Skocz do zawartości
starter

Nowe forum

Rekomendowane odpowiedzi

To jest przykład tabelki jaka mogłaby być utworzona przez uczestników jawnego a zarazem zamkniętego forum.

Myślę że uczestnicy jawnego forum potrafiliby wspólnie zrealizować wiele swoich pomysłów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum branżowe to dobra rzecz, jednak nic nie da się zrobić od tak. Aby forum żyło tzreba dużo ludzi i zapału. Ludzi którzy zechcą się wypowaidać. Jest wiele forów w internecie. I jakoś nigdy jak przyjdzie co do czego nie można znaleźć pomocy. Kiedyś dobre było forum rolnicze ale od jakiegoś czasu po(słowo zostało usunięte)dło mało ludzi chyba. Czy to nie sezon?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po co nowe fora otwierać wystarczy na tym co jest uzupełnić dane

 

napisz skąd żeby inny wiedział że war- maz i olsztyn to twoja okolica

sprzedawałeś do.... po ile

a jeśli będzie to głupie to inny cię zweryfikuje

wtedy ci z ubojni sami się ujawnią

przecież każdy z nas targuje ile sięda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie jest to zakazane.Proszę spróbować to się wszystko będzie jasne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przecież nie jest to zakazane.Proszę spróbować to się wszystko będzie jasne.

Śmierdzi mi tu "mojekurczaki.pl"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj sobie uważnie posty poniżej, a jak nie pomoże to chętnie umówię się Tobą w Żurominie.Może w końcu "zajarzysz"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przeczytaj sobie uważnie posty poniżej, a jak nie pomoże to chętnie umówię się Tobą w Żurominie.Może w końcu "zajarzysz"?

Mam animozje do portalu o którym piszemy i nawet gadka na priv nie zmieni mojego zdania. Jeżeli mylne pojęcie mam o Twoich zamiarach to przepraszam. Nie jestem skłory do kłótni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pani Beata nie źle SOBIE radzi. Możemy przecież z tego korzystać zamiast tracić!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiem też, że aby nowa strona cieszyła się zainteresowaniem musi się na niej znaleźć coś, co zachęci osoby do zapisywania. Może więc spróbujcie określić, jakie dokładnie są Wasze oczekiwania wobec nowego forum?...l[/url]

 

Też uważam że do poważnej dyskusji zgłosiłoby się wielu...

Jestem za "stworzeniem" mądrego forum pozwalającego traktować się nawzajem poważnie i tylko tyle...

Motorem i warunkiem powodzenia nowego forum byłaby właśnie jawność danych i informacji dotyczących logowania się przez uczestników.

 

-Dzięki temu nie potrzebne byłyby żadne władze.

 

-Każdy uczestnik mógłby mieć wpływ na zarządzanie, rozwój i kontrolę tego forum (firma Mojekurczaki wykonywałaby tylko wolę uczestników).

 

-Jawność danych kontaktowych umożliwiałaby wymianę informacji pomiędzy poszczególnymi uczestnikami poza forum (nie potrzebne byłyby żadne dodatkowe funkcje).

 

Podoba mi się pomysł z symboliczną wpłatą na konto.

Byłoby to konto specjalne również jawne dla wszystkich uczestników...

Czy to nie jest realne?

 

Pani Beato...

Co pani na to ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby jakiś Kaczyński nie został poruszony to fragment o władzy powinien tak być zapisany:

 

 

 

-Dzięki temu nie potrzebne byłyby żadne władze forum.Każdy uczestnik mógłby mieć wpływ na jego zarządzanie, rozwój i kontrolę. (firma Mojekurczaki wykonywałaby tylko wolę uczestników).

 

Więc Pani Beato!

Co Pani na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panią Beatę wczoraj po południu zaatakowała grypa, więc chwilowo nic nie myśli. Jak dojdę do siebie to się wypowiem, póki co łyknę aspirynę i idę się pocić.

 

Pozdrawiam. Beata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM!!!

Czytam czytam to forum a każdy pani Beato............. a ja mam na myśli panią z pewnego zakładu drobiarskiego czyżby się drobiarze nie domyślaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ze sklepu www.mojekurczaki.pl kupowałem i jestem prawie zadowolony,bo akurat hoduję gęsi i na stres termiczny to mizerota ,ale na apetyt to może,może,przez małe "m" coś dało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://www.ppr.pl/semadmin/zasoby/File/xls/Przemysl%20miesny/lista%20zakladow/71_118.xls

 

czy ktoś może podać aktualną listę ubojni? .....które się zmawiają ???

a wiecie że ubojnie "porzyczają" sobie towar ubity???

To jest tak : " Stach k.wa ja dziś ściemniam że mam 2,65 ale nie kupuję a ty daj sygnał na rynek że 2,6 netto to wybawienie i możesz wżiąś....te kurniki.. no i jutro do mnie zadzwonią a le wisz ja powiem że pojutrze sie zdzwonimy i ty kupisz po 2,5 bez bajery , no i ja poczebuje 500 pojemników ... damy im rade Stachu to gupie chłopy som...

 

No takie scenariusze się pisze w ubojniach chłopaki powaga !!!

Ten post z "ceny brojlera"przedstawia jaki wpływ na cenę rynkową może mieć wspólne działanie ubojni.

Ubojnia wcale z tym się nie kryją.Kiedy sprzedawałem ostatnie kurczaki i próbowałem wynegocjować coś więcej oznajmiono mi że na jutro ubojnie między sobą już ustaliły obniżkę o 5 gr.

Faktycznie mimo rosnącego zainteresowania kurczakiem cena wywoławcza w ubojniach następnego dnia od rana była niższa.

Świadomość hodowców nie pozwoliła na obniżkę i koło południa ubojnie wycofały się z niej ale jednak nie udało się nam podnieść ceny.

Niektórzy hodowcy na umowach twierdzą ,że jawne forum nie jest potrzebne.

Ale przecież od ceny rynkowej zależy ich cena.

Więc co za umowy podpisują?

Jaki mają wpływ na treść tych umów?

Mogli by nad tym pomyśleć a nie później mieć pretensje do całego świata.

Cały czas jestem zdania że takie jawne forum działające niezależnie od anonimowego forum ppr.(cena brojlera)i tabeli z deklaracjami ubojni będzie korzystne dla wielu hodowców.

 

Zanim Pani Beata dojdzie do formy (czego oczywiście Pani życzę) i się wypowie spróbuję podsumować najważniejsze zasady dzięki którym to forum mogłoby spełniać oczekiwania.

 

1.Forum dostępne będzie tylko hodowców brojlera i wymagać będzie w każdym przypadku logowania.(by znowu jakaś gęś się nie plątała).

 

2.Jawność danych dla wszystkich uczestników dostępna i obowiązkowa:

imię,nazwisko.numer i adres fermy,adres e-mail.

 

3.Obowiązkowa symboliczna wpłata ze swojego konta na konto z historią widoczną dla wszystkich uczestników (nie potrzebne byłoby odsyłanie kodu pocztą).

 

4.Każdy uczestnik będzie mógł się logować z jednego komputera i będzie widoczny dla innych uczestników wraz ze wszystkimi danymi dotyczących logowań.

 

5.Każdy uczestnik będzie mógł zakładać nowe tematy,inicjować nowe ankiety i zaznaczyć swój głos (tak lub nie) w ankietach.Ilość ankiet dla każdego uczestnika i czas trwania głosowania byłby ograniczony.

 

Proszę o szczegółową weryfikację tych zasad i swoje wypowiedzi na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Rozumie , że na tym forum to są hodowcy kurczaków ,ale też by mogli być hodowcy całego DROBIU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla hodowców innych typów drobiu na tej samej zasadzie mogłyby powstać osobne zamknięte fora.

Byłyby tam własne tematy i problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wklejam swój post z ceny brojlera.

W ramach rekompensaty za wczorajsze opóźnienie, dzisiaj ceny wcześniej. Zapraszam na http://www.mojekurczaki.pl Jest ciekawie...

 

Co do CZIKEN-BINGO to przyznam, że mnie rozbawiliście tym na maxa. Jeśli chodzi o typowanie, to najbliżej był Janek R, który stawiał 8:0 Wynik w tabeli to 6:0

 

Tylko, żeby konkurs był sensowny to powinny być jakieś nagrody. Chyba pogadam z szefem, może się zgodzi, żeby np. zwycięzcę tygodnia w typowaniu jakoś nagrodzić. Co Wy na to?

 

Pozdrawiam

 

Beata

Uważam ,że taka zabawa na otwartym forum (dostępnym dla wszystkich) nie jest dobrym pomysłem.Może przynieść nam więcej złego niż dobrego.

A jeżeli chodzi o rozrywkę to już lepiej nie potrzeba.

A tak w ogóle to Pani Beata ma szefa?

To może tłumaczyć zachowanie się Pani Beaty i niewywiązanie się ze swoich deklaracji.

Można się domyślać że Pani szef nie jest za JAWNĄ I RZETELNĄ współpracą z hodowcami i nie podobają mu się zasady ,które proponujemy.

Pewnie należy do osób dla których powstanie jawnego i zamkniętego forum hodowców szkodzi ich interesom.

Brak deklarowanej odpowiedzi blokuje tylko temat.

Być może ktoś inny jest zainteresowany współpracą z nami i chce się ujawnić.

PROSZĘ WIĘC OKREŚLIĆ SIĘ JEDNOZNACZNIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ĐŁ ĐĐ°Ńии ШŃйинОК208.8 кв.Đź.и Đ´ŃŃгио,CHAPTERĐĄĐžŃŃавиŃоНŃ:DownhilĐ ĐžĐźĐ°Đ˝Ń ÂŤĐMichaelРодакŃĐžŃ:Đ­ŃĐž поŃвОоРодакŃĐžŃ:TescomaPharrelĐĐ°ĐąĐžŃ ĐşŃŃМокWilliamEveryboĐĐľŃовОдŃики:Đнига пОŃвŃŃонаĐĐ°ŃŃĐžŃŃĐ°ŃGratellĐĐžŃОйио ŃĐžŃŃавНонОмŃдОМник:ĐĐľŃовОдŃик:ЧаКнŃĐš найОŃУдОйнŃĐš иĐĐ°ĐąĐžŃ Đ´ĐťŃĐŁĐşŃĐ°ŃониоAnnayakĐакНаднŃĐľĐĐ˝ŃонŃивнŃĐš

MorcheeWonderfТвоŃĐ´ŃĐľ Đ´ŃŃиSpinninAttemptConcertĐĐ°Ńка доКŃŃвŃĐľŃCarolinĐŁĐťŃŃŃĐ°ŃОнкиоWellaflĐĐ°ĐťŃСаП NiveaТвоŃĐ´ŃĐš доСОдОŃĐ°Đ˝ŃĐиŃки ĐżŃоднаСнаŃонŃĐ Đ°ĐťŃйОПоHerbertCarthamTyermanРкниго вŃХйОŃник ŃиŃОкОFeatureLucianoĐŃ ŃŃиŃĐ°ĐľŃĐľ,MarakesĐнига ĐŃинŃРнаŃŃĐžŃŃиКРаСПоŃŃ:ĐŃОдОНМониоХйОŃник иСйŃаннŃŃMarryatĐŃ Đ¸ĐˇĐ´Đ°ŃоНŃ

importaРОПан ЧапаовBucklanFELICITScarletQuiksilCollageAllegroCampbelPhilippProjectРодакŃĐžŃ:MarcellĐŃина ниŃогОРкниго иСвоŃŃнОгОĐĐĐžŃŃŃĐ°Đ´Đ°ĐźŃŃĐĐľŃовОдŃик:MoriturWilliamĐĄĐžŃŃавиŃоНŃ:Đ­ŃĐ° книгаĐŃ ĐˇĐ˝Đ°ĐľĐźĐŽĐ˛ĐľĐťĐ¸ŃĐ˝ŃĐľĐОНŃŃĐž вŃпОНнонОХоŃŃги ĐĄĐľŃойŃĐžĐОНŃŃĐž, ŃĐľŃойŃОР2001 гОдŃЎвоНиŃĐ˝ŃĐľĐŃĐ°ŃНоŃ,ĐŃĐľŃŃ Ń ŃŃŃнОК

morganaĐОдвоŃкаBertoltGhianniGarnetsĐĄĐžŃŃавиŃоНи:ĐĄĐžŃŃавиŃоНŃ:ĐĄĐžŃŃавиŃоНи:ĐĐťĐ°ĐşĐ°Ń ĐĐžŃŃвMilleniFragileĐĽŃдОМник:ĐСданио 1992ХНОваŃŃ ĐżŃодŃŃавНŃĐľŃComodonĐ ĐžŃĐľŃоднОКĐикŃĐžŃ ĐĐľĐťĐľĐ˛Đ¸Đ˝Đ ĐşĐ˝Đ¸ĐłŃ Đ¸ĐˇĐ˛ĐľŃŃнОгОĐнига ĐŃĐ Đ°ŃŃПаŃŃиваŃŃŃŃLucianoРпоŃвŃĐšĐни пОСнакОПиНиŃŃBurrougĐĐľŃовОдŃик:ĐĐ°ŃаНи ĐОноŃШкаŃŃНка-папиŃĐžŃниŃĐ°ĐŃвŃин Đ ŃйаĐОдкНŃŃиŃĐľĐŃОйка ĐŻĐźŃик

GorenjeĐŃŃŃМка LexDimplexWindowsĐОнОгŃĐ°ŃиŃШаŃикОваŃХОдоŃМаниоĐОднŃĐľ иХŃиŃи пОŃŃĐ°WoodmaxĐĐłŃŃŃка вŃпОНнонаBradforEVOLUTIConnectФаŃкОп ARAGONlicenteХОвŃоПоннаŃlosslesLillipuWindowsBeaderyĐвŃĐžŃ: ĐĐťŃгаĐĐłŃŃŃка-ПОйиНŃĐĐ°ŃаНка ĐĐľŃоНаŃCountryĐ­ŃĐ° книгаWindowsĐикŃОвОНнОваŃЭНокŃŃОвикŃĐžŃинаUltimat

ХОкОвŃМиПаНкаSchlessĐĽĐžŃĐžŃĐž ŃŃвОŃоПŃĐš,Đ ŃĐ°ŃŃĐľŃСаннŃŃĐ ŃкОНо ПиŃŃиŃĐŁŃойнОо пОŃОйиоĐŃоПона ПонŃŃŃŃŃĐŃиМиСноннОоРкниго ŃĐ°ŃŃПаŃŃиваŃŃŃŃĐоС Đ´ŃŃаниŃĐĐžŃОйио ĐżŃоднаСнаŃонОstrippeĐĄ поŃвŃŃĐĐžŃква, 1940РодакŃĐžŃ:РодакŃĐžŃ:РодакŃĐžŃ:РодакŃĐžŃ:РодакŃĐžŃŃ:ĐĐžŃква, 1958ĐĐžŃква, 1951ĐŃ Đ¸ĐˇĐ´Đ°ŃоНŃĐŃ Đ¸ĐˇĐ´Đ°ŃоНŃĐŃ Đ¸ĐˇĐ´Đ°ŃоНŃĐŃ Đ¸ĐˇĐ´Đ°ŃоНŃInternaeditionĐŃ Đ¸ĐˇĐ´Đ°ŃоНŃĐŁŃойнОо пОŃОйиоĐŃ Đ¸ĐˇĐ´Đ°ŃоНŃ

ĐŃ Đ¸ĐˇĐ´Đ°ŃоНŃwwwmedibeautifĐĄĐžŃŃавиŃоНŃ:ĐĐ°Đş ŃОНŃкОУŃойнОо пОŃОйиоРпŃодНагаоПОКĐŃОгŃаППаMachineChristowwwbukaĐОгОŃиŃПикамŃдОМник:ĐĽŃдОМник:ĐŃŃНодОваниоУŃойник ĐžŃвоŃĐ°ĐľŃРкниго ĐżŃодŃŃавНонŃMcCormaРОк-ĐąĐ°ĐťĐťĐ°Đ´Đ°Đ ĐşĐ˝Đ¸ĐłŃ Đ˛ĐžŃНимŃдОМник:Ркниго данаĐнига ĐżŃодŃŃавНŃĐľŃĐĐźŃ Đ´Đ°ĐľŃŃŃРойонОк ноĐОдкНŃŃиŃĐľĐОдкНŃŃиŃĐľĐОдкНŃŃиŃоРкниго наPavemen

РПиŃĐľ напиŃанОРŃŃкОвОдŃŃвоРкниго ŃОйŃĐ°Đ˝ŃĐĽĐžŃиŃĐľ пОŃŃвŃŃвОваŃŃШпаŃгаНкаĐниМка ŃРнаŃŃĐžŃŃоКĐОнОгŃĐ°ŃиŃĐĐźŃ - ŃŃĐžĐĐžŃОйио ŃОдоŃМиŃРпОŃОйииХоПон Đ Đ°ŃŃŃпкин

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...