Skocz do zawartości
matti

kredyt na zakup ziemi ,w celu powiekszenia gospodarstwa???

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie warunki trzeba spelnic zeby dostac kredyt na zakup ziemi , wspluwlasciciel chce sprzedac swoj kawalek ziemi ,A ja niemam kasy zeby to odkupic ????????????????????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakie warunki trzeba spelnic zeby dostac kredyt na zakup ziemi , wspluwlasciciel chce sprzedac swoj kawalek ziemi ,A ja niemam kasy zeby to odkupic ???????????????????????? zdolność kredytowa i juz ale czy ja masz to tylko chyba bank Tobie odpowie wiec chyba najbliższe kroki w jego strone powinieneś skierować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedewszystkim musisz miec cierpliwosc bo trezba troche sie nachodzic zeby załatwic kredycik z lini KZ - wiem cos o tym bo sam załatwiałem na kupno ziemi i sie nachodziłem poczawszy od BGZ do BS .

 

Tak jak kolega wyzej nadmienił zajdz do najblizszego banku lub ODRu .

 

Ale podtsawa w tych kredytach WKŁAD własny w ilosci min 20 % .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

moim zdaniem najlepszym kredytem na zakup ziemi w celu powiększenia gosp. będzie udzielany w Banku BGŻ ze względu na: niskie oprocentowanie WIBOR1Y, 100% inwestycji, max. okres spłaty do 40 lat, możliwość otrzymania dopłaty z budżetu państwa polegające na zwrocie do 75% odsetek- Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa - linia KZ. Szczegóły: (link).

Kredytobiorcy, którzy nie spełniają kryteriów uzyskania kredytów z dopłatami ARiMR, mogą skorzystać z oferty kredytu inwestycyjnego w banku ING: (link). Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Joanna

 

Bezpłatny czat z doradcą finansowym - (link)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[EDIT] Witam,

moim zdaniem najlepszym kredytem na zakup ziemi w celu powiększenia gosp. będzie udzielany w Banku BGŻ ze względu na: niskie oprocentowanie WIBOR1Y, 100% inwestycji, max. okres spłaty do 40 lat, możliwość otrzymania dopłaty z budżetu panstwa polegające na zwrocie do 75% odsetek- Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa - linia KZ. Szczegóły: (link) .

Kredytobiorcy, którzy nie spełniają kryteriów uzyskania kredytów z dopłatami ARiMR, mogą skorzystać z oferty kredytu inwestycyjnego w banku ING: (link) . Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Joanna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watunki: po pierwsze zdolność i brak negatywnego wpisu w biku (link)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mojego doświadczenia wynika, że na pewno nie ma co polegać na tych doradcach co pracują w bankach, bo oni to po prostu są od tego, że wciskać kit i sprzedawać produkty, więc niczego rzetelnie nie doradzą, tylko będą przekonywać, że to właśnie ich finansowania potrzebujesz...takich niezależnych doradców można znaleźć poza bankami, w prywatnych firmach (link). Ja ich znalazłem przez szwagra i polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@matti Skontaktuj się z Agrokapital oni doradzą Ci jaki kredyt będzie dla Ciebie najkorzystniejszy i jaki warunki musisz spełnić. W finansowaniu rolników siedzą już dość długo więc myślę że otrzymasz rzetelne info oczywiście za free.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...