Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Witam A WY znow sobie do gardel Panie Macieju prawde piszesz ze z duzych ferma trudno o jajo tym bardziej tam skad bierzesz ale tanio tam tez nie dostaniesz sam wiesz ile kosztuje tam 2a to tam synowie Pani Janiny dawno by wymiekli ale coz trzeba takiej osoby sie trzymac a kto chce kupowac tanio to moze kupic ale to sa najgorsze duze fermy chyba ze ktos sie chwali ze kupil 4 palety 1a po 30gr a tak do rzeczy to rynek troche sie zapcha przez te wolne ale nie oznacza to ze handlu nie bedzie weim ze duzo osob liczy na to ze cena padnie ale nie jest to powiedziane jest sporo wyciec malego jaja jest malo duzego bedzie brakowaca do tego ciagle sa sygnaly ze jedynie polska Polska moze zaspokoic rynek zachodni w jajo wiec ciezko cokolweik spekulowac dla mnie cena realna po swietach moze byc 30gr ale beda osoby ktore sprzedadza po 28 a tego nie unikniemy tym razem kupujacy bedzie mial pole do popisu a co do fermy07 nie denerwuj sie na niego w swojej okolicy jest potentatem brak wiekszych ferm wokol niego duzo malych jak musi sie ratowac to potrafi wiecej zaplacic a tak to on jest wybawcza dla tych malych i nic mu nie zrobisz a gadac to kazdy z nas moze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście po 2 gr. na sorcie na dziś.

Od poniedziałku pewnie też poleci

pozdrawiam i wszystkiego najlepszego w NOWYM ROKU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy napiszcie jakie ceny na fermach po świętach... Jak to wygląda dzisiaj? Po Nowym Roku pewnie znowu spadną po 2gr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Koledzy 2 gr.na sorcie po Swietach to moze puszczaja Ci co mieli 1A po 0.33 przed Swiatami ? U nas nadmiaru towaru nie ma klienci nadal biora towar, zastoju nie widac jak na razie.. itd. A chyba zapomnieliscie o wycinaniu stad przepierzaniu itp. Na dzis 1A-0.31 itd co 2gr. Pozdrawiam i zyczymy Wszystkim duzo zdrowia i spokoju w Nowym Roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś mogłem kupić 1a 0,28 i 1b 0,27 i 2a 0,26 towar dwu dniowy.

Na większej fermie towar droższy o 2 grosze , ale wydaje mi się ,że w poniedziałek ceny wypośrodkują się w całym kraju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, interesuje mnie temat 1, bo wszyscy tu piszą o 3, wiem że to ponad 90% polskiej produkcji ale czy ktoś handluje 1 ? Jeżeli tak to jakie uzyskuje ceny i czy może byłby ktoś zainteresowany współpracą. Od czerwca/lipca będę produkował ok. 100 tys jedynek/ tydzień. W przypadku zainteresowania proszę o maila nomijas@wp.pl

Najlepszego w Nowym Roku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ceny o 1 grosz u mnie spadły; sprzedaje:

Ia - 0,31

Ib - 0,29

IIa - nie sprzedaje, za mało

IIb - to samo

III - pojawia sie, chyba po 0,21 zacznę sprzedawać

S- 0,37 i - 0,34

 

 

Proszę jak najszersze uczestników forum odpowiedź: czy są problemy w Waszym (innym niż moje kuj-pom) regionie ze sprzedażą jaj wg klasyfikacji EU czyli S, M, L i XL? Chcę zakupić sortownicę z automatycznymi liniami pakowania i łatwiej jest dostać taką z tymi klasami wagowymi

 

Z góry dziękuję za opdowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, w związku z tym, że jestem tu nowy, to czy mógłbym prosić o wyjaśnienie poniższej klasyfikacji, bo nie za bardzo się orientuję, czy np Ia to chów wolnowybiegowy III to klatkowy itd. przypuszczam, że się mylę dlatego proszę o pomoc i co znaczy S? z góry dziękuję i pozdrawiam

 

 

Ia -

Ib -

IIa -

IIb -

III -

S-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1a po 26 gr???????????? skąd ty bierzesz te ceny, obdzwonilismy wszystkich hodowców nikt nie chce sprzedac poniżej 29 gr ( południowa polska )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Biedronka ma rację. Małe fermy psują rynek

Ceny w Polsce centralnej i Wielkopolsce przedstawiają się nstp:

 

0 0.30

1a 0,26

1b 0,24

2a 0,23

2b 0,22

 

Ja mam wszystko na bieżąco ale dzwonią klienci i wymuszają obniżki.

Niby każdy trzyma wyższą cenę ale cennik swoją drogą a ceny na fakturach....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do drobiarza 88!!! Proszę nie podawać nieprawdziwych cen,bo to co piszesz to bzdury!! Jeszcze absolutnie tak ceny nie spadły i domyślam się tylko komu zależy na wprowadzaniu takiej presji!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Mam do sprzedania ok. 5000 sztuk kurek odchowanych rasy Isa Brown.

Wiek : na koniec stycznia 15 tygodni.

Pełna profilaktyka szczepień.

Pod stałym nadzorem weterynaryjnym.

Kontakt pod numerem 608-589-170

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...