Skocz do zawartości
Jola1

Ceny jaj wylęgowych mięsnych

Rekomendowane odpowiedzi

Co tak mało slów , napiszcie jak u Was ceny pasz . U mnie w jednej wytwórni prow-rolim. 875netto ,a w drugiej 800netto za jedynkę ,co jest grane czyżby ktoś mnie rolował , a może się daje ...? Cena jaj bez zmian jak w moim poprzednim tekście . Podobno jaj na wolnym rynku lekko przybyło .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena na jajko 70 gr/netto.pasza drożeje.robię własną na 10% koncentracie z provimi na szczyt 790.z tego co słyszałem to szykują się kiepskie zbiory pszenicy na węgrzech i w niemczech, a do tego naszą wywożą do portu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem zainteresowany nawiązaniem współpracy z właścicielami stad reprodukcyjnych brojlerowskich po okresie nieśności - do uboju.Gwarantuję 30 dniowe terminy płatności, a w razie obaw przedpłatę.Proszę o kontakt szymonszymkowiak@vp.pl 691193227 P.P.H.E.I. AWRA Sp. z o.o.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy i koleżanki z repro kupię koguta Hubbarda w wieku 24-28 tyg.tel. kontaktowy 605267898 . pozdrawiam i proszę o info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!

od ok 2 tygodni bardzo częste telefony w poszukiwaniu jaj wylęgowych. Zarówno z pomorza jak i ze śląska czy małopolski. Ceny na podkupie od 80 do 90 groszy brutto. Sam sprzedaję w okolicach 85-86 groszy.

 

Napiszcie co u Was i dźwigajcie ceny w górę!!!!!!!!!!!!

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich!

od ok 2 tygodni bardzo częste telefony w poszukiwaniu jaj wylęgowych. Zarówno z pomorza jak i ze śląska czy małopolski. Ceny na podkupie od 80 do 90 groszy brutto. Sam sprzedaję w okolicach 85-86 groszy.

 

Napiszcie co u Was i dźwigajcie ceny w górę!!!!!!!!!!!!

Pozdrawiam

Co ty wypisujesz dzwigajcie cene w górę, pszeciesz to dobra cena na jajka wylęgowe. zobacz jaka jest nadprodukcja kolego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Co ty wypisujesz dzwigajcie cene w górę, pszeciesz to dobra cena na jajka wylęgowe. zobacz jaka jest nadprodukcja kolego"

 

Jak rozumiem jesteś z wylęgarni!!!!

 

Jaka nadprodukcja??????????? jak dzwoniło do mnie 10 (dzieśięć) wylęgarni i wszystkim potrzeba jajka - i to jak najwięcej. Nadprodukcja to była, ale jakieś 3-4 tygodnie temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaja wylęgowego braki ,to prawda że wylęgarnie dzwonią i biorą każdą ilość w cenie od 85-95 gr , piszcie koledzy jaka sytuacja na rynku , poza tym chcą już koniecznie podpisywać umowy na nowe zasiedlenia , zaklepują sobie jajka , jest duże zapotrzebowanie, spadek cen żywca jest niczym nieuzasadniony , nie wierzę w żadną nadprodukcję , jaja i pisklęta wyjeżdżają za granicę zarówno na wschód jak i zachód , pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jola gdyby brać pod uwagę nasz wewnętrzny rynek to mamy naprawdę nadprodukcję . Tylko dzięki eksportowi wszystko się dobrze toczy . Niedaj boż..... jeśli złotówka się umocni i eksport będzie nieopłacalny .

Pasza w dół, ostatnia dostawa 790zł netto za jedynke od 20.08 ma jeszcze stanieć . Jajo na kontrakcie 73-75 gr .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Poszukujemy do stałej współpracy producentów jaj wylęgowych brojlerów. Nasze potrzeby wynosić będą około 350 000 jaj tygodniowo. Gwarantujemy terminowy odbiór jaj przez cały czas trwania kontraktu oraz krótkie terminy płatności (7 dni).

 

Zainteresowanych prosimy o kontakt:

 

TOIOVO Sp. z o.o.

ul. Zakopiańska 28

60-474 Poznań

tel. 0-601 73 62 03

email: jakwie@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spółka jest w trakcie rejestracji, dlatego nie widnieje jeszcze w KRS-ie. Proponuję sprawdzić ponownie w przyszłym tygodniu, do tego czasu procedury rejestracji powinny być zakończone.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak bez obrazy to nazwa TOIOVO nie ciekawie sie kojaży tak coś niekonkretnie mydło i powidło , a może ta spółka ma jakiś własny zakład wylęgowy bo to już by był konkret ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Finalnym i jedynym odbiorcą jajek jest wylęgarnia na Ukrainie, z którą ludzi tworzących TOIOVO łączy wieloletnia współpraca.

 

Nasza współpraca z producentami jaj miałaby charakter normalnej kontraktacji, tak jak z każdą inną polską wylęgarnią. Interesuje nas nawiązanie długoterminowej współpracy, na okres co najmniej 3 lat.

 

Zapotrzebowanie na jajka wynika bezpośrednio z harmonogramu wylęgów, co gwarantuje terminowy odbiór jajek.

 

Gwarantujemy cenę nie niższą niż cena rynkowa jaj w Polsce (kontraktowanych) oraz 7 dniowy termin płatności zapisany w kontrakcie.

 

Fakt lokalizacji wylęgarni nie ma dla hodowców znaczenia, gdyż TOIOVO jako polska firma rozlicza się z nimi na normalnych warunkach (płatność w złotówkach, żadnych formalności eksporotywch, żadnych kursów walut itp).

 

Chętnie udzielimy wszelkich dodatkowych informacji i rozwiejemy ewentualne wątpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ZWD jest na Ukrainie to należy nadmienić , że tamtejsi odbiorcy piskląt są nieżetelni jeżeli chodzi o płatność . Prawdopodobnie niepłacąc za pisklęta polskim ZWD myślą żę zrobią to samo polskim producentą jaj wylęgowych przy użyciu polskiego pośrednika .

Na niekorzyść TOIOVO - to Sz oo ,o niewielkim kapitale , co nie daje dobrego zabezpieczenia kontraktów .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli ZWD jest na Ukrainie to należy nadmienić , że tamtejsi odbiorcy piskląt są nieżetelni jeżeli chodzi o płatność . Prawdopodobnie niepłacąc za pisklęta polskim ZWD myślą żę zrobią to samo polskim producentą jaj wylęgowych przy użyciu polskiego pośrednika .

Na niekorzyść TOIOVO - to Sz oo ,o niewielkim kapitale , co nie daje dobrego zabezpieczenia kontraktów .

Dotychczasowa (zaznaczę iż wieloletnia) współpraca z Ukraińskim odbiorcą wyglądała w ten sposób, iż transport jajek z Polski wychodził dopiero gdy pieniądze za daną partię były na koncie firmy. Normalna przedpłata, zaznaczona w kontrakcie i przez wiele lat skrupulatnie uiszczana. Fakt zawiązania spółki TOIOVO nie wpłynie na zmianę warunków współpracy z wylęgarnią. To daje nam nie tylko wystarczające zabezpieczenie kontraktów, ale również realną możliwość utrzymywania 7-dniowych terminów płatności.

 

Forum internetowe to nie jest najbardziej sprzyjające miejsce, żeby otwarcie pisać o szczegółowych warunkach współpracy. Szczerze zachęcam do kontaktu.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy jeśli ktoś potrzebuje koguta hubbarda jest do kupienia ok.100 szt. tel.0817561622. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam pytanie czy ktoś miał rossa z Niemiec , jeśli tak to napiszcie jak go oceniacie , jak się odchowuje , jak w produkcji , jak z kogutem, ja dostawalem tylko z Holandii i trochę on pozostawia do życzenia , teraz mam dostać z Niemiec i jestem ciekaw czy waszej opinii , jeśli możecie podzielcie się uwagami .pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w maju 2009 dostałem pisklęta lęgnięte w Danii z jaj z niemiec , materjał słaby w jednodniówkach był gronkowiec do produkcji z błędem sex. ubyło 8,5% . Co ciekawe po trzech tygodniach miałem dostawę z francji ( tak wynikało z dokumentów ) i materjał był dobry do tej pory było wszystko ok.

W listopadzie mam dostać następne stado skąd nie dociekam , mam tylko nadzieję że będzie zdrowe .

Tak z innego tematu , jak załatwiacie temat wyników badan na salmonelle na potrzeby ZWD . Dajecie co dwa tygodnie kopie wyników badań czy co miesiąc świadectwo na jaja wylęgowe od lekarza pow.? (za te ostatnie trzeba zapłacić 67,5zł).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że brak jajek wylęgowch, chyba wszystko wywożą na export.

Jak cena jajek?

Pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena jajka wylęgowego 0,72 (umowa) do 0,83 (bez umowy) netto !!! Popyt się nie zmniejsza- w poprzednim tygodniu dzwoniły 3 wylęgarnie w poszukiwaniu jajka.

 

Pozdrawiam i trzymajcie cenę !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...