Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 04:15 Czw 20 Lut 2020

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 468, 469, 470 ... 2265, 2266, 2267  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szu

PostWysłany: 19:23 Czw 4 Lut 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stachu napisał:
Wam wszystkim brakuje wiedzy z zarządzania, żadna firmy nie poradzi sobie z produkcją, którą zżerają koszty!

ktoś coś rozsądnego piszę dlaczego sie tak dzieje ze cena nie pokrywa kosztów produkcji ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
medox

PostWysłany: 19:23 Czw 4 Lut 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hahahaha osiołki ,poniżej cytat z cena indyki ,poniżej naszego wątku,jakbyście nie wiedzieli
"Jesteśmy zainteresowana zakupem żywej indyczki do uboju.
Cena 5,70 netto.
Możliwość szybkiej płatności.
Zapraszamy do wspólpracy.
Tel . 663 707 257 lub 33 8734970"
Ale najlepi nastawiać brojlera.Rynek się przegrzał ,teraz czekają wielu bankructwa ,aż rynek się oczyści.Przy najmniejszej możliwej na obecną produkcję ilości kurczaka cena sięga maksymalnie 3.30 Laughing Laughing
Ale Dziki kręci na dynamie prąd ,wodę nosi z rzeki ino huczy ,dzieciaki łapią ,jedynie gumofców trochę idzie ,bo wszędzie błoto Laughing Laughing Laughing
I tak was traktują,jak chłopków tępych ,którzy mają orać za miskę ryżu
P.S Cena 3.10 netto średnio
Powrót do góry
kurczak666

PostWysłany: 12:48 Czw 4 Lut 2016    Temat postu: cena brojlera Odpowiedz z cytatem

Śląsk hybro 3.15 ,twisty 3,10do 3,15,algas 3,10,koko 3,05 tuszka 4,50 do 4,70
Powrót do góry
teken

PostWysłany: 11:14 Czw 4 Lut 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale kpiny 3,40 to w poniedzialek pod stolem placili widac ze ciezko im to idzie by cene dzwignac na poziom 3,70 n tyle dzis powinno byc .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
rufus

PostWysłany: 11:08 Czw 4 Lut 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

3,3 n
Powrót do góry
Klaudia

PostWysłany: 18:07 Sro 3 Lut 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ile na Kaszubach ?? nikt nie sprzedaje ?
Powrót do góry
DzikiJoe

PostWysłany: 17:09 Sro 3 Lut 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
To mi rozjaśnij pool sytuację na rynku jajka wylęgowego.Leży brojler ,bo jest go totalnie za dużo i dalej ,jak ktoś coś buduje,to tylko brojlera

Przyznaję nie mam pojęcia o rynku jajka wylęgowego, ale nie rozśmieszaj mnie, proszę. Naprawdę aż tak bardzo brakuje Ci wyobraźni, żeby przedstawić sobie scenariusz, w którym połowa hodowców, np tych którzy, nie muszą wstawiać robi przerwę np. na rok i odmawia nakłady. Myślisz, że w takiej sytuacji jajcarzom nie zrobi się cieplutko w majtusiach? To ja Ci powiem - tym z większą wyobraźnią już na samą myśl o takiej sytuacji troszkę się robi. I tak samo paszarniom, weterynarzom i wszystkim innym, którzy pośrednio żyją z produkcji brojlera.

Fred 3,20 Cool
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 12:22 Sro 3 Lut 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bo pare tirów na hurtownie z ludem wjechało tym tanim i ten tydzien i do 10 bardzo duzo zywca
Powrót do góry
kurczak666

PostWysłany: 11:18 Sro 3 Lut 2016    Temat postu: cena brojlera Odpowiedz z cytatem

Na slasku cena w dol max dzis 3,20.Pozdrawiam
Powrót do góry
marol

PostWysłany: 10:35 Sro 3 Lut 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas też mają budować ... powiatową halę sportową

z tym że na dwa lata wpuszczą brojlera w ramach solidarności z Ukrainą Rolling Eyes
Powrót do góry
Klaudia

PostWysłany: 09:19 Sro 3 Lut 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jaka cena dzisiaj na Kaszubach ??
Powrót do góry
Thatcher

PostWysłany: 08:00 Sro 3 Lut 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kazik28 napisał:
oj buduja na potęge...zeby tylko pózniej w kurczaka nie weszli bo bedzie armagedon.

Jak już to raczej będzie odwrotnie. Powiem szczerze sam o tym myśle, urządzenia mam.
Powrót do góry
Thatcher

PostWysłany: 07:59 Sro 3 Lut 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lotus napisał:
Thatcher napisał:
Z tego co słyszałem ogromne fermy indyka się też budują, może nie w takiej skali ale też. Blisko mnie ma powstać ferma indyków na 1008 djp czyli mniej więcej 12000 m2 (już kolejna). Bedzie to samo co z kurczakiem.

A z jakiego regionu jesteś?
Fermy indyka się budują, ale widać w tym troche większy rozsądek jak w przypadku kurczaka. A wynika to z tego, że obrót pieniędzy jest wydłużony i hodowcy często podchodzą do tematu z rezerwą. No i w indyku nie ma takiego budowniczego cedrobu Wink

lubelskie
Powrót do góry
Lotus

PostWysłany: 07:06 Sro 3 Lut 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Thatcher napisał:
Z tego co słyszałem ogromne fermy indyka się też budują, może nie w takiej skali ale też. Blisko mnie ma powstać ferma indyków na 1008 djp czyli mniej więcej 12000 m2 (już kolejna). Bedzie to samo co z kurczakiem.

A z jakiego regionu jesteś?
Fermy indyka się budują, ale widać w tym troche większy rozsądek jak w przypadku kurczaka. A wynika to z tego, że obrót pieniędzy jest wydłużony i hodowcy często podchodzą do tematu z rezerwą. No i w indyku nie ma takiego budowniczego cedrobu Wink
Powrót do góry
Stachu

PostWysłany: 00:26 Sro 3 Lut 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wam wszystkim brakuje wiedzy z zarządzania, żadna firmy nie poradzi sobie z produkcją, którą zżerają koszty!
Powrót do góry
Kazik28

PostWysłany: 00:06 Sro 3 Lut 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj buduja na potęge...zeby tylko pózniej w kurczaka nie weszli bo bedzie armagedon.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen WP Kontakt
Thatcher

PostWysłany: 23:39 Wto 2 Lut 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
medox

PostWysłany: 22:19 Wto 2 Lut 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To mi rozjaśnij pool sytuację na rynku jajka wylęgowego.Leży brojler ,bo jest go totalnie za dużo i dalej ,jak ktoś coś buduje,to tylko brojlera
Powrót do góry
Kazik28

PostWysłany: 21:39 Wto 2 Lut 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na indyku tez cena spada...wiem bo kolega hoduje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen WP Kontakt
pool

PostWysłany: 21:33 Wto 2 Lut 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widać, że nie masz pojęcia o jajku wylęgowym.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 18:54 Wto 2 Lut 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wykasowano też moje ,uważam, znamienne info ,jeszcze raz przyrzekam ,że prawdziwe.Pozwolę sobie je powtórzyć.
Otóż wczoraj dzwonił do mnie kolega,jest dyrektorem w pewnej firmie (w żaden sposób nie związanej z drobiarstwem ,ani rolnictwem w ogóle) ma pod sobą między innymi iluś tam handlowców i pyta mnie ,stary ,ty wiesz jaki ty modny jesteś ,moi handlowcy mówią mi ,że teraz jest moda taka,że wszyscy budują i inwestują w kurniki.Jak wspomniałem ,ci handlowcy nie obsługują rolnictwa w żaden sposób,jedyne co charakterystyczne ,to to,że ich klientami są głownie i przede wszystkim ludzie z tzw kasą
Niezłe jaja
Za to na indyczku cichutko i ze 2lata dobre, non stop bita złotówka na kilogramie ,podobnie na jajku wylęgowym i nie widać,żeby miało się to zmienić
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 16:33 Wto 2 Lut 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

euro tanieje kura w góre francja mniej podrzuca a tez budowali na potege dzis obnisko za ogniskiem tam dostana odszkodowania w polsce nie
Powrót do góry
predator&obcy

PostWysłany: 15:33 Wto 2 Lut 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja się go boje i brojlera kurzego .yogi daje 3.5
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 15:15 Wto 2 Lut 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

(tekst usunięty)Dziki ,z całym szacunkiem chłopie , jeśli uważasz,że utwardzony plac w dzisiejszych czasach to zbytek łaski ,to jesteś zwyczajnym (słowo zostało usunięte)
Radzę CI również,żebyś oprócz zasuwania dzieci w gnoju zapewnił im solidne wykształcenie ,bo jeśli z tej branży nie będzie się dało wyżyć ,to będą przynajmniej miały alternatywę ,bo inaczej ,będą ew zasuwać za miskę ryżu u kogoś w gnoju ,BO TYLKO TYLE BĘDĄ POTRAFIĆ
(tekst usunięty)
Powrót do góry
imondo

PostWysłany: 14:33 Wto 2 Lut 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Radas napisał:
Cena 3,30 to minimalna cena w centralnej Polsce.
Co do ostatnich wpisów. Podpisuję się pod słowami żeldrob-a , medoxa (poza tym co mówi jego kula), ciężkiego, czasami Dzikiego... kiedy nie próbuje udowadniać na ile można jeszcze obniżać cenę produkcji, kosztem zdrowia swojego i rodziny. W tym wypadku DzikiJoe, kiedyś zobaczysz jak będą Cię cytować ubojnie, żeby wycisnąć z Ciebie i rodziny kolejne grosze na kilogramie żywca, bo przecież Ty dasz radę.... a jak nie, to zdechniesz z wycieńczenia, a rodzina przejmie po Tobie "pałeczkę" i też będzie zaiwaniać za "miskę ryżu" i nadal będziesz miał rację!!! Bo zarobiłeś....na................... miskę ryżu. Ty nie masz większych wymagań od życia i nie widzisz sensu mieć wybrukowanych podjazdów i dróg, klombów z pięknymi kwiatami i wolnych weekendów w spa, kiedy kurczaki rosną. Niektórzy z nas mają takie wymagania, a jeszcze niektórzy już to mają i uważają, że to jest normalne w XXI wieku.

(tekst usunięty)

Jakie zaiwanianie na miskę ryżu? Policz ile roboczogodzin spędziłeś na typowym 25 tysięczniku i ile średnio w roku masz za tę jedną roboczogodzinę. Oczywiście ja również bym chciał lepiej tylko ta masa cwaniaków co właśnie chciała więcej i więcej i jeszcze więcej nie pozwala mi na to i jestem zadowolony z tego co mam i zgadzam się z ostatnim postem dzikiego, i z postami filego i medoxa i innych co pisali o kretyńskim budowanie bo chcą więcej, chcą się rozwijać i moim zdaniem najlepiej gdy zbankrutują to branża się uleczy.
Amen
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 468, 469, 470 ... 2265, 2266, 2267  Następny
Strona 469 z 2267

Skocz do: