Skocz do zawartości
Mirek maszyny

Ogłoszenia - sprzedaż i kupno.

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam 2 Ursusy C-360:

1. Rocznik 1978, sztywna os przednia, tur dwusekcyjny z 2008 roku z widlami i lyzka cena wywolawcza z turem 17000 PLZ

2. Rocznik 1980, miekka os przednia, cena wywolawcza 12000 PLZ

Oba ciagniki pracuja w moim gospodarstwie sadowniczym i gdzie sluza do transportu i opryskow. Oba maja duze kabiny, sa zadbane, zarejestrowane i ubezpieczone, z aktualnymi przegladami, w pelni sprawne. Oba mialy tez regularnie wykonywane serwisy i chodzily tylko na paliwie orlenowskim. Sprzedaje z powodu przejscia na waski system rzedow i zakupu sprzetu na PROW. Do obejrzenia w Pln Wielkopolsce - okolice Czarnkowa, nr telefonu 0606 629 467. Pozdrawiam i zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, więc powiem tak interesuje mnie Massey Ferugosn rocznik (około +/-) 2000 około 80-100 KM z ładowaczem ( samej ramy nie polecam bo mam znajomych, którzy kupili u Polaków (sprowadzony) taki traktory wyłącznie z ramiami do TUR a potem sami kupili ładowacze same i się okazało że były w dwóch przypadkach skrzywione a jeszcze jeden kolega zrezygnował z kupna wyłącznie samego podnośnika bo ciężko było dostać w Polsce i kupił nową cała instalcje TURa.

 

A teraz druga sprawa co do cen.... sąsiada syn był w Irlandii i sprowadził do Polski Massey Fergusona 6255 z 2003 roku za 10 tys. EURO (stan idelany, moze troche zanidbana kabina i brudna bo prosto z obory ale jak sąsiad wyczyścił przez poprzednią zimę i wyjechał na wiosnę w pole to jak nowy wyglądał ! nie było to ogłoszenie z internetu tylko z regionalnej gazety aa oglądał jeszcze inne, które wcale nie było ogłaszane w mediach ale w gorszym stanie też w okolicach cen 9-10 tys. Euro. Ale jest jedno ale syn sąsiadowi został potrącony ze skódkiem śmietelnym i nie juz tej możliwości sprowadzenia.

a cena takiego traktora w Polsce to około 20 tys. Euro czyli 100 % zarobku jest na sprowadzonej maszynie Polacy chcą ! aa niech mi ku nikt ciemnoty nie wpaja, że koszty transportu tyle kosztują !

spoglądnij na allegro i przeanalizuj kie których sprzedających to złapiesz się za głowę, że np. Pan ze Zbuczyna ma na podwórku 40 traktorów każdy prawie ( +/-) 60-80 tys. zł to daje szokująca cenę i próbuje nie które modele sprzedać już od roku bądź półtora ( czyli co się za tym wiąże czeka na jelenia, bo jak kogoś drobny sprzedaje to cena jest taka przystępna)...

 

polecam zrobić tak aby zakupić traktor bez pośredników....

dla teog szukam kogoś kto by mi pomógł znaleźć ogłoszenia i oferty a Anglii/Francji za opłatę oczywiście....

 

Poszukuje osoby, która pomogła by mi znaleźć traktor w Europie Zachodniej

rozchodzi się o znalezienie ofert - oczywiście odpłatnie - w Anglii/Irlandii, Francji

bo to co jest w internecie odbiega całkowicie !!! od cen na miejscu.

 

proszę o kontakt: eeehhh@o2.pl, gg: 1702817

 

Cześć ile wiecej trzeba dać u nas za ciągnik twoim zdaniem jakiej mocy traktorem jestes zainteresowany? Niejestem osoba ktura ci pomoże takie coś załatwić bo sie tym niezajmuje ale ciekawi mnie temat bo sam zastanawiam sie nad zakupem jakies uzywki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś przeszukiwałem ogłoszenia.... i zobaczyłem coś takiego:

 

Irlandia

 

http://www.mascus.pl/Rolnictwo/Uzywane-Prasy-zwijajace/Welger-RP-12S-Net---Twine/9cb03ebe-6cb6-437f-bebd-302e6ac0df71.html

 

Polska

 

http://www.autogielda.pl/maszyny_rolnicze,prasa_do_slomy_welger_12s,II97RKN9E.html

 

jeden pośrednik i drogi tez pośrednik....

 

 

znajomy z warmińskiego mi podesłał takiego linka:

 

http://www.allegro.pl/item797742241_deutz_fahr_massey_ferguson_john_deere_renault.html

 

co myślicie na ten temat ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Ciekawe czy cena transportu jest z "domu"do"domu",czy tylko do granicy.A reszta np.po2.5-3.0zł.za kilometr.Wtedy by trochę "zabolało".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię kosiarkę rotacyjną 1.35m bardzo mało używaną, całkowicie sprawną, cena do 2000 zł, najlepiej z okolic Krakowa,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię używaną przewracarko- zgrabiarkę Mesko Z 275 zawieszaną w rozsądnej cenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POLECAM PROFESJONALNĄ FIRME KTÓRA ZAKŁADA WYCIĄGI OBORNIKA SZYNOWE SPRAWDZAŁEM Z WSZYSTKIMI FIRMAMI NAJ TANIEJ MAJĄ JESTEM BARDZO ZADOWOLONY Z URZĄDZENIA KONIEC Z PROBLEMEM ZWIĄZANYM Z OBORNIKIEM.... POLECAM KAŻDEMU MĄDREMU ROLNIKOWI DLA ZAINTERESOWANYCH PODAM NR TEL DO PRZEDSTAWICIELA KTÓRY PRZYJEŻDZA I DORADZA ZA DARMO 0 500 11 60 40 POLECAM [/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam prasę wysokiego zgniotu idealna do władimirca lub trzydziestki.sprzedam lub zamienię na samochód dostawczy.Mam do sprzedania dwa koła o rozmiarze 16,9%14-26 rozstaw szpilek w feldze jak w C-360-270 mm, średnica otworu w środku 210mm stan zużycia ok 50%,posiadam również silnik DEUTZ F4L912 czterocylindrowy chłodzony powietrzem bez rozrusznika i prądnicy ceny do dogadania.mogę przesłać foty na re-maila po wcześniejszym telefonie 886 633 306

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania kombajn Claas Comet z 1969 roku.W tamtym roku wymienione zostały na nowe łańcuchy podajnika pochyłego słomy i łapki w elewatorach i pasy napędu młucarni.Posiada 4 wymienne sita.Opony stan bdb.Kombajn posiada oryginalny silnik benzynowy vw chłodzony powietrzem.Gdyby ktoś chciał dorzucę wszystkie części umożliwiające zamontowanie silnika 1,6D vw.Kombajn garażowany.Użytkowany był na 5ha.Sprzedaje z powodu zakupu większego.Zdjęcia mogę przesłąć na meila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?id=125571340&__lp=142&scopeId=AV&sortOption.sortBy=creationTime&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=AgriculturalVehicle&segment=Truck&siteId=POLAND&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&grossPrice=false&customerIdsAsString=&crossBorderSearchEnabled=true&category=Tractor&lang=pl&pageNumber=2

 

http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?id=125571079&__lp=142&scopeId=AV&sortOption.sortBy=creationTime&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=AgriculturalVehicle&segment=Truck&siteId=POLAND&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&grossPrice=false&customerIdsAsString=&crossBorderSearchEnabled=true&category=Tractor&lang=pl&pageNumber=2

 

http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?id=125570900&__lp=142&scopeId=AV&sortOption.sortBy=creationTime&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=AgriculturalVehicle&segment=Truck&siteId=POLAND&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&grossPrice=false&customerIdsAsString=&crossBorderSearchEnabled=true&category=Tractor&lang=pl&pageNumber=2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny ladne Maxxum ale ustawiles cene netto, do tego trzeba doliczyc VAT, clo, podatek i transport. I tak wyjdzie taniej niz to co jest w Polsce, bo nikt juz na tym ciagniku nie zarobi, poza tym kupisz raczej pewny ciagnik ale troche zachodu bedzie z transportem i ocleniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jezeli ciagnik jest z uni to niemasz zadnego podatku ani niemusisz isc do skarbowego tylko przeglad poszezony 150 zl i rejestracja 106 zl jakbys kupil zarejestrowany w polsce to 2%od wartosci czyli drozej jak zagranica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam prasę Z-230, wózek samozaładowczy do balotów ,na który wchodzą 4 szt 150 lub 5 szt 120 , przetrząsarko zgrabiarkę 7-mio gwiazdową .Maszyny sprawne .tel 601 750 588-Paweł. Mogę wysłać zdjęcia na e-maila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam do sprzedania:

1. Prase Z-224 Stan bdb Pracowała w 10ha gospodarstwie wszystko sprawne Zdjęcia na e-mail CENA:10500

2. Zetor 7245 stan bdb, 7500mth, rok 1989, I-właściciel, wszystko w oryginale, nie malowany, nowe tylne opony, komplet obciążników(tył i przód), pracował tylko w transporcie i opryskiwaczu, nigdy nie miał przyczepionego pługa czy kultywatora zdjęcia na e-mail CENA:41000

3. Schładzalnik mleka MIELE 200litrów, przewoźny baniak na kółkach, agregat stacjonarny, sprawny w ciągłym uzytkowaniu, zdjecia na e-mail CENA 1500

 

Wszystkie ceny do negocjacji

 

info pod nr 604478434 lub kiciak@interia.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam ciągnik Ursus C-330, rok produkcji 1976, 1 właściciel, kabina, w pełni sprawny, silnik ok 2000 mth po remoncie, opony przód i tył po jednym sezonie, akumulatory 2 letnie, zarejestrowany, opłacony, stan techniczny dobry, wizualnie średni, woj. lubelskie, okolice Krasnegostawu, tel: 669-838-044 Cena: 12 500 zł do uzgodnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam kombajn zbożowy New Holland M-133 heder 3.60 w bardzo dobrym stanie cena 19.000 do negocjacji oraz prase Blanchot system Wellger 120-120 karbowane walce cena 18.500 do negocjacji. Info pod nr.tel.665-629-367

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MMDD nie mam żadnych podatków/cła bo to UE to jest sprzęt rolniczy ! tylko opłaty rejestracyjne no i przetłumaczenie dokumentów opłat max 500 zł ( tak jak mówi ageimuk). transport kurcze firmy tylko czekają na klienta aby zabrać coś z powrotem jak wracają na pusto ! cena to tak jak się już dowiadywałem to 2-3 tys. zł.

A MMDD jak by się nie opłacało sprowadzać to nie oglądał byś w internecie ogłoszeń sprowadzonych do Polski najnowszych modeli Massey Ferguson-ów czy tam Fendt-ów za przeszło 100-150 tys. zł i stoją po rok czasu na placu i czekają na klienta - to tylko oznacza że mało kosztowały i mogą stać i czekać na "jelenia" co wytarga 100 tys. z kieszeni - a nie są to małe pieniądze już. Wiadomo że oni kupują nie z ogłoszeń co są w internecie z Francji czy Anglii - bo to są pośrednicy czyli również na tym zarabiają. Trzeba jechać szukać samemu po wioskach i się znajdzie.. dobrą ofertę !

A przeanalizuj ceny maszyn na zagranicznych stronach i porównaj je z naszymi, to dojdziesz do wniosku, że oni mają droższy sprzęt na zachodzie niż już u nas co został sprowadzony do Polski właśnie z tych krajów Europy Zachodniej. To dla czego my z tamta sprowadzamy ? aa drugie nasuwa mi się pytanie na, które nie mam odpowiedzi jak spoglądam na ogłoszenia z franci, niemiec, że traktor z 1980 roku kosztuje na zachodzie 15 tys. Euro a w Polsce ten sam 5 tys. Euro i gdzie tu logika ?

 

Jak sfinalizuje zakup ciągnika - a będzie to nie bawem to przełamię "zmorę milczenia" i wskaże gdzie stoi dobry sprzet w przystępnej cenie a nie będę zamieszczał zdjęć sprzętu który stoi we francji i sprzedawał go na allegro ! bo to jest jakaś parodia !

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to, ze w kazdym kraju UE bedziesz musial zaplacic VAT (cena ktora ustawiles to cena netto). W zaleznosci od kraju rozne sa stawki VATu. Nie jestem pewien czy ten VAT uda Ci sie odzyskac (chyba tak mozna zrobic ale nie jestem tego pewien). Porownywanie cen za bardzo nie ma sensu - ciagniki sciagane przez handlarzy to zazwyczaj zlomy a w internecie sa calkiem dobre ciagniki, jak jest dobry dealer to jeszcze gwarancje Ci da.

 

Niemniej powodzenia i daj znac jak juz kupisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chodzi mi o to, ze w kazdym kraju UE bedziesz musial zaplacic VAT (cena ktora ustawiles to cena netto). W zaleznosci od kraju rozne sa stawki VATu. Nie jestem pewien czy ten VAT uda Ci sie odzyskac (chyba tak mozna zrobic ale nie jestem tego pewien). .

Jeżeli rozliczasz Vat na zasadach ogólnych to wystarczy zgłosić się w swoim US po numer NIP EU i wtedy z Uni Europejskiej dostajesz fakturę bez VAT, tylko musisz ten numer podać wcześniej kontrahentowi zagranicznemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam!

1.Pług fortschritt 5-skib, zabezpieczenia, zawieszany, nowy lakier- 5tys. zł.

2.Ładowacz czeski wir-08 taki jak unhz- 750- 8 tys. zł.

3.Heder do kombajnu Fortschritt 5,7m.- 5tys. zł.

4.Siewnik Amazone, 3m.- 4 tys. zł.

5.Sieczkarnia Fortschritt E-281c- 14 tys. zł.

6.Siewka do nawozu Niemeyer 400l.- 1,5 tys. zł.

7.Części do sieczkarni Fortschritt nowe i używane

8.Silnik Dt-75- 1,8 tys. zł.

9.Ciągnik zetor 6911, silnik od 7211 po remoncie na czeskich częściach, skrzynia, hamulce, sprężarka, podnośnik po remoncie, wspomaganie na orbitrol, opony tył r38, przód r16 wszystkie po 85% bieżnika, założone nowe maski oraz błotniki, nie wiem jak z rejestracją bo mam tylko do niego niemiecki brief, ja nie rejestrowałem bo nie miałem takiej potrzeby, używany we własnym gospodarstwie lecz jestem zmuszony kupić coś z przednim napędem ewentualnie zamiana na jakiś traktor z napędem, również z moją dopłatą.Cena- 14 tys. zł.

10.Zagrabiarka Deutz- Fahr 3m. stan bdb- 2,5tys. zł

11.Przetrząsacz karuzelowy 5m. stan bdb- 2,4tys. zł

 

Kontakt- 505857445 meil- bendek2@o2.pl gg- 9018147 lub prywatna wiadomosc....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...