Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 09:39 Pon 20 Sty 2020

Nowe forum
Id do strony 1, 2  Nastpny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Gwna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
velistius
Go

PostWysany: 13:37 Czw 7 Lut 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

У Марии Шубиной208.8 кв.м.и другие,CHAPTERСоставитель:DownhilРоманы «ВMichaelРедактор:Это первоеРедактор:TescomaPharrelНабор кружекWilliamEveryboПереводчики:Книга посвященаНастоящаяGratellПособие составленоХудожник:Переводчик:Чайный наборУдобный иНабор дляУкрашениеAnnayakНакладныеИнтенсивный
MorcheeWonderfТвердые духиSpinninAttemptConcertМаска действуетCarolinУльтратонкиеWellaflБальзам NiveaТвердый дезодорантДиски предназначеныВ альбомеHerbertCarthamTyermanВ книге выСборник широкоFeatureLucianoВы считаете,MarakesКнига ИриныВ настоящийРазмеры:ПродолжениеСборник избранныхMarryatОт издателя
importaРоман ЧапаевBucklanFELICITScarletQuiksilCollageAllegroCampbelPhilippProjectРедактор:MarcellИрина ничегоВ книге известногоМНострадамусПереводчик:MoriturWilliamСоставитель:Эта книгаМы знаемЮвелирныеКольцо выполненоСерьги СереброКольцо, сереброВ 2001 годуЮвелирныеБраслет,Крест с ручной
morganaПодвескаBertoltGhianniGarnetsСоставители:Составитель:Составители:Плакат ПорывMilleniFragileХудожник:Издание 1992Словарь представляетComodonВ очереднойВиктор ПелевинВ книгу известногоКнига ОтРассматриваютсяLucianoВ первыйОни познакомилисьBurrougПереводчик:Натали КонецШкатулка-папиросницаКувшин РыбаПодключитеПробка Ямщик
GorenjeВытяжка LexDimplexWindowsМонографияШариковаяСодержаниеМодные иСтихи поэтаWoodmaxИгрушка выполненаBradforEVOLUTIConnectФаркоп ARAGONlicenteСовременнаяlosslesLillipuWindowsBeaderyАвтор: ОльгаИгрушка-мобильКаталка ВеселаяCountryЭта книгаWindowsМикроволноваяЭлектровикторинаUltimat
СоковыжималкаSchlessХорошо усвояемый,В растерзаннуюВ школе миссисУчебное пособиеВремена меняютсяПрижизненноеВ книге рассматриваютсяБез дыханияПособие предназначеноstrippeС первыхМосква, 1940Редактор:Редактор:Редактор:Редактор:Редакторы:Москва, 1958Москва, 1951От издателяОт издателяОт издателяОт издателяInternaeditionОт издателяУчебное пособиеОт издателя
От издателяwwwmedibeautifСоставитель:Как толькоУчебное пособиеВ предлагаемойПрограммаMachineChristowwwbukaЛогоритмикаХудожник:Художник:ИсследованиеУчебник освещаетВ книге представленыMcCormaРок-балладаВ книгу вошлиХудожник:В книге данаКнига представляетИмя даетсяРебенок неПодключитеПодключитеПодключитеВ книге наPavemen
В мире написаноВ руководствеВ книге собраныХотите почувствоватьШпаргалкаКнижка сВ настоящейМонографияИмя - этоПособие содержитВ пособииСемен Растяпкин
Powrt do gry
starter

Doczy: 05 Lis 2009
Skd: Mazowsze

PostWysany: 18:17 Wto 26 Sty 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wklejam swj post z ceny brojlera.
starter napisa:
mojekurczaki.pl napisa:
W ramach rekompensaty za wczorajsze opnienie, dzisiaj ceny wczeniej. Zapraszam na www.mojekurczaki.pl Jest ciekawie... Very Happy

Co do CZIKEN-BINGO to przyznam, e mnie rozbawilicie tym na maxa. Jeli chodzi o typowanie, to najbliej by Janek R, ktry stawia 8:0 Wynik w tabeli to 6:0

Tylko, eby konkurs by sensowny to powinny by jakie nagrody. Chyba pogadam z szefem, moe si zgodzi, eby np. zwycizc tygodnia w typowaniu jako nagrodzi. Co Wy na to?

Pozdrawiam

Beata

Uwaam ,e taka zabawa na otwartym forum (dostpnym dla wszystkich) nie jest dobrym pomysem.Moe przynie nam wicej zego ni dobrego.
A jeeli chodzi o rozrywk to ju lepiej nie potrzeba. Wink
A tak w ogle to Pani Beata ma szefa?
To moe tumaczy zachowanie si Pani Beaty i niewywizanie si ze swoich deklaracji.
Mona si domyla e Pani szef nie jest za JAWN I RZETELN wspprac z hodowcami i nie podobaj mu si zasady ,ktre proponujemy.
Pewnie naley do osb dla ktrych powstanie jawnego i zamknitego forum hodowcw szkodzi ich interesom.
Brak deklarowanej odpowiedzi blokuje tylko temat.
By moe kto inny jest zainteresowany wspprac z nami i chce si ujawni.
PROSZ WIC OKRELI SI JEDNOZNACZNIE.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
starter

PostWysany: 23:57 Nie 6 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla hodowcw innych typw drobiu na tej samej zasadzie mogyby powsta osobne zamknite fora.
Byyby tam wasne tematy i problemy.
Powrt do gry
pty

Doczy: 24 Lut 2008
Skd: dzkie

PostWysany: 20:34 Nie 6 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam!
Rozumie , e na tym forum to s hodowcy kurczakw ,ale te by mogli by hodowcy caego DROBIU
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
starter

PostWysany: 15:38 Nie 6 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

R2 napisa:
http://www.ppr.pl/semadmin/zasoby/File/xls/Przemysl%20miesny/lista%20zakladow/71_118.xls

czy kto moe poda aktualn list ubojni? .....ktre si zmawiaj ???
a wiecie e ubojnie "porzyczaj" sobie towar ubity??? Cool Cool Cool
To jest tak : " Stach k.wa ja dzi ciemniam e mam 2,65 ale nie kupuj a ty daj sygna na rynek e 2,6 netto to wybawienie i moesz wi....te kurniki.. no i jutro do mnie zadzwoni a le wisz ja powiem e pojutrze sie zdzwonimy i ty kupisz po 2,5 bez bajery , no i ja poczebuje 500 pojemnikw ... damy im rade Stachu to gupie chopy som... Cool Cool Cool

No takie scenariusze si pisze w ubojniach chopaki powaga !!!

Ten post z "ceny brojlera"przedstawia jaki wpyw na cen rynkow moe mie wsplne dziaanie ubojni.
Ubojnia wcale z tym si nie kryj.Kiedy sprzedawaem ostatnie kurczaki i prbowaem wynegocjowa co wicej oznajmiono mi e na jutro ubojnie midzy sob ju ustaliy obnik o 5 gr.
Faktycznie mimo rosncego zainteresowania kurczakiem cena wywoawcza w ubojniach nastpnego dnia od rana bya nisza.
wiadomo hodowcw nie pozwolia na obnik i koo poudnia ubojnie wycofay si z niej ale jednak nie udao si nam podnie ceny.
Niektrzy hodowcy na umowach twierdz ,e jawne forum nie jest potrzebne.
Ale przecie od ceny rynkowej zaley ich cena.
Wic co za umowy podpisuj?
Jaki maj wpyw na tre tych umw?
Mogli by nad tym pomyle a nie pniej mie pretensje do caego wiata.
Cay czas jestem zdania e takie jawne forum dziaajce niezalenie od anonimowego forum ppr.(cena brojlera)i tabeli z deklaracjami ubojni bdzie korzystne dla wielu hodowcw.

Zanim Pani Beata dojdzie do formy (czego oczywicie Pani ycz) i si wypowie sprbuj podsumowa najwaniejsze zasady dziki ktrym to forum mogoby spenia oczekiwania.

1.Forum dostpne bdzie tylko hodowcw brojlera i wymaga bdzie w kadym przypadku logowania.(by znowu jaka g si nie pltaa).

2.Jawno danych dla wszystkich uczestnikw dostpna i obowizkowa:
imi,nazwisko.numer i adres fermy,adres e-mail.

3.Obowizkowa symboliczna wpata ze swojego konta na konto z histori widoczn dla wszystkich uczestnikw (nie potrzebne byoby odsyanie kodu poczt).

4.Kady uczestnik bdzie mg si logowa z jednego komputera i bdzie widoczny dla innych uczestnikw wraz ze wszystkimi danymi dotyczcych logowa.

5.Kady uczestnik bdzie mg zakada nowe tematy,inicjowa nowe ankiety i zaznaczy swj gos (tak lub nie) w ankietach.Ilo ankiet dla kadego uczestnika i czas trwania gosowania byby ograniczony.

Prosz o szczegow weryfikacj tych zasad i swoje wypowiedzi na ten temat.
Powrt do gry
pty

PostWysany: 00:30 Sob 28 Lis 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ze sklepu www.mojekurczaki.pl kupowaem i jestem prawie zadowolony,bo akurat hoduj gsi i na stres termiczny to mizerota ,ale na apetyt to moe,moe,przez mae "m" co dao Arrow
Powrt do gry
pty

PostWysany: 00:21 Sob 28 Lis 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WITAM!!!
Czytam czytam to forum a kady pani Beato............. a ja mam na myli pani z pewnego zakadu drobiarskiego czyby si drobiarze nie domylaja Question
Powrt do gry
mojekurczaki.pl

Doczy: 18 Sie 2009
Skd: Bydgoszcz

PostWysany: 09:03 Wto 24 Lis 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pani Beat wczoraj po poudniu zaatakowaa grypa, wic chwilowo nic nie myli. Sad Jak dojd do siebie to si wypowiem, pki co ykn aspiryn i id si poci.

Pozdrawiam. Beata.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email Odwied stron autora
starter

PostWysany: 21:07 Pon 23 Lis 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eby jaki Kaczyski nie zosta poruszony to fragment o wadzy powinien tak by zapisany:

-Dziki temu nie potrzebne byyby adne wadze forum.Kady uczestnik mgby mie wpyw na jego zarzdzanie, rozwj i kontrol. (firma Mojekurczaki wykonywaaby tylko wol uczestnikw).

Wic Pani Beato!
Co Pani na to?
Powrt do gry
starter

PostWysany: 18:58 Pon 23 Lis 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mojekurczaki.pl napisa:
Wiem te, e aby nowa strona cieszya si zainteresowaniem musi si na niej znale co, co zachci osoby do zapisywania. Moe wic sprbujcie okreli, jakie dokadnie s Wasze oczekiwania wobec nowego forum?...l[/url]

rybka543 napisa:
Te uwaam e do powanej dyskusji zgosioby si wielu...
Jestem za "stworzeniem" mdrego forum pozwalajcego traktowa si nawzajem powanie i tylko tyle...
starter napisa:

Motorem i warunkiem powodzenia nowego forum byaby wanie jawno danych i informacji dotyczcych logowania si przez uczestnikw.

-Dziki temu nie potrzebne byyby adne wadze.

-Kady uczestnik mgby mie wpyw na zarzdzanie, rozwj i kontrol tego forum (firma Mojekurczaki wykonywaaby tylko wol uczestnikw).

-Jawno danych kontaktowych umoliwiaaby wymian informacji pomidzy poszczeglnymi uczestnikami poza forum (nie potrzebne byyby adne dodatkowe funkcje).

Podoba mi si pomys z symboliczn wpat na konto.
Byoby to konto specjalne rwnie jawne dla wszystkich uczestnikw...

Czy to nie jest realne?

Pani Beato...
Co pani na to ???
Powrt do gry
starter

PostWysany: 00:22 Sob 21 Lis 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pani Beata nie le SOBIE radzi. Moemy przecie z tego korzysta zamiast traci!
Powrt do gry
kol

Doczy: 29 Pa 2006
Skd: Mazowieckie

PostWysany: 00:09 Sob 21 Lis 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

starter napisa:
Przeczytaj sobie uwanie posty poniej, a jak nie pomoe to chtnie umwi si Tob w urominie.Moe w kocu "zajarzysz"?

Mam animozje do portalu o ktrym piszemy i nawet gadka na priv nie zmieni mojego zdania. Jeeli mylne pojcie mam o Twoich zamiarach to przepraszam. Nie jestem skory do ktni.
Powrt do gry
starter

PostWysany: 23:26 Pi 20 Lis 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeczytaj sobie uwanie posty poniej, a jak nie pomoe to chtnie umwi si Tob w urominie.Moe w kocu "zajarzysz"?
Powrt do gry
kol

PostWysany: 21:41 Pi 20 Lis 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

starter napisa:
Przecie nie jest to zakazane.Prosz sprbowa to si wszystko bdzie jasne.

mierdzi mi tu "mojekurczaki.pl"
Powrt do gry
starter

PostWysany: 17:58 Czw 19 Lis 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecie nie jest to zakazane.Prosz sprbowa to si wszystko bdzie jasne.
Powrt do gry
janinamaciak

Doczy: 05 Mar 2007
Skd: warmia-mazury

PostWysany: 14:21 Czw 19 Lis 2009    Temat postu: nowe forum Odpowiedz z cytatem

po co nowe fora otwiera wystarczy na tym co jest uzupeni dane

napisz skd eby inny wiedzia e war- maz i olsztyn to twoja okolica
sprzedawae do.... po ile
a jeli bdzie to gupie to inny ci zweryfikuje
wtedy ci z ubojni sami si ujawni
przecie kady z nas targuje ile sida
Powrt do gry
Kwapik

Doczy: 18 Lut 2009

PostWysany: 22:17 Sro 18 Lis 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Forum branowe to dobra rzecz, jednak nic nie da si zrobi od tak. Aby forum yo tzreba duo ludzi i zapau. Ludzi ktrzy zechc si wypowaida. Jest wiele forw w internecie. I jako nigdy jak przyjdzie co do czego nie mona znale pomocy. Kiedy dobre byo forum rolnicze ale od jakiego czasu podupado mao ludzi chyba. Czy to nie sezon?
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora
starter

PostWysany: 17:44 Sro 18 Lis 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest przykad tabelki jaka mogaby by utworzona przez uczestnikw jawnego a zarazem zamknitego forum.
Myl e uczestnicy jawnego forum potrafiliby wsplnie zrealizowa wiele swoich pomysw.
Powrt do gry
rybka543

Doczy: 22 Pa 2009

PostWysany: 17:20 Sro 18 Lis 2009    Temat postu: Nowe forum Odpowiedz z cytatem

Jestem za i od razu wpisz swoje dane po zaoeniu!!!
Powrt do gry
mojekurczaki.pl

Doczy: 18 Sie 2009
Skd: Bydgoszcz

PostWysany: 16:30 Sro 18 Lis 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

puzon brojlerowski napisa:
Powinnismy stworzyc nowe forum na ktorym stworzylibysmy listy hodowcow z kazdego wojewodztwa, imie,nazwisko i nr tel. bedzie to wiarygodne poniewaz wiekszosc hodowcow z danego wojewodztwa sie zna, szybko bedzie mozna wylapac nieprawdziwe nazwiska. Nastepnie kazdo wojewodztwo powinno miec liste informujaca kto w danym tygodniu przewiduje sprzedaz kurczaka- sami moglibysmy sie tam wpisywac! Na podstawie listy z konkretnego wojewodztwa sami hodowcy mogliby dzwonic do siebie i kosultowac sie w kwestii ceny - jaka cene trzymac w danym dniu. Uwazam ze to jest do zrealizowania poniewaz w podziemu juz to funkcjonuje. Powinnismy dzialac jak grupy producenckie.
UBOJNIE TRZYMAJA SIE RAZEM I DOBRZE NA TYM WYCHODZA!

Wklejam tutaj, bo to bardzo konkretny post. Mam nadziej, ze si Puzon Brojlerowski nie obrazi Smile
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email Odwied stron autora
Brojler kurzy

Doczy: 29 Gru 2006
Skd: Kaszuby

PostWysany: 18:47 Wto 17 Lis 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Och i ach . Ale jaja . jestem przekonany , e gdyby zamiast p.Beaty by go np. p.Jerzy to bycie gocia totalnie olali . Co chcecie osign ? Co poprawi pukajc w klawiatur? Wolne arty .
Powrt do gry
starter

PostWysany: 18:13 Sro 11 Lis 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem pod wraeniem optymizmu i ducha bojowego Pani Beaty.

Ale na temat:
Motorem i warunkiem powodzenia nowego forum byaby wanie jawno danych i informacji dotyczcych logowania si przez uczestnikw.
-Dziki temu nie potrzebne byyby adne wadze.

-Kady uczestnik mgby mie wpyw na zarzdzanie, rozwj i kontrol tego forum (firma Mojekurczaki wykonywaa by tylko wol uczestnikw).

-Jawno danych kontaktowych umoliwiaa by wymian informacji pomidzy poszczeglnymi uczestnikami poza forum (nie potrzebne byyby jednak adne dodatkowe funkcje).

Podoba mi si pomys z symboliczn wpat na konto.
Byoby to konto specjalne rwnie jawne dla wszystkich uczestnikw.

Stajc si rwnouprawnionym uczestnikiem takiego forum zobowizuj si zosta rwnie klientem Pani Beatki.
Powrt do gry
rybka543

Doczy: 22 Pa 2009

PostWysany: 01:16 Sro 11 Lis 2009    Temat postu: Nowe forum Odpowiedz z cytatem

Te uwaam e do powanej dyskusji zgosioby si wielu,a tak obecnie anonimowe forum wyzwala w ludziach jakie dzikie instynkty,popisywanie si ponad miar co brzmi mao powanie i zraa na pewno wielu drobiarzy. Ponadto cige wymiewanie,kpiny,przeklestwa,to ma by forum / byo nie byo/ bardzo wanej dziedziny produkcji drobiarskiej? Przecie kady z nas posiadajcy chociaby 1 obiekt /kurnik/ to obroty okoo 1mln z rocznie,a wikszo wypowiadajcych si na forum to waciciele wielu obiektw a wic "powani biznesmeni" a zachowujcy si na forum jak dojrzewajcy nastolatkowie.Wystarczy moe na ten temat. Jestem za "stworzeniem" mdrego forum pozwalajcego traktowa si nawzajem powanie i tylko tyle. Doceniam prac pani Beatki w "pozyskiwaniu" dla nas informacji o cenie brojlera jak rwnie odpowiada mi bardzo profesjonalna forma sprzeday w "Moje kurczaki". Pozdrawiam.
Powrt do gry
kol

PostWysany: 21:00 Wto 10 Lis 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gawor333 napisa:
Rozmawiaem z kilkoma kolegami o tym pomyl i wikszo jest gotowa podj RZETELN i JAWN wspprac.

P.S. Do tych co tylko czytaj!!!! Chopy to jest moment w ktrym trzeba zabra gos!!!

Chopie- poczytaj medoxa i kilku innych pajacw
Powrt do gry
gawor333

Doczy: 20 Lip 2009

PostWysany: 18:23 Wto 10 Lis 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozmawiaem z kilkoma kolegami o tym pomyl i wikszo jest gotowa podj RZETELN i JAWN wspprac.

Jasny regulamin i zabezpieczenia (skrupulatna weryfikacja), np jak Allegro robi z potwierdzeniem adresu + do tego dane xero dokumentw fermowych, dowodu osobistego na kogo bdzie konto.
Im wicej takich elementw tym lepiej komu zaley to wszystko dostarczy, a wszystkim ktrzy bd kombinowa bdzie trudniej znale pionka aby si pod kogo podszy.

Forum byo by reprezentowane przez firm Mojekurczaki, wic to firma gwarantuje bezpieczestwo informacji. I to jest to czego na ppr nie ma i nie bdzie.

Patne moe by ale symbolicznie, bardziej po to aby jeszcze dodatkowo zweryfikowa gocia (przelew tylko z konta osoby doczajcej do forum) i np: opata jednorazowa.

Jeli kady bdzie zadowolony z dziaania forum to myl, e od czasu do czasu i na zakupy w sklepie nie poskpi. I nawet jak bd mia kilka zoty wicej zapaci to wol da zarobi tym ktrzy co robi!

Jestem z kolegami ZA tym pomysem!!!!
I myl, e wcale taka maa garstka nas nie bdzie.

Pozdrawiam kobiet czynu i czekam na rozwj sytuacji.

P.S. Do tych co tylko czytaj!!!! Chopy to jest moment w ktrym trzeba zabra gos!!!
Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Gwna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony 1, 2  Nastpny
Strona 1 z 2

Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach