Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 19:37 Wto 21 Sty 2020

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 478, 479, 480 ... 2246, 2247, 2248  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DzikiJoe

PostWysłany: 13:09 Pon 7 Gru 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No co Ty?!?
Nie można się śmiać.
Żeldrób zakazuje.
Zakaz śmiania. Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
maniek123

PostWysłany: 11:21 Pon 7 Gru 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy
Powrót do góry
żeldrob

PostWysłany: 11:07 Pią 4 Gru 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medox co tam to wszystko jest malo istotne bo cow.boy ..... amarokiem jeździ buhahaha
Powrót do góry
mały1

PostWysłany: 11:06 Pią 4 Gru 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja widzę chyba najlepsze rozwiązanie : i wystarczy nawet grube sito --taka cena przez minimum rok :lol: --i po ,,plackach"
Powrót do góry
żeldrob

PostWysłany: 11:05 Pią 4 Gru 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy co dla kogo jest "odpowiednim poziomem" buhahahahaha .A i pisze się CZARNOBYLA!!! Mr. Green Pisać poprawnie po Polsku to trudna rzecz prawda? No... ale rozumiem literowki wynikają pewnie ze zdenerwowania i stresów Mr. Green
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 11:03 Pią 4 Gru 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ubojnie powiedzą - skoro Dziki może ,to inni też powinni móc, więc dawać do gnoju z rodzinką ,wodę na plecach z rzeki i paszę w betoniarce ,do mieszkania dobudówka przy kurniku 50m ,wokół trawa po pas i błoto ,bo lepi nie trza i robić nam tu tani towar :lol: :lol:
Dziki - marzysz o nowym domu ,ale dom się nie kalkuluje ,w przybudówce przy kurniku też masz pokój 15m i łóżko i spisz na nim.W domu też będziesz miał pokój i łóżko i będziesz na nim spał.Będziesz miał wersalkę i tv ,to samo można mieć w przybudówce.Łazienkę i wannę zakładam masz.W domu też będziesz taką miał ,tylko pewnie ładniejszą. Dom to ekonomiczny bezsens -tyle kasy ,tylko za to ,że będzie ładniej i trochę wygodniej.To to samo co kostka przed kurnikiem
Powrót do góry
Nera

PostWysłany: 10:57 Pią 4 Gru 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepiej byc głupim i żyć na poziomie, Widząc rozwój Wnuków czy udawać na forum mądrego a żyć w stresie każdego Msc? No Medoxie powiedz Nam? Strzelaj bio tyle potrafisz.. Dobra Panie mądralo coś Panu powiem ostatni raz.. Zakup Pan sobie pare tysiecy ton zboża do silosów prosto z pola w Żniwa jesli wiesz co To za okres.. Zakup dodatki za gotówkę, nie bierz Pan soji na termin 60 dni.. Wyjdziesz Pan z Czarnobylu wkoncu.. Takie małe rady a jak uszczuplają koszta.. Aaa i daj Pan rolnikowi obornik a on w podziękowaniu bd dostarczał słomę na ferme czyli znowu taniej o pare gr w rozliczeniu.. Dalej wymienić czego nie robicie boi nie wpadniecie na to??
Powrót do góry
żeldrob

PostWysłany: 10:56 Pią 4 Gru 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiem , że zniżam się teraz do poziomu jaki reprezentują te dziady , ale co tam chociaż posmieję się bo widzę , że taki np. nera-sknera zaczyna wymiękać buhahahaha.
Po prostu trzeba z nimi rozmawiać ich językiem czyli językiem laika i głupka! Normalna rzeczowa dyskusja dla tych tępaków to matrix .
Powrót do góry
żeldrob

PostWysłany: 10:52 Pią 4 Gru 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to o ciężarówce bylo oczywiście dla cowboy-a Mr. Green Mr. Green zapoznaj się z wymową tego wyrazu Laughing pierwsza część super do ciebie pasuje Laughing
Powrót do góry
żeldrob

PostWysłany: 10:49 Pią 4 Gru 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nero czy jak ci tak miernoto jak chcesz zobaczyć dziada to spójrz w lustro . Tylko weź najpierw meliskę bo pikawka może ci walnąć. Wiejski hm.... jak to nazywasz przedsiębiorca zawsze bedzie "wieśniakiem" / powrot do poprzedniego zdania o lustrze / i nic tego nie zmieni. Po prostu tak już genetycznie masz , że co byś nie załozył i nie powiedział to i tak buraczysko z ciebie wychodzi Very Happy Tak juz masz .
Gdybyś chciał to chetnie sprzedam ci ten gówniany interes tylko obawiam się , że kasy zabraknie no bo przecież trzeba szpanować i rozpowiadać jak to zwyciężyłeś "drobiowy" Czarnobyl Mr. Green Mr. Green Mr. Green , ale konto ..... słabiutko . No , ale powtórzę szpan musi być i co tam niech wiejska gawiedź wie , że "drobiarskie panisko" idzie w miasto , szpanuje zapachem płynu ogorkowego , a wizytówkami / tylko szkoda , że chociaż mgr tam się nie może znaleźć bo do szkoły było pod górkę / podpala pedalskie papieroski. A.... no i z uwagi na gnój i bloto na podwórku bo na polbruk nie stać oczywiscie podjedzie amarokiem wszem i wobec rozpowiadając , że ...... lubi jeździć ciężarówką buhahahahahahahahaha. Kup sobie amerykańskiego internationala jak lubisz jeździć ciężarówką Wiesz papier jest taki głupi , że wszystko przyjmie , ale przez monitor trącisz dziadostwem więc daruj sobie. ! Mr. Green Very Happy
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 10:45 Pią 4 Gru 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nerą się nie ma co przejmować ,bo dostarcza mączkę chłopakom ,może kiedy go złapią i wsadzą.Póki co w miasto jezdzi jak Pan!!.Szkoda myślę odpowiadać na jego posty.
Dziki jest niereformowalny ,sprytniejszy od wszystkich ,zarabia kiedy inni tracą,kiedy zarabiają, on przytula furmanę kasy,bo sprytny ,bo paszę kręci w betoniarce ,dzieciaki z żoną łapią kurczaki ,tyrają wszyscy widłami i ....dalej ma dwa stare kurniki w błocie z trawą po pas i wydzieloną częścią mieszkalną ,miesza w betoniarce (p.s Dziki -nie mówiłem ,żeby wybudować Deheusa na podwórku dla 40tys kur) i marzy o Amaroku bo wyjdzie taniej niż polbruk i się wtedy nie zakopie w błocie Laughing Laughing Laughing Laughing
A paszarnie i ubojnie z sekretarkami na kolanach siedzą i zrywają boki z tego co czytają
Jacy Wy jesteście głupi ,to nie zdajecie sobie sprawy i zupełnie nie mam pomysłu , kto mógłby Wam to uświadomić
Powrót do góry
Nera

PostWysłany: 10:29 Pią 4 Gru 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez przedstawiłem swe koszta jednak dla Ciebie nie osiągalne. Powiedz mi dziadzie dlaczeGo wszyscy budują itp a Tylko Wy w 3 gadacie o kosztach z kosmosu majac podobno wysokie średnie i niskie spożycie paszy, tak wnioskuje skoro moje były słabe. Jest ogromna nadprodukcja kurczaka a Dalej pokoleniowo rodziny budują, wykładają sie podobni do Was gdzie obornik z fermy wywozisz taczką, tak zaczynałem ale nie chciałem w tym gownie zostać dlatego dzis jestem dla Ciebie burakiem tylko dlatego ze wręcz przeciwnie Twoim słowom to kiedy jadę W Miasto to wyglądam jak przedsiębiorca a Ty? Podejrzewam... Wtedy mi wlasnie wstyd ze rolnictwo nadal w Czarnobylu prowadzone przez podobnych. Koniec dyskusji jeszcze pare takich rzutów to z Twoimi kosztami ktos z Nas Cie wykupi i znikniesz z forum udając ze internetu brakłoSad
Powrót do góry
DzikiJoe

PostWysłany: 09:58 Pią 4 Gru 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Więc właśnie wyobraź sobie Żeldrobie, że ja przy takich zakupach używam terminu, którego Ty nie użyjesz nigdy: GOTÓWKA. Buhahahahahahahha.
A półciężarówką będę jeździć, bo lubię. Wychodzi taniej niż hektary polbruku i też się nie zakopię. Very Happy
Powrót do góry
żeldrob

PostWysłany: 09:35 Pią 4 Gru 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Amarok ???? Buhahahahahahahahahahahahahahaha - zarabiasz "dużą" kasę i jeździsz półciężarówką Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green A ile lat będziesz spłacać? Mr. Green Nowy dom? Rozumiem , że masz kurniczek rodem z lat 70 u.w. i wydzieloną część mieszkalną Very Happy Ale jaja Mr. Green Ja pie.olę amarok szczytem marzeń > szok Mr. Green
Powrót do góry
żeldrob

PostWysłany: 09:31 Pią 4 Gru 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teken gdyby te gł.ąby posrane policzyły wszystkie swoje koszty to też im co najmniej tyle wyjdzie . Takie pie.rdolenie jak oni uskuteczniają jest pożywką dla wszelkiej maści cwaniaków , ktorzy doskonale wiedzą o co chodzi z kosztami , ale z wielką przyjemnością przytaczają takie wpisy i wypowiedzi pie.doląc , że : jak to przecież inni przy 3 zarabiają więc co ja gadam ? " . Jak przedstawiam rzetelną kalkulacją , bardzo konkretnie popartą w kazdym punkcie to zaczynaja się smiać i mowią , że ok. dobrze o tym wiedzą , ale jak hodocwcy sami strzelaja sobie w leb to dlaczego tego nie wykorzystywać?
Swoja drogą Medox masz rację , skoro te gn.oje zarabiaja przy 3 to gdzie mają kasę? No bo przecież jak bylo po 4 toż to krezusami się stali ? Prawda jat taka , że mają kasę , ale....... do zarobienia albo oddania.
Powrót do góry
DzikiJoe

PostWysłany: 09:31 Pią 4 Gru 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
...Tylko ,coś ta ich ekonomia jest dziwna ,bo skoro uważają,że zarabiają jeszcze kiedy my tracimy ,czyli zarabiają tym samym dużo więcej ,wtedy kiedy my zarabiamy normalnie,to czemu dalej kręcą paszę w betoniarce ,zamiast mieć już np profesjonalną paszarnię?Co Dziki ? Skoro tyle więcej zarabiasz czemu nie dorobiłeś się jeszcze sekretarki i biurowca? Przecież to naturalny etap rozwoju. A może to przez to co napisałem wyżej?Czy jednak przez to ,że coś z tą ekonomią rodem z pola nie do końca jest dobrze?

Oj Medoxiu, ja wiem, że dla Cibie to nie pojęte. Smile Po co mi paszarnia dla 40tys. kurek. Ty masz pojęcie jaki będzie czas zwrotu. Ja wolę te pieniądze przeznaczyć na wczasy z rodziną, pozbierać na nowego amaroka, albo pomarzyć o nowym domu. A Ty Question Ty, gdybyś hodował, od 3,50 w dół miałbyś pełne gacie, z czego w tym miesiącu zapłacić sekretarce. I że kawa się kończy w ekspresie. Ferma to nie jest moje życie, to jest sposób zarabiania, nic więcej. Sekretarka nie jest naturalnym etapem rozwoju. I dla mnie nigdy nie będzie. Ty już swoją ekonomię rodem z remizy wioskowej przetestowałeś. Nie musiałeś dorabiać się wszystkiego sam, bo wszystko miałeś na tacy podane. I gdzie teraz jesteś, się pytam. Czy aby nie na sznurku u wielkiego Pana.
Ps. Pozdrów swoją sekretarkę Very Happy
Powrót do góry
żeldrob

PostWysłany: 09:23 Pią 4 Gru 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

maniek123 napisał:
nie dziw się Dziki
brak merytorycznej argumentacji
i obrażenie nabuchanego ja żelbetona
powoduje, tylko jedna mozliwą reakcję płaskomózga zakochanego w swoim intelekcie
poprostu - obrażanie innych
ale co się dziwisz,włącz se sejm albo TK

Co do merytorycznej argumentacji to chyba jasniej już się nie da , ale..... jak id.iotą i totalnym głąbem , tak jak ty , dziki , nera i jeszcze kilku innym z tego forum to nawet "oczywista , oczywistośc " bedzie dla niego zbyt trudna do ogarnięcia. To co wy d.ebile wypisujecie na tym forum , własnie przede wszystkim wasza dwójka przynosi calej branzy wstyd i świadczy o tym , że wystarczy zarobić trochę pieniędzy żeby uwazam się za jakiegoś businesmena , co to wszystkie rozumy pozjadał. Wiochą smierdzą , sloma z gumiaków wystaje , zdania sklecone tak , że często nie wiadomo o co chodzi , problem ze zrozumieniem czegokolwiek ....Kwintesencja idi.oty . Kazdy kto napisze cokolwiek powyzej waszego poziomu , co zresztą jest niezwykle latwe , jest wg waszej ograniczonej inteligencji półmózgiem . Na branzowych imprezach , na które jeździcie z luboscią bo żarcie i gorzała za free , pełno takich buraków co to jak wypiją kilka kieliszkow dopiero pokazują swoj prymitywizm.
Nikogo nie zamierzam uczyć ekonomii i chowu drobiu , ale jeżeli czytam takie i.diotyzmy neri czy jak zwał tego krety.na , idiotyzmy o kreceniu paszy metodą sprzed 40 lat i , że 3 złote za tą cięzką prace nie jest zle to aż sie we mnie gotuje , że mażna być takim pie.d.o.lonym głąbem i najzwyczajniej w swiecie zakładam sobie stryczek na szyję . Jestescie dla tej branży jak padlina, a padline powinno sie utylizować Twisted Evil
Ku.rwa mać businesmeny pos.rane z genetyczną wadą systemu socjalistycznego .
Powrót do góry
PASIKONIK1

PostWysłany: 09:10 Pią 4 Gru 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

teken napisał:
A ja mam koszty 3,40 a laduje dzis po 3.05 i wiecie co nie jestem pocieszony ale nie mam wplywu na to a le mam wplyw na kolejne wstawienia i dlatego bedzie pauza przez conajmniej trzy miechy Laughing Laughing Laughing Laughing
Teken,baju,baju będziesz w raju.Bujać to MY ale nie NAS!!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
teken

PostWysłany: 09:08 Pią 4 Gru 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam koszty 3,40 a laduje dzis po 3.05 i wiecie co nie jestem pocieszony ale nie mam wplywu na to a le mam wplyw na kolejne wstawienia i dlatego bedzie pauza przez conajmniej trzy miechy Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Nera

PostWysłany: 08:47 Pią 4 Gru 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medoxie jesli Cie to uspokaja to moge nawet byc księdzem, różnica polega na tym ze wiele osob Wam w twarz pluje ze mozna a Wy dalej swE racje. Ty Medoxie masz najmniej z hodowla wspólnego co widac po rokowaniu cen, hurtownik Wszak jesteś ale czy z wiejskiego sklepiku czy moze miastowej biedronki dostawca to trudno rozgryźć
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 08:25 Pią 4 Gru 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nera za to jest w innej grupie.Jak wiele lat temu zakazano produkcji na mączkach ,tacy goście, zaczęli robić własną paszę używając tejże właśnie mączki,nikt się wtedy temu nie przyglądał ,koszt przez całe lata mieli niższy z 50gr na kilogramie ,zarobili sporo kasy,wybudowali za to sporo kurników ,przez ostatnie 3 lata kontrole gdzieniegdzie trochę się nasiliły ,ale to gdzieniegdzie ,dalej więc kręcą lody śmiejąc się ze wszystkich
Akurat Nera raczej dostarcza im towar i widzi jak żyją ,niż jest hodowcą,co nie zmienia faktu,że jest to również bardzo liczna grupa hodowców
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 08:12 Pią 4 Gru 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm...jest naprawdę całkiem spora liczba osób,którzy za młodu zamiast chodzić do szkoły oporządzali krowy,wyrzucali gnój spod świń,tyrali na gospodarce,potem ojciec kupił 100kur do chowu ,potem 500,w końcu postawił mały kurnik itd.Oni przywiązanie do wideł i gnoju i tyrania za grosze mają po prostu w genach i we krwi.Nie da się tego zmienić.Dla nich firma w postaci biurowca ,kostka na placu i sekretarka to rzeczy tak abstrakcyjne ,jakbym np Tobie Żeldrob chciał powiedzieć ,żebyś wsiadł do taksówki i pojechał na zakupy na Marsa.Oni po prostu nie potrafią inaczej i w sumie może trochę nie ich wina.Niestety ich dzieci też ,jak widać ,nie będą potrafiły inaczej.Taki ktoś jak jedzie do firmy z biurowcem ,kostką i sekretarką wkłada świątalny garnitur (ze ślubu ,całkiem jeszcze dobry,po co nowy)i nieśmiało zciąga czapkę przed wejściem mnąc ją potem w dłoni.To na takich ludziach bazują ubojnie i cały ten łańcuszek,to dzięki nim zarabiają miliony.Oni muszą mieć widły w ręce i gnój pod nogami i czuć bat na plecach i wiedzieć ,że będzie z tego jakaś tam wypłata i będzie ok ,bo tak według nich po prostu wygląda życie.Koniec i kropka.Zmiana mentalności nie jest w tym wypadku niestety możliwa
Tylko ,coś ta ich ekonomia jest dziwna ,bo skoro uważają,że zarabiają jeszcze kiedy my tracimy ,czyli zarabiają tym samym dużo więcej ,wtedy kiedy my zarabiamy normalnie,to czemu dalej kręcą paszę w betoniarce ,zamiast mieć już np profesjonalną paszarnię?Co Dziki ? Skoro tyle więcej zarabiasz czemu nie dorobiłeś się jeszcze sekretarki i biurowca? Przecież to naturalny etap rozwoju.A może to przez to co napisałem wyżej?Czy jednak przez to ,że coś z tą ekonomią rodem z pola nie do końca jest dobrze?
Powrót do góry
maniek123

PostWysłany: 08:04 Pią 4 Gru 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nera, a tak między nami
rano jak wstajesz
to całujesz swój wizerunek w lusterku?
Very Happy
Powrót do góry
Nera

PostWysłany: 07:59 Pią 4 Gru 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

3 muszkieterki Tego forum po raz kolejny podczas burzy wychodzą z dyskusji pt NIE KOMENTUJE KROPKA. Panowie wszak nazywający innych idiotami itp pora pogodzić sie z świadomością ze Wasze wyliczenia sięgają 2000r a wiedzę to macie zdobytą na poziomie małej gospodarki a nie prawdziwej fermy.. Kolejna osoba mowi ze buduje na tym forum, kolejna ze koszt 3zl jej nie dziwi, kolejna ze kończy następne dwie budy a Wy dalej tkwicie w ciemnogrodzie ale cóż pije kawkę cieszę sie dalej z zaradności medoxa predka i zelka? 3 nie dowartościowane płaczki
Powrót do góry
maniek123

PostWysłany: 07:45 Pią 4 Gru 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie dziw się Dziki
brak merytorycznej argumentacji
i obrażenie nabuchanego ja żelbetona
powoduje, tylko jedna mozliwą reakcję płaskomózga zakochanego w swoim intelekcie
poprostu - obrażanie innych
ale co się dziwisz,włącz se sejm albo TK
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 478, 479, 480 ... 2246, 2247, 2248  Następny
Strona 479 z 2248

Skocz do: