Skocz do zawartości
Gość

Ciagniki New Holland

Rekomendowane odpowiedzi

Cze ma ktos jakis cennik traktorow nh szczegolnie interesuje mnie t 4020 i tt55 i tt65

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko ze td mozna porównać z zetorem bo mają tą samą cenę a tl to jusz prawie cena JD nie mozna porównywać bo różnica w cenie to koło 50 tyś jak nie lepiej ja wolałem niebieskiego jak zetora pare usterek było ale do przebolenia (na to co miał nawstawiane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zadzwoń do dealera, tt też by mnie interesował jak będziesz znał cenę to pochwal się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malkolm 2 napisz proszę coś więcej o tym TD5050 bo widzę, że masz z nim jakieś doświadczenia (chyba nie najlepsze skoro tak komentujesz)

 

 

Witam wszystkich. Chciałbym prosić o poradę jaki model wybrać TD5050 czy T5050.Chciałbym się dowiedzieć jakie są różnice między tymi modelami i który jest lepszy I ile skibowy pług można do takiego ciągnika podpiąć.Pytam bo zamierzam złożyć wniosek na modernizację i proszę o radę. Z góry dzięki i pozdrawiam.

ciągniki z serii t i td są całkowicie inne, jedyne co je łączy to kolor,

TD5050 jest następcą ciągnika tdd, czyli najprostszy grat

T5050 jest następcą serii tl-a, na pewno wybrał bym tego jeśli było by mnie stać na to, ja mam tego tdd i pewnie drugi raz bym go nie kupił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tdd nie jest złym ciągnikiem, mały zwrotny, prosty w obsłudze i budowie, wadą jest instalacja elektryczna która przyprawia mnie o bul głowy, zawsze coś się posypie, ostatnio gadałem z kimś z płocka i podobno już to zmienili, ale osobiście teraz bym wolał dołożyć te 30 tysi i kupić tl-a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! jestm nowy i widze ze jestescie niezle obeznani. jaestm szczesliwym posiadaczem nh 8340 jednak mam maly problem bo pompa wspomagania mi zaczyna sie odzywac a nie wim gdzie jest zbiorniczek od plynu do wspomagania. moze ktos wie gzie znajduje sie w tym modelu?? czekam na propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam u mnie w moim TD 60D pojawił się mały problem ,po zapaleniu ciągnika słychać w nim nienaturalne odgłosy ,,piszczenie;; gdy wcisne pedał sprzęgła do konca to ustępują ,te odgłosy są zarówno jak ciągnik jedzie jak i stoi nie ma ich tylko po nacisnięciu sprzegła ,dodatkowo wciskając pedał sprzegła nie mając załączonego żadnego biegu ciągnik chce ruszyć do przodu ,mam prośbe może ktoś z Państwa napisze mi co go boli ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

według mnie jest dwie możliwości:

1 mniej prawdopodobna, docisk sprzęgła ale wydaje mi się że po naciśnięciu on nie powinien się toczyć

2 bardziej prawdopodobne jest jakieś łożysko na wałku wchodzącym ze sprzęgła do skrzyni,

jeśli będzie to drugie to radzę szybko się za to wziąć bo jak się sypnie do końca to może zrobić duże buba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam sklep internetowy http://sklep.rolniczy24.pl/ asortyment dodany na stronie mają niewielki ale w rzeczywistości mają wszystko do Zachodnich maszyn rolniczych . Szybko tanio i solidnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jx od td rozni sie jedynie cena i kosztami eksploatacyjnymi . Poprostu case ma duzo drozszy serwis filtry i obsluge przynajmnie w moich okolicach. Jest tez minimalnie drozszy w zakupie chociaz to jest ten sam ciagnik wiec nie wiem czy jest sens przeplacac za napis i czerwony kolor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słyszałem fajną odpowiedz na to pytanie ile pali samochód "tyle ile sie wleje " podobnie jest z ciągnikiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ile powinien spalić ciągnik TD5050 w pługu 4 skibowym Unii Grudzioąc. Czy ktoświe?

15 litrów/ha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam TD80D,, ciagnik po 300 mtg,, zauwazyłem przeciek przy pompie paliwowej..

Czy ktos moze powiedziec, czy nie zwarzajac na to dalej jezdzic czy zgłosic do serwisu,,? lecz obawiam sie wysokich kosztow naprawy,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam TD80D,, ciagnik po 300 mtg,, zauwazyłem przeciek przy pompie paliwowej..

Czy ktos moze powiedziec, czy nie zwarzajac na to dalej jezdzic czy zgłosic do serwisu,,? lecz obawiam sie wysokich kosztow naprawy,,

miałem tak samo tylko na szczęście dogadałem się z serwisem, zauważyłem to zaraz po skończeniu się gwarancji.

winny temu jest źle ustawiony elektrozawór który znajduje się za pompą (steruje dawką paliwa, jak ciągnik się nagrzeje zmniejsza ilość wtryskiwanego paliwa) czy teraz czy za kolejne 100 godzin i tak musisz to naprawić , zadzwoń do serwisu boscha zajmującego się pompami i wytłumacz na czym problem polega, może będą wiedzieli ille będzie cię to kosztowało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie mam zamiar kupic new hollanda ok 130 KM czy warto czy lepiej wybrac inna marke
czy moze ktos kupił nowego new hollanda T6070 plus moc 141 KM jakies opinie itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuję schematu elektrycznego dokładnie wskaxników zegarów LCD do TM 120 proszę pisać na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mam do was koledzy i koleżanki takie pytanie: czy ktoś z was posiada NH TT65 ??? Bardzo mnie interesują wszystkie wasze doświadczenia o raz opinie o tym ciągniku. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich.

Mam do was koledzy i koleżanki takie pytanie: czy ktoś z was posiada NH TT65 ??? Bardzo mnie interesują wszystkie wasze doświadczenia o raz opinie o tym ciągniku. Pozdrawiam.

a jest on jeszcze w sprzedaży??

też na niego miałem chęć , cena zachęcająca ale po rozmowie ze sprzedawcą zrezygnowałem, podobno średnia jakość wykonania i składane w turcji, silnik w tym momencie nie spełnia już unijnych wymogów ochrony środowiska więc w UE już go nowego nie kupisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam sklep internetowy http://sklep.rolniczy24.pl/ asortyment dodany na stronie mają niewielki ale w rzeczywistości mają wszystko do Zachodnich maszyn rolniczych . Szybko tanio i solidnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miesiąć temu brałem ofertę do agencji na niego. Je można rejestrować do końca roku. I tu mam problem bo obecnie tłuke się na 12Ha T25 (nic nie ujmując temu ciągnikowi ) I to był by mój ciągnik główny do orki i cięższych robut. A za tą kase 87000zł jest ten NH TT65 (65km) albo Farmtrac 555DT (48km). Zarówno jak o jednym i drugim słyszałem złe opinie . Czekać już za bardzo nie mogę bo unia mnie popędza...

Jak na razie skłaniam się bardziej na tego NH bo to w końcu o 15km więcej i lepsze wyposażenie... Co Wy o tym myślicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...