Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 04:28 Wto 22 Paź 2019

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 458, 459, 460 ... 2211, 2212, 2213  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
predator&obcy

PostWysłany: 12:31 Pią 23 Paź 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja już po .3 55 ostatek .i światło znowu zapalam 25 lux.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
medox

PostWysłany: 11:06 Pią 23 Paź 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Póki co uciekać,ostatni gasi światło Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
P.S To i poniższe ,nie dotyczy tych ,o których mówił szu,co kręcą sami paszę na mączce-oni zawsze zarobią Laughing Na nową budę Laughing
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 11:03 Pią 23 Paź 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne ,sam mam na Święta i chce być SAM Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Bo zawsze mi się śniło ,że przychodzi taki dzień w którym okazuję się ,że tylko ja mam kurczaka w całej Polsce i biorę 10netto/kg Laughing
Jacy wyśta są głupi .100razy pokazywałem Wam jak to działa i 100razy mówiliście,że pewnie sam mam kurczaka na ten termin i chce innych zniechęcić ,potem ,jak okazywało się ,że miałem rację i goliliście towar po 2,80netto a ja pytałem gdzie są ci co mówili ,że piszę głupoty i cena będzie wysoka ,a ja zniechęcam innych bo sam będę miał, to nikt się nie odzywał i nikt nie odpowiedział
Dzwoń kaszubek lepi po ubojniach ,bo na niedzielę nikt nie chce towaru ,nie zdążysz sprzedać i obsadzić.I wez se większą obsadę ,bo Eur jest wysoko ,będzie cena w grudniu Laughing Laughing I niczym się nie przejmuj,bo zawsze ubijali ,to i teraz ubiją Laughing Laughing A najlepiej nie czytaj moich postów,bo ja naganiam Laughing Laughing
Powrót do góry
kaszubek

PostWysłany: 10:18 Pią 23 Paź 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medox tak na marginesie wyjątkowo ci zalezy zeby w okresie Swiąt było jak najmniej żywca.......?
Powrót do góry
kaszubek

PostWysłany: 10:04 Pią 23 Paź 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medox idż się leczyć ale na nogi bo na głowę już za pózno wiejski buraku Laughing
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 08:32 Pią 23 Paź 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing Laughing Laughing I co tam cenka spada na łeb od niedzieli ,a nawet od wczoraj już,bo trzeba szybko kurki sprzedawać ,żeby zdążyć ,ze wstawieniem na Święta co ?I za tydzień będzie to samo ,bo trzeba będzie zdążyć ,że wstawieniem tak ,żeby mieć kurki do sprzedania.... nie wiem na co....... ,na bal sylwestrowy Buuuuuuuuuuuuuuuuuhahahhaha co za idioci ,trzymajcie mnie ,bo nie mogę.Rok w rok to samo
Od 15 grudnia do 15 stycznia 2.60netto ,znowu Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Ejjjjjjjj ,ale to przecież niemożliwe ,że spada ,przecie Euro dawno tak wysoko nie było Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Co ? Kaszubek i Dziki ,zwolennicy teorii powiązania ceny brojlera z kursem Euro.Przecie no... to jest niemożliwe ,że Euro tak wysoko a cenka jeb.ie na pysk i w niedziele nie biją ,bo tyle im dziś zostało Laughing Laughing
Osły,Eur może być po 5zł ,a jak nawalicie tyle kur co teraz ,to kura będzie i tak po 2.80 ,a zarobią krocie x2 tylko ubojnie ,które eksportują ,bo w kontrakcie eksportowym zakup towaru wyjdzie im dużo taniej niż założyli ten kontrakt podpisując.
To samo te ubojnie ,które mają kontrakty z sieciami.Też zarabiają w tej sytuacji krocie kosmiczne.I znów własna ferma na milionik Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
2002

PostWysłany: 06:45 Pią 23 Paź 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Real nie dziw się tym co taką sraczkę mają. Oni zawsze się uaktywniają przy kiepskich cenach (Medox,SZu,Książe) . widać kto na tych kredytach jedzie o których tak cały czas piszą. Przy dobrej cenie starcza im nawet na ratę i stać ich nawet na kredycik na GL-a. A przy 3,50 to tragedia Laughing Idea . Ale budujcie , budujcie Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing na kredycik i do reszty pretensje miejcie Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing zwłaszcza Książe Laughing
Powrót do góry
ksiaze

PostWysłany: 23:21 Czw 22 Paź 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szu napisał:
Pasmo sukcesów producentów porzeczki czarnej. Od trzech lat cena jest znacznie poniżej kosztów produkcji. No, ale jesteśmy największym producentem porzeczki czarnej i dyktujemy koncernom przetwórczym (niemieckim) ceny. Jakie- 0,50 zł, nie to za dużo, więc zaproponowaliśmy 0,35 gr. Myślę, że za rok podyktujemy 0,20 zł za kg. A co, niech płacą, nie stać ich ?!

podobnie jak Ci od porzeczek zarabiacie panowie

oczywiscie ze budujecie budy np jak zamienicie paszę za miast soi dacie maczke -a ciekawe dlaczego z 300zł za tone do 1000 doszła to ,,zyski '' macie i budujecie nowa bude bo Akcji weterynarii było kilka a producentów sa tysioce wiec wszystkich nie zamkną Real nie zapomnij na MArka zagłosowac bo jak jego nie bedzie bedzie Ci gorzej

dobrze mówisz, byliśmy potęgą w cukrze oprócz tego że nie ma ceny na buraka to nie ma śladu po cukrowniach, zburzyć kazali, byliśmy potęga w trzodzie, nie zburzyli ale od 20 lat cena poniżej 4zł, byliśmy potęga w mleku, cena 60gr w dól i kary, jesteśmy potęga w drobiu, będziemy najdłużej beczeć i płakać, tylko niech ten kurczak z afryki karmiony legalną mączka, lekami leczony wycofanymi sprzed kilkudziesięciu lat wpłynie pod banderolą unijnego zdrowego kurczaka do europy to mamy pozamiatane....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
szu

PostWysłany: 20:39 Czw 22 Paź 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pasmo sukcesów producentów porzeczki czarnej. Od trzech lat cena jest znacznie poniżej kosztów produkcji. No, ale jesteśmy największym producentem porzeczki czarnej i dyktujemy koncernom przetwórczym (niemieckim) ceny. Jakie- 0,50 zł, nie to za dużo, więc zaproponowaliśmy 0,35 gr. Myślę, że za rok podyktujemy 0,20 zł za kg. A co, niech płacą, nie stać ich ?!

podobnie jak Ci od porzeczek zarabiacie panowie

oczywiscie ze budujecie budy np jak zamienicie paszę za miast soi dacie maczke -a ciekawe dlaczego z 300zł za tone do 1000 doszła to ,,zyski '' macie i budujecie nowa bude bo Akcji weterynarii było kilka a producentów sa tysioce wiec wszystkich nie zamkną Real nie zapomnij na MArka zagłosowac bo jak jego nie bedzie bedzie Ci gorzej
Powrót do góry
szu

PostWysłany: 19:31 Czw 22 Paź 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="real"]A co wy taką biegunkę macie. Media ja bym na twoim miejscu nie hodować jak bym miał tak przeżywać-chłopie szkoda zdrowia. Mx pomyśl dlaczego nasza branża tak się rozwija-pewnie z tej biedy Laughing Laughing Laughing[/quote

Widzę ze kolega Gazetę wyborcza czyta tvn oglada i Marka Sawickiego słucha

proponuje koledzę sie przejechać do holandi lub niemiec

moze kolega zrozumie co to jest buda a co to jest kurnik

Proponuje koledze zmienić stanowisku z prezesa Budy na prezesa ubojni w niemczech i po 50 centów niemcą sypać za ptaka a za krajowego po 2 euro

wtedy Twoim kolegą sie poprawi a Niemcy z biedy zaczna zamykać kurniki i wywiesza tabliczki s SALE
Powrót do góry
teken

PostWysłany: 18:04 Czw 22 Paź 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez 1220 n z tym ze tez robie sam i wychodzi 1150 brutto Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
maniek123

PostWysłany: 17:14 Czw 22 Paź 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1404 brutto
Powrót do góry
migon65

PostWysłany: 17:08 Czw 22 Paź 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1220 a TY

teken napisał:
Finiszer ile placicie tylko ten dobry Laughing
Powrót do góry
maniek123

PostWysłany: 16:29 Czw 22 Paź 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziękuje
na zdrowie nie narzekam
a i stolec regularny
Powrót do góry
teken

PostWysłany: 16:13 Czw 22 Paź 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Finiszer ile placicie tylko ten dobry Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
real

PostWysłany: 15:55 Czw 22 Paź 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medox nie przeżywają oczywiście
Powrót do góry
real

PostWysłany: 15:44 Czw 22 Paź 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co wy taką biegunkę macie. Media ja bym na twoim miejscu nie hodować jak bym miał tak przeżywać-chłopie szkoda zdrowia. Mx pomyśl dlaczego nasza branża tak się rozwija-pewnie z tej biedy Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 15:36 Czw 22 Paź 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

E tam ,zawsze ubijają to i teraz ubiją ,jak to mówi kaszubek.A przed nim ktoś inny mówił ,że przecie nie zdarzyło się tak ,żeby komuś w ogóle nie odebrali kur,więc to znaczy ,że towaru potrzeba Laughing Laughing Laughing Laughing Tak więc będzie ok Laughing Laughing
A jak tam dziś cenki?
Powrót do góry
maniek123

PostWysłany: 12:20 Czw 22 Paź 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niestety medox ma rację
końcem grudnia i początkiem stycznia plus 3 Króli
wylatuje jakieś 10 dni uboju]
a towaru będzie w husteczkę

więc sobie policzmy, jeden dzień uboju
to jakieś 2 - 3 mln kur w Polsce
a 10 dni uboju ?????
czyli 30 milionów kur musi być poprzesuwane

a więc u nas hodowców, boleści kiszki stolcowej
co zrobić z tym towarem

a ubojnie>>>>>>>>>>..
przecież nawet niedorozwinięta małpa z rodziny szympansów
odniżyła by cene
i nie tam o 10 groszy
tylko grubo, grubo więcej

co możemy zrobić??????????
jak zwykle NIC
Crying or Very sad
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 12:01 Czw 22 Paź 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mówiłem dawno temu,że gruchnie przed 1 listopada -wszyscy zawsze ustawiają się pod jakiekolwiek święto.Obojętne jakie jest ,to walimy ,tak ,żeby mieć kurczaczka na święto Laughing
A gruchnie to dopiero na Święta końcem grudnia i samym początkiem stycznia,na ten czas ,to dopiero będzie kur od groma.Ale jak tu jeden mówił,nie ma się czym przejmować ,zawsze ubijają ,to tym razem też ubiją Laughing Laughing Laughing
Teraz się straci ,latem się odrobi ,jak się nie udusi ,może per saldo z 10gr zysku wyjdzie Laughing Laughing
Powrót do góry
maniek123

PostWysłany: 11:03 Czw 22 Paź 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trudno nie wprowadzać biegunki
ale wszystko wskazuje że gruchnie ceną o podłogę
lub poniżej
w grudniu i styczniu
szlag i fag
Crying or Very sad

a teraz głosy
trza było tyle nie stawiać
trza było!!!!
Powrót do góry
szu

PostWysłany: 19:06 Sro 21 Paź 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cool Cool

tak bym zapomniał wczoraj debatę oglądałem nic o ptakach nie było

ale był watek weterynaryjny

i mam pytanie jak u Was sa długi kolejki do weterynarza

na specjalistyczne badania długo oczekujecie
i jak z dostępnością leków

Janusz Ursus coś wspominał ze dobrze albo nie dobrze coś akurat szum w dziwieku był i nie wiem co on tam mówił ten gruby z PSL
Powrót do góry
kaszubek

PostWysłany: 16:54 Sro 21 Paź 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medox !!! Czasem potrafisz coś normalnego napisac ale słoma ci z butów wychodzi i jesteś żenujący Crying or Very sad
Taki wiejski buraaaaak
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 16:47 Sro 21 Paź 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I pasi.Do tego 2.8 na Święta i lux
Powrót do góry
misio

PostWysłany: 15:55 Sro 21 Paź 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po niedzieli moze byc po 3,2-3,3 na to wyglada Crying or Very sad
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 458, 459, 460 ... 2211, 2212, 2213  Następny
Strona 459 z 2213

Skocz do: