Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 18:38 Sob 8 Sie 2020

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 468, 469, 470 ... 2403, 2404, 2405  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
puzon brojlerowski

PostWysłany: 10:37 Pon 23 Sty 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

POŁUDNIE 2,90 - 3,10 NETTO
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
filuś

PostWysłany: 10:13 Pon 23 Sty 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak widzicie że cena się zmienią o 10 gr to wypychac jak najszybciej a nie cymbaly trzymać do dziś i dziś haki ubojnie chce po urywac bo kura 3,7 kg a cyna 2,8 i w dół
Powrót do góry
ksiaze

PostWysłany: 10:05 Pon 23 Sty 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziunia napisał:
3.15 i rosnie cisnienie

Nie rób z siebie już większej idiotki.... Jest tragedia, cena leci a Ty piszesz o jakimś ciśnieniu i wzroście...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kaszubek

PostWysłany: 10:05 Pon 23 Sty 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziunia Laughing Ciśnienie faktycznie rośnie gorzej z ceną ......

Jakie są aktualne ceny żywca w PL i jakie prognozy na najbliższe dni ???
Powrót do góry
dziunia

PostWysłany: 10:01 Pon 23 Sty 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

3.15 i rosnie cisnienie
Powrót do góry
żeldrob

PostWysłany: 08:58 Pon 23 Sty 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

imondo napisał:
Zbysiu, Żeldrob-zawrzyjcie wreszcie te swoje mordy bo już człowiekowi normalnemu rzygać się chce. Żeldrob -chyba staczasz się. Przeczytaj co piszesz i pomyśl. Evil or Very Mad

Masz rację Embarassed , ale to wszystko przez kulture i sztukę Evil or Very Mad no bo jak się ma taką sztukę ( zbysiu ) przed soba to kulturę trudno zachować Wink
Trochę podworowalem przyznaję - jak gów.n.i.arz , ale już wracam na właściwe tory Very Happy
Miłego dnia .
Powrót do góry
Zygi

PostWysłany: 23:27 Nie 22 Sty 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teściu nic nie jest wieczne.Napisałem wcześniej że nastąpi reset , właśnie się zaczął.
Powrót do góry
imondo

PostWysłany: 23:09 Nie 22 Sty 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zbysiu, Żeldrob-zawrzyjcie wreszcie te swoje mordy bo już człowiekowi normalnemu rzygać się chce. Żeldrob -chyba staczasz się. Przeczytaj co piszesz i pomyśl. Evil or Very Mad
Powrót do góry
Tesciu

PostWysłany: 23:05 Nie 22 Sty 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie ciagle piszecie ze Ukraina i Ameryka Nas zajedzie ale patrząc na rozwój drobiarstwa w PL i bycie liderem w Europie to taka brutalna prawda ale to
My pogrzebaliśmy rownież
Wielu hodowców w innych krajach naszym tanim wyrobem
Powrót do góry
zbysiu

PostWysłany: 21:51 Nie 22 Sty 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zbysiu napisał:
żeldrob napisał:
pisiu zbysiu ,wacuś , fiutek ...... widzę , że kłykciny konczyste dają o sobie znać bo narasta frustracja i .....chyba masz problem z oddaniem moczu buhahahahaha... uryna zalewa to co tam jeszcze w tej "głowni" zostalo i majczysz pajacu , majaczysz Laughing Very Happy Wink
tak jak już inni pisali też żyjesz z tego a tak piszesz pajacu kiedy ładujesz i po ile pajacu
I nie stòj za długo przed tym lustrem kròlu żelu bo się zaśmiejesz na śmierć widządz z drugiej strony palanta ,idiotę i debila , (słowo zostało usunięte)
Powrót do góry
zbysiu

PostWysłany: 20:59 Nie 22 Sty 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

żeldrob napisał:
pisiu zbysiu ,wacuś , fiutek ...... widzę , że kłykciny konczyste dają o sobie znać bo narasta frustracja i .....chyba masz problem z oddaniem moczu buhahahahaha... uryna zalewa to co tam jeszcze w tej "głowni" zostalo i majczysz pajacu , majaczysz Laughing Very Happy Wink
tak jak już inni pisali też żyjesz z tego a tak piszesz pajacu kiedy ładujesz i po ile pajacu
Powrót do góry
żeldrob

PostWysłany: 20:54 Nie 22 Sty 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
zbysiu

PostWysłany: 20:42 Nie 22 Sty 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

żeldrob napisał:
zbysiu napisał:
żeldrob napisał:
zbysiu napisał:
żeldrob napisał:
Zbysiu pisiu może i tak , ale przynajmniej nie jestem takim (słowo zostało usunięte) jak ty buhahahahahaha.....
żel Buhaj jesteś głupi

pisiu , a ty zwykły "wacek" buhahahahahaha ( nie mogę napisać dosasniej bo kaska moderuje Laughing )
idź na krowy buhaju (słowo zostało usunięte) walnięty kròlu żelatyny
wacuś ( moze byc też fallus , prącie , członek ... ) podniecasz sie jakbyś miał kłykciny kończyste buhahahahahaha... ( bawia mnie takie pajace , ale fajnie mam chociaż trochę zabawy Laughing )
to czyli patrzysz w lustro i sie bawisz (słowo zostało usunięte) kròlu żelu po ile żelatyna pajacu
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 20:38 Nie 22 Sty 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

duzi inwestowali bo mysleli ze chodzby 1gr na kg to i tak miljonerami zostana a tu guzik teraz 4miesiace takiego krachu jeszcze i maja pozamiatane ci z jednym czy dwoma to tak jak babcia z jedna krowa ich to wali wstawia troche latem zime przezyja bo co mieli sie dorobic to to zrobili a gumofilce liczace na pełne kieszenie pieniedzy juz płyna i to w duzym nurcie jak w tym tyg cos wiecej nie wysla na eksporta to w srode po 2,5 nikt nie da kura przerosnieta bylo troche ceny to kazdy mówił ze nie ma kury dzis kazdy ma 3,5kg czy wy normalni jestescie
Powrót do góry
ksiaze

PostWysłany: 20:15 Nie 22 Sty 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pocieszajcie się, bawcie się, żartujcie bo to ostatnie chwile na to....KRACH I MEGA KRWAWIENIE NASTĄPI I ŻEBY BYŁO ŚMIESZNIE TYLKO MALI PRZETRWAJĄ Z JEDNĄ, DWOMA BUDAMI RESZTA POPŁYNIE...
Powrót do góry
żeldrob

PostWysłany: 20:09 Nie 22 Sty 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zbysiu napisał:
żeldrob napisał:
zbysiu napisał:
żeldrob napisał:
Zbysiu pisiu może i tak , ale przynajmniej nie jestem takim (słowo zostało usunięte) jak ty buhahahahahaha.....
żel Buhaj jesteś głupi

pisiu , a ty zwykły "wacek" buhahahahahaha ( nie mogę napisać dosasniej bo kaska moderuje Laughing )
wacuś ( moze byc też fallus , prącie , członek ... ) podniecasz sie jakbyś miał kłykciny kończyste buhahahahahaha... ( bawia mnie takie pajace , ale fajnie mam chociaż trochę zabawy Laughing )
Powrót do góry
treonik

PostWysłany: 19:59 Nie 22 Sty 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.nadzagozdzonka.pl/wiadomoci/3-newsflash/5163-tasomix-dosta-zezwolenie.html

medox napisał:
Gdyby komuś nie chciało się kliknąć w link o firmie QFG to parę cytatów

" Już w tym momencie uruchomiliśmy budowę mieszalni pasz. Będzie to mieszalnia o dużej wydajności, 45 tys. ton. Mieszalnia służy potrzebom naszych ferm kurzych, które są w promieniu 100 kilometrów od Radomia – zakończył prezes QFG."

"7 stycznia 2016 r. firma QFG sprzedała 60% udziałów funduszowi private equity Highlander Partners. Dzięki temu spółka QFG zainwestuje w zwiększenie produkcji, a co za tym idzie – zwiększy zatrudnienie, a miasto zyska duże pieniądze z podatków i ze sprzedaży gruntów"

"Firma QFG chce zainwestować w Pionkach blisko 400 milionów złotych! "

itp. Tak więc, jak mówiłem,żeby zrównoważyć - już 200 hodowców po 20tys musi się zwinąć
Powrót do góry
zbysiu

PostWysłany: 19:33 Nie 22 Sty 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

żeldrob napisał:
zbysiu napisał:
żeldrob napisał:
żel Buhaj jesteś głupi

Powrót do góry
żeldrob

PostWysłany: 18:41 Nie 22 Sty 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zbysiu napisał:
żeldrob napisał:
żel Buhaj jesteś głupi

Powrót do góry
Zygi

PostWysłany: 16:42 Nie 22 Sty 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pisałem wam wcześniej o zagrożeniach dla naszej hodowli , cieszę się że zwróciliście na to uwagę.Ja od dłuższego czasu nie robię inwestycji , co się sprawdziło jak widać jako słuszne. Wcześniej przeklinali mnie za czarnowidztwo. Dla wielkich korporacji każdy biznes jest dobry. Powstały wielkie sieci sklepów (markety) i nasze małe sklepiki padły a teraz czas na nas. Biznes jest biznes niema litości a na cud raczej bym nie liczył.
Porozumienie o wolnym handlu to jest nasz koniec , zainteresujcie się tym tematem.
Komentujecie co się dzieje teraz ale perspektywy rodzinne gospodarstwa nie mają.
Myślicie że Tusk myśli o nas , on doskonale wie co się szykuje.To tak jak w Warszawie
z uwłaszczeniami Walcowa nie wiedziała i nie trudno zrozumieć dlaczego.Przestałem kurki hodować 15 pażdziernika i po analizie sytuacji idę do pracy , raduje się tylko tym że nie mam długu.
Powrót do góry
szu

PostWysłany: 16:18 Nie 22 Sty 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy Very Happy Mi sie wasza historia o potedzę zawsze podoba o budowach itd

pewnie ktos buduje bo ile lat buda wytrzyma 100 czy 200 raczej nie

pewnie ktoś remontuje chodź ja zwykle widzę jeden nowatorki sposób 3 cm styropianu na listwy wkręcany do sufitu juz z 5 raz co faktycznie daje 15 cm styropianu który łapie wilgoć i smiedzi

a podwojenie produkcji moim zdaniem to efekt tego ze 20 lat temu kurczak w sprzedaży miał 1,5 kg a dziś 2,5 =3 kg

co faktycznie przy tej samej ilości wstawień daje dwa razy większa masę

no i kiedyś buda to 10 tys kur 12,5 m na 100 dziś to jak ganek wyglada ale

10 tys x 3 kg daje 30 ton z jednej budy po 3,3 100 tys ale nie zysku a obrotu

i wydaje mi sie ze nie wszyscy rozumieją co to jest obrót a co to jest zysk Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

ale kierunek jest dobry by zakłady drobiarskie przy płaceniu za surowiec zaciskały zwieracze
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 15:08 Nie 22 Sty 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym biznesie już dobrych czasów nie będzie bo wasza lukę beda wypełniać produkty z drobiu z Ameryki a kraje trzecie w obawie przed uciekaniem i zamykanie M amerykańskich fabryk w ich krajach będą zmuszeni brać od nich kuraki żeby tak się nie stało wy budowlańcy i pewnych sprawach jeszcze pojęcia nie macie na początek musicie paść
Powrót do góry
kaszubek

PostWysłany: 13:50 Nie 22 Sty 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Filuś obawiam się ,że to nie są ciemniacy ! To większość z nas myśli tak jak się myślało 20-30 lat temu . Oni wchodzą z kasą i rozkręcają biznes na dużą skalę i mogą sobie pozwolić na brak zysków w pierwszym okresie zanim padną tradycyjni chłopi zwykli hodowcy Crying or Very sad
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 12:55 Nie 22 Sty 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w ostatnich 4 latach nowi w tej branzy to ludzie nie wiadomo z kad typowi ciemniacy którzy zasrali ta branze na pare lat
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 12:10 Nie 22 Sty 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to tylko jeden podmiot w kraju Laughing
Mówiłem tyle razy - zamiast otwierać kolejną budę , pomyśl o tzw drugiej nodze, zainwestuj w coś innego, bo jak coś się zadzieje , a ty jesteś w 100% utopiony w kurniki , to skończysz z długami na dwa pokolenia do przodu.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 468, 469, 470 ... 2403, 2404, 2405  Następny
Strona 469 z 2405

Skocz do: