Skocz do zawartości
Gość

Czarna lista ubojni

Rekomendowane odpowiedzi

Słyszałem od kilku hodowców że Zalewo zaczyna płacić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Limar Grzebinoga.omijać z daleka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Limar Grzebinoga.omijać z daleka.

Mi palnt i oszust płaci już 2,5 miesiąca. Zgadzam się z kolegą, omijać dziada z daleka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Limar Grzebinoga.omijać z daleka.

Mi palnt i oszust płaci już 2,5 miesiąca. Zgadzam się z kolegą, omijać dziada z daleka.

zgadzam sie 100% miałem ta sama sytuacje a płacił nawet dłuzej jak jest gdzie indziej mozliwosc oddac to lepiej nie ryzykowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM,

MACIE MOZE JAKIES SWIERZE INFORMACJE NA TEMAT UBOJNI ZALEWO??

KONKRETNIE CHODZI MI O TERMINY PLATNOSCI.

ODP

DZIEKI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Zalewa to oczywiście przeciąga płatności, i są niesłowni. Z umówionych 1.5 % od mojej wagi jeszcze chcą mi dodatkowo potrącić 500 kg. Więcej do nich nie oddam!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o płatności to bardzo się poprawili nie ma co.Dzwonią jeśli coś się spóźni ale max 5- 10 dni.Jestem zadowolony chociaż ciężko było sie przekonać.jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kolego jeśli miałeś jakiś niepewny towar to wiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eko -drób 300-600 mniej na samochodzie za każdym razem, Brado to samo, Imeex-nawet 900kg, rąbią jak leci biednych hodowców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też słyszę bez przerwy takie opinie o tych ubojniach i brakach na wadze i cenach, a jednak hodowcy im sprzedają.Po co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest tak z ubojniami jak niemaja kurczaka to nie ma roznic na wadze jak maja duzo i jest cena niska to wtedy sa kolosane roznice na wadagach juz ten temat nieraz przerabilem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o płatności to bardzo się poprawili nie ma co.Dzwonią jeśli coś się spóźni ale max 5- 10 dni.Jestem zadowolony chociaż ciężko było sie przekonać.jest ok.

 

 

No kolego niestety tak nie jest- mi końcówkę pieniędzy (ok 20.000 zł) płacili prawie 90 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważajcie na zalewo bo umawiają się na cenę a potem mówią że płacili 10 groszy mniej i na fakturce jest o 350 kg.i 10 gr, mniej mimo umówionego 1 % na ubytki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Ty wogóle wypisujesz za głupoty?!jestem pewien że tak nie było lepiej weź zadzwoń i zapytaj o co chodzi a nie oczerniaj tak odrazu,bo tak najlepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co Ty wogóle wypisujesz za głupoty?!jestem pewien że tak nie było lepiej weź zadzwoń i zapytaj o co chodzi a nie oczerniaj tak odrazu,bo tak najlepiej.

 

 

To ty jednak jesteś z Zalewa !!!!!!!!!

 

U mnie w okolicy (byłe woj. siedleckie) Zalewo kupi tylko za gotówkę!!!

 

Jest tak jak napisał kolega poniżej - mimo umówionych potrąceń (w moim przypadku 1.5% - chcieli mnie uciąć 500 kg więcej. I końcówkę kasy płacili prawie 90 dni!!!

Żenada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalewo płaci powoli ale zapłaci, a z wagą kombinuje ta ich waga elektroniczna ja miałem przypadem rok temu, że kierowca wiechał na wagę a gościu z budki mówi,że teraz moch nie biją bo borlej idzie ja mowie ok ale patrze na wage spisuje sobie no i tak bo godzine wiezdza znowu mój zestaw i się okazało, że różnica w wadze była ponad 300kg kierownca nie spalił tyle paliwa przez zrobienie jednego kółeczka, ale co im zrobisz pokazuje Ci atest i (słowo zostało usunięte) 300kg mniej, no jeszcze można do kogoś jechać na elektorniczną albo jak ma się swoją zważyć, chociaż dużo zakładów nie patrzyw cale na to, tak samo jest z próbkami pszenicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy przed sprzedażą po umówionej cenie i terminu każcie sobie wysłać fax potwierdzający i po problemie, oczywiscie podbity przez kompetentną osobę i wtedy macie to na piśmie jak was cyganią!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stachu, a ile godzin ptaki czekały na do ubicia? nie bieżesz pod uwagę odparowania, 300kg to kilka godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś wie jak ubojnie kroją na wadze elektronicznej, bo między dwoma wagami jest do 200 kg różnicy ,jestem osobiście przy wadze np.wipasz lub indykpol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pierwszy jest Gomag drugi Bogusławski a tzreci Piecuch może być rużnica nawet do 500 kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ostatnio przeglądając internet trafiłem na fajny serwis z bezpłatnymi ogłoszeniami rolniczymi. Więc jak chcecie sprzedać lub kupić jakąs maszynę rolniczą to polecam:

 

http://targ.rolniczy24.pl

 

dużo ogłoszeń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...