Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

handel nie zamarł, tylko mowę odjęło takim handlorzom jak Ty, gdyż spadek cen tak szybki i duży okazał sie krótkoterminowy.

Rozrzut cenowy jest b duży: IIa 0,23 do 0,26 i tego sortu mało; export trwa w najlepsze a małe fermy, które spanikowały i zeszły z cenami teraz zapewne podnoszą - a jak nir to powinny

Moim zdaniem dobra cena to nie 0,3 lub 0,34 ale stabilna, przewidywalna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bardzo ciekawe co piszesz ja mam taniej niz w poniedzialek i transporty po16 palet to chyba nie od malych ferm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1a z małej fermy -0,26

2a z dużej fermy -0,26

ruch słabiutki towaru jest pod dostatkiem.

Zgadzam się , że 0 na święta będzie 0,34 gr.

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam tak jajcarek zgadza sie kupiles taniej niz w poniedzialek bo od talego dostawcy zaplaciles mu za 1a po 29gr:) ale dla informacji waszej ta cena sie konczy wiec kolego nie przechwalaj sie bo juz jest u was trudno o tani towar a kolego biedronka tak jak piszesz ze z duzej fermy za 2a 26gr wiec cena na poludniu to za 1a 28 a polnoc 29 cena realna jka ktos nie wierzy z hodowcow ze taka wysoka bo sprzeadja taniej niech troche podzwonia tam gdzie skupuja jajo bo dlaczego skupy masowa nagle skupuja tanie jajo przeciez to styczen nic sie niedzieje a przed nami koniec miesiaca marazm w handlu krajowym no ba chyba ze pokoncza sie wszystkie swieta czy to katolickie czy prawoslawne i import wroci na stare sciezki co prawda euro troche sie wacha ale nie jest tak zle bo rekopensuje to spadek cen jaja o pare groszy a jak do tej pory to towar sprzedaje sie bardzo dobrze na rynku krajowym ale jeszce 1-1,5tyg i sprzeadz mocno spadnie jka co roku ale koniec stycznia moze byc beznadziejny tylko moja prognoza wiec moge sie mylic a jka ktos kupuje taniej niz 28 to niech robi magazyn pelen bo cenka napewno poszybuje do gory a jak ktos w to watpi niech na pisze dlaczego cvzekam na posty Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pochwal się po ile kupujesz 1a? w końcu to ty masz te super promocje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polska południowa 1a 29 1b 26 i po 2 gr ..towaru zaczyna brakowac , właściwie tylko na zamówienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Na Górnym Śląsku ceny za 1A 0,28, ale sa pobrzekiwania o 0,29. Oczywiscie ceny o dwa grosze w ta lub w druga odnosnie innych klas. Przy okazji - jesli są tu zajestestrowane fermy - prosze o jakis kontakt w celach współpracy (ilości paletowe oczywiscie i ceny atrakcyjne ). Mam też pytanie do znawców tematu : gdzie mozna kupic tanie papierowe opakowania na jajka typu "10" i "6"łaczone? Jakie są ceny? Pozdrawiam/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skąd u was te ceny moim zdanie to tylko jakaś nagonka na podwyżkę u mnie ceny nie poszły do góry i nikt narazie nic nie mówi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pace za 1a 30 gr z dowozem to drogo czy nie . za dowóz ile sie dolicza prosze o szczerą odpowiedż .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

płacisz zdecydowanie za drogo , transport jest rzeczą umowną i zawiera się w cenie towaru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasne, że jest rzeczą umowną; na fv nie wpisuje opłaty transportowej czy coś podobnego. jeżeli mam jechać ponad 150 km w 1 stronę to doliczam grosz

Klienci których posiadam, są zadowoleni, gdyz przyliczyć można łatwo na czym oszczędzają: paliwo, amortyzacja samochodu, ewentualnie kierowca i najważniejsze CZAS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...