Skocz do zawartości
Eryko.

Pługi zagonowe.

Rekomendowane odpowiedzi

To znow ja. Mam pytanie.

U chandlarza stoii pług 4skibowy zagony na sprężynach i kwadratowa rama Kverneland za 3,5tys. Mam pytanie do użytkowników takich pługów- łądnie to chodzi? lemiesze na długo starczają? W sumie mam nie za dużoziemi ale troche kamieni w niej jest. I miałem wziąć "nowy" za 2900zł. Warto dołożyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki pług do U3512 czy 3x30 da radę na III i IV klasie.

może jakieś opinie na temat pługów Akpila w powyższej klasie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od pewnego czasu myślę o zakupie pługa zagonowego 4 skibowego kvernelanda, mam tylko dwie sprawy których nie jestem pewien. Występują 2 typy ramy: okrągła i kwadratowa - która lepsza? na co zwrócić uwagę przy zakupie używanego ? Druga sprawa to czy taki pług pociągnie ursus 1014 ? Jeżeli ktoś ma wiedzę na ten temat to bardzo proszę o informacje.

 

1. Rama kwadratowa: http://www.allegro.pl/item538005510_plug_kverneland_4_skibowy.html

 

2. Rama okrągła:

http://www.allegro.pl/item533303102_plug_zagonowy_4_skibowy_kverneland_na_resorach.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakiego masz dokładnie fortschritta na myśli ale wszystkie jakie znalazłem na allegro to były z reguły 5 skibowe, półzawieszane na zabezpieczeniu hydraulicznym. Powiem szczerze że w nich podoba mi się tylko cena Nie miałem z nimi wcześniej do czynienia. Co z ich awaryjnością i dostępnością cześci ... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam zamiar kupic pług zagonowy firmy Staltech do Zetora 7245 zastanawiam się czy wybrac 4*30 czy 4*35 facet który sprzedaje te pługi twierdzi ze 4*30 jest za mały do tego modelu i poleca 4*35 ziemia u mnie 4 5 6 kl i prosze o wasze opinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie dostane lemiesze do pługów union grudziadz tur 100 rozstaw śrub 82mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzie dostane lemiesze do pługów union grudziadz tur 100 rozstaw śrub 82mm

 

w każdej agromie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. posiadam fendta 308 ci roczny i zastanawiam sie do kupna pługi 4 skibowego nowego obrotowego lub zagonowego.. co sądzicie o pługu kverneland 4 skiby zagonowy ab 100 Czy ten ciągnik da sobie z tym pługim rady?? a co sądzicie o pługach vogel-ot oraz pottinger 4 skiby obrotowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. A mam jeszcze jedno pytanko czy jest sens kupować do podorywki osobny pług (myślałem o 7 skibowym podorywkowym grudziądz) nie orientuję się zbyt czy ciągnik ma lżej czy cieżej i jak jest z wydajnością. Zgóry dziękuje z udzielone odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedź. A mam jeszcze jedno pytanko czy jest sens kupować do podorywki osobny pług (myślałem o 7 skibowym podorywkowym grudziądz) nie orientuję się zbyt czy ciągnik ma lżej czy cieżej i jak jest z wydajnością. Zgóry dziękuje z udzielone odpowiedzi

7 skibowym to orałem c-360 i było idealnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dobra myśl z tą talerzówką damian dzienx. A co sądzicie o tym pługu (wiem że nowe mają złą opinię - ale może to jakiś czas popracuje zanim dorobie jakiegoś profesjonalnego?? Proszę o odp http://www.allegro.pl/item850131452_agro_mix_plug_4_skibowy_podwyzszany.html

lepiej stary ale sprawdzony Grudziądz za 1500zł , albo za 4500zł obrotke 3 skiby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup używanego grudziądza albo b200 zostawisz tyle skib ile uciągnie na twoich glebach i jeszcze kasa zostanie. za 1500 można trafić niezłego b200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukaj na wysokiej słupicy 4x35-40 w obrocie, lub 5x40 zagonowy .Rusek daje radę ,mój 820 ciąga 4x40 w obrocie Lemkena 110. Zabezpieczenie kołek .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukaj takiego lemkena jak ma ten gość{alegro} ale w rozsądnej cenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...