Skocz do zawartości
Luke16

Folie, sznurki, siatki z balotów... Co z nimi robić??

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiedziałem gdzie ten temat umieścić ale ciekawi mnie sprawa co zrobić z tym wszystkim?? W tym momencie składuje to w jednym miejscu na podwórku ale jak patrzę jak ta sterta tych folii, sznurków czy siatki z balotów rośnie to aż kiwam głową... Palić tego nie będę bo nie wolno i za to jest zapewne nie mała kara... Co wy z tym robicie?? Istnieją jakieś specjalne firmy zajmującą się zbiórką takich odpadów ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mojej okolicy jest taki punkt, gdzie przyjmują rzeczy o które pytasz i nawet wystawiają dokumenty że przyjęli taki towar , a ja mam zaświadczenie że oddałem a nie spaliłem. Zapytaj się w Twojej gminie gdzie możesz to zutylizować. Na pewno masz w swojej wsi takie duże pojemniki na szkło i plastik, więc śmiało tam możesz wrzucić swoje zmagazynowane odpady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki 309LS właśnie u mnie na wiosce nie ma takich pojemników :/ są ponad kilometr dalej :/ ale podjade do gminy i się zapytam co z tym robić bo jak na razie widzę że u każdego te folie itp... walają się po podwórkach.... Pamiętam raz sąsiad wypalał to straż przyjechała bo taka chmura dymu szła z resztą to toksyczne jest....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...