musisz sie wyrzywac na Kolegow z forum raz jest lepiej raz jest gorzej a ze Pan hodowca kupil sobie nowego mercedesa to tylko budowac kurnik i zostac bogatym jak Oni Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie potwierdzenia szukam: czy to prawda, że IA chodz już po 0,32 zł??

 

Dzis dostałem telefon, że koledzy hodowcy z Żuromin/Bieżuń takie ceny posytawili.

Ciekawym tylko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego spokojnie te ceny które podałes nie istnieją jak narazie coś tam podobno ruszyli ale niech idzie szybciej spadnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale cos sie dzieje dziś 2 telefony o 2a czy bym nie chciał cena 0,24 mówie ze po tyle to ja mogć sprzedać czyli małe juz się pokazuje oj bedzie sie działo oj będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja slyszalem ze jaja sa po 50 gr na talony czy ktos moze potwierdzic te informacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Panowie do kabaretu castingi sie zaczynaja to moze sie zalapiecie choc watpie Ceny u nas na dzis do hurtu : 1A-o.28, 1B-o.26 itd. A co bedzie dalej to rynek pokaze a nie wasze domysly...Nie robmy z tego forum komedii !! Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i potwierdzam ceny nie mowie juz o cenie wiekszych jaj od 1a bo to kosmos ale dla nie dowiarkow i zagorzalych fanatykow niskich cen co lubia szopki odwalac poszukuje 1a po 29 z dowozem na miejsce i mysle ze duzo zarobicie jak kupujecie niby po 26 2 grosze na czysto wiec lepiej nic nie piscie a lepiej ladujcie auto i przywiezcie w okloice malopolski Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu place 1A 27 1B 25 2A 23 podobno braki na "0" na malym mozna powalczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Tak wogole to 1a juz chodzi po 30 gr i ciagle braki na kurnikach wzrosl eksport itd Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj jest problem z L i 0 mam teraz 2 tygodniową promocje w sieci billa na Słowacji i mam jaja z l i xl ci co maja ceny dobre to towaru nie maja i odwrotnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ceny hurtowe netto na dziś: S - 0,38 0 - 0,34 Ia - 0,30 Ib - 0,28 IIa - 0,25-0,26 IIb - 0,23 III - 0,20.

Od IA w góre duże braki towaru.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po tyle musze dowzic do klienta po 5, 10 skrzynek a ceny usztywnine od poltora tygodnia 1A 28 1B 26 2A 24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

czy tu nikt już nie handluje?

a jak tam wogóle cenki się przedstawiają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...