Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 13:32 Sro 3 Mar 2021

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 472, 473, 474 ... 2574, 2575, 2576  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Żeldrob1

PostWysłany: 13:35 Sob 10 Lis 2018    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

(słowo zostało usunięte) już napisałem żebyś sobie przejrzał to forum to dowiesz się gdzie byliśmy i co robiliśmy przez wiele lat . Poza tym (słowo zostało usunięte) nie jesteś godzien żeby poświęcić ci więcej czasu więc (słowo zostało usunięte)!!! Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
LOBO

PostWysłany: 11:37 Sob 10 Lis 2018    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeldrob1 napisał:
LOBO napisał:
No i jeszcze ciebie tu brakowało brakowało trzech I.D.I.O.T.Ó.W się rozpisało a gdzie byliście jak było 4 to wam ŻAL dupe sciskał
Mam dla ciebie debilu takie "cóś" - (słowo zostało usunięte) !!! Żal dupsko ś∑ciskał? Buhahahaha....... zbyt długi jestem w tej branży żeby żyć złudzeniami o drobiarskim sposobie na życie. Kilka miesięcy względnie dobrej ceny eldorado z branży nie uczyniło i to było oczywistehttp://forum.ppr.pl/posting.php?mode=quote&p=1045650&sid=f367f3032f58b6c2b51856bc008edd5d więc przestań (słowo zostało usunięte)!!! A jak chcesz wiedzieć o czym tu piszemy od wielu lat to zrzuć te gumofilce , usiądź wygodnie przed kompem i przeglądnij to forum od początku.
Jak na razie to wychodzisz na idiotę dnia Laughing
Królu żelu i te twoje Buhaha (słowo zostało usunięte) ty tylko piszesz BUHAHA zamiast robić żelatyne wy się tylko pojawiacie jak cena kiepska a jak w górę to was niema i tat jest od początku tego forum (słowo zostało usunięte)
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 11:14 Sob 10 Lis 2018    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie byliśmy ? Przecież ja trąbiłem cały czas - uważać , bo te parę m-cy względnych cen, to tylko chwilowo korzystny splot okoliczności, który potrwa chwilę jeszcze i (słowo zostało usunięte) na pysk jeszcze w tym roku.
Ale, nikt nie wierzył, bo z paszarni i wylęgarni byli i mówili , że teraz to już minimum 10lat będzie po 4.20 netto , więc wpuszczaliście kury w każdą dziurę zmieniali kaczki, gęsi, indyki na kury , do tego wjechało trochę Brazylii (bo to nie są jeszcze ilości docelowe , żeby nikt nie miał wątpliwości) plus przyschła trochę sprawa fileta z Ukrainy i ów filet znów wjechał i szala natychmiast wychyliła się w przeciwną stronę. Proste i nieuniknione.
Pamiętać należy zawsze o jednym, to towar o krótkiej przydatności do spożycia, taki towar, żeby miał cenę, musi cały czas występować jego lekki niedobór, jakikolwiek nadmiar natychmiast skutkuje spadkiem ceny, dużo większym, niż faktyczny problem z tym nadmiarem.
Powrót do góry
Żeldrob1

PostWysłany: 08:38 Sob 10 Lis 2018    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LOBO napisał:
No i jeszcze ciebie tu brakowało brakowało trzech I.D.I.O.T.Ó.W się rozpisało a gdzie byliście jak było 4 to wam ŻAL dupe sciskał
Mam dla ciebie debilu takie "cóś" - (słowo zostało usunięte) !!! Żal dupsko ś∑ciskał? Buhahahaha....... zbyt długi jestem w tej branży żeby żyć złudzeniami o drobiarskim sposobie na życie. Kilka miesięcy względnie dobrej ceny eldorado z branży nie uczyniło i to było oczywiste więc przestań (słowo zostało usunięte)!!! A jak chcesz wiedzieć o czym tu piszemy od wielu lat to zrzuć te gumofilce , usiądź wygodnie przed kompem i przeglądnij to forum od początku.
Jak na razie to wychodzisz na idiotę dnia Laughing
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 08:28 Sob 10 Lis 2018    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spoko loko biznesy jest was za duzo na rynku i to nie tylko w polsce takze kto wchodzil w ten biznes 3 lata temu czy to robi teraz z gory wiadomo jaki bedzie tygo final po roku. i zadne wasze wyliczenia tygo nie zmienia do tych chin moze pojda te rapki za wasza promocje smiech .firmy polskie transportowe na zachodzie sie nie reklamuja a wszyscy o nich wiedza i jazdy po uszy ale wy ciemne jestesta promocja no macie wlasnie promocje bo taka jest definicja jej - tanio najtaniej
Powrót do góry
LOBO

PostWysłany: 08:04 Sob 10 Lis 2018    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Żeldrob1

PostWysłany: 23:05 Pią 9 Lis 2018    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to już prawie złotóweczka dokładki Shocked Shocked Shocked jakoś "budowniczych" na kredytach mi nie szkoda Cool , a już gotówkowców to w ogóle . Wystarczy analiza ostatnich 2-3 lat produkcji i jest oczywistym , że kredyt na budę np. 2 mln pln spłaci się za hm....... 15? 20 lat? Bez sensu Crying or Very sad Mając np. 2 mln (słowo zostało usunięte) się w kurzy syf to trzeba mieć zdrowo we łbie nasr.ane . Ale brać bankowe to trzeba być już totalnym idiotą
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 17:00 Pią 9 Lis 2018    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ponoc biznesy wola wypuszczac do lasu i miec z tego wieksza satysfakcje niz oddac za 2,8 .i takie ceny znow do maja a moze byc nastepny rok ostatnim co dla niektorych a mysleliscie ze kredyty w ciagu 2 lat splacicie a tu jeszcze zima mozeta plynnos stracic geniusze biznesu
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 14:09 Pią 9 Lis 2018    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze z 50gr i zaczniemy konkurowac z Ukrainą Laughing Laughing
Sprzedać budy póki co warte, kupić se jaką Biedronke , kasowac 30-40kola czynszu/miesiąc i tyle, na świecie są ilości nie do zbycia taniego kurczaka z którym nie wygracie cenowo, choćbysie sie zesrali.
No albo wierzcie dalej panom wyszkolonym przez korpo i budujcie, zeby oni mogli zarabiać, a Wy z garbem na plecach i miską ryżu 1x dziennie tyrali do śmierci. Sugeruje też wykształcić dzieci zamiast używać ich do wywalania gnoju, ale tam, każdy zrobi jak uważa, w sumie (słowo zostało usunięte) mie to
Powrót do góry
kogucik05

PostWysłany: 13:18 Pią 9 Lis 2018    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już się pojawiła cena 2,7 Sad
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 09:32 Pią 9 Lis 2018    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale kogo wy promujecie z tej waszej daniny na promocje tak was wypromowali ze chyba bedziecie musiec zamknac to do wiosny bo mega kontyngenty plyna na porty wyladunek grudzien styczen ceny to tylko koszt trasportu bo utylizacja wiecej kosztowaly
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 20:54 Sro 7 Lis 2018    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety przy 2.9 nie sa tansi nawet od Ukrainy
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 19:47 Sro 7 Lis 2018    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przy 2,9 sa tansi nawet od peru i to ich trzyma przy zyciu ze maja taki tani towar w pierwszej klasie
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 15:31 Sro 7 Lis 2018    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

E tam się znacie, chopoki przy 2.9 osiągają efekt skali Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
leon330

PostWysłany: 15:28 Sro 7 Lis 2018    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

leon330 napisał:
leon330 napisał:
Koledzy wiem że to nie pora roku na takie tematy ale jakby ktoś był zainteresowany mam do sprzedania 5 klimatyzatorów ewaporacyjnych w atrakcyjnej cenie, użyte tylko raz, kobita wypowiedziała mi umowę najmu kurnika więc klimatyzatory mi się już nie przydadzą, jakby ktoś coś pisać
aha mój nr jakby co 66987211
dzięki pool 669871211
Powrót do góry
pool

PostWysłany: 15:22 Sro 7 Lis 2018    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brak cyfry w num.
Powrót do góry
leon330

PostWysłany: 12:25 Sro 7 Lis 2018    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

leon330 napisał:
Koledzy wiem że to nie pora roku na takie tematy ale jakby ktoś był zainteresowany mam do sprzedania 5 klimatyzatorów ewaporacyjnych w atrakcyjnej cenie, użyte tylko raz, kobita wypowiedziała mi umowę najmu kurnika więc klimatyzatory mi się już nie przydadzą, jakby ktoś coś pisać
aha mój nr jakby co 66987211
Powrót do góry
leon330

PostWysłany: 12:04 Sro 7 Lis 2018    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
kogucik05

PostWysłany: 10:48 Sro 7 Lis 2018    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wipasz i inne nowe twory zacierają ręce kontraktacja nie nadąży odbierać telefonów i podpisywać nowych umów po 3,1-3,2 ( a nie długo po 3zł) Bravo boby rozpieprzyliście cały rynek ale cóż liczy się skala produkcji nie jeden zamarzył by dorównać Cedrobowcom.... Sad
Powrót do góry
mały1

PostWysłany: 09:13 Sro 7 Lis 2018    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

3.10 n
Powrót do góry
kamil790

PostWysłany: 07:32 Sro 7 Lis 2018    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budować nie (słowo zostało usunięte) Będzie lepiej wstrzelicie się w wolne miejsce z ceną Very Happy
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 21:12 Wto 6 Lis 2018    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

budowac nie czytac bedzie napewno cyna latem z 4,5 na mieko .po co wam tyle bylo i teraz robicie zeby tylko bank zaspokoic i biuro rachunkowe .do wiosny juz lepiej nie bedzie za duzo importu o 30% wiecej jak miesiac dwa temu
Powrót do góry
upierzone

PostWysłany: 17:29 Wto 6 Lis 2018    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

potwierdzam 3,30 netto
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 14:23 Wto 6 Lis 2018    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Guzik drgnęło, już stoi. Skoro tak, to za tydzień nie wiem czy 2.80 się obroni
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 22:38 Pon 5 Lis 2018    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cofnijcie sie cale dwa mies do tylu jak wczesniejszy cykl wychodzil i wlasnie wtedy nie mieli co ubic i dawali na miekko 4,2 net a dzis sytuacja robi sie podobna tylko ze wtedy importu zadnego nie bylo dzis macie tylko o 1 zl mniej i do tygo tuszka dzis poszla w dol ale zywiec trzyma cene 3,1-3.2 jeszcze moze do czwartku pozni bedzie tanial
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 472, 473, 474 ... 2574, 2575, 2576  Następny
Strona 473 z 2576

Skocz do: