Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 01:25 Sro 23 Wrz 2020

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 524, 525, 526 ... 2430, 2431, 2432  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
R2

PostWysłany: 11:09 Wto 20 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to z początku tego forum
Luty jeszcze przed nami.
Powtóreczka będzie???????

PostWysłany: Nie Lut 19 16:24:07 GMT Temat postu: Odpowiedz z cytatem
qrczak napisał:
Czy ktoś wie jak płacą te sknery z lubuskiego takie jak Kulus,Chlebowski itd.
Jak uslyszeli hsło ptasia grypa to odrazu cena w dół na 2,50 netto, tłumaczą że niema zbytu?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
R2

PostWysłany: 11:07 Wto 20 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

On taki zagrodowy jak my tu ekonomiści Wink))
Ale się nazywa i cena jest.
Powrót do góry
501

PostWysłany: 09:57 Wto 20 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zagrodowy jest niebezpieczny bo chodzi na zewnątrz Laughing
Niby Laughing
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 09:28 Wto 20 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
No właśnie ,medox czasem się myli , na Święta też mówił , że będzie cena , a jest 3zł.Znowu się pomylił.
Otóż po pierwsze - powiedziałem tylko , że będzie wyższa , nie mówiłem , że będzie to np 3.50
Po drugie - zauważyliście jak zgodnie z moimi przewidywaniami cena zaczęła rosnąć po 10 grudnia (co nie zdarzyło się od kilku lat) a potem nagle się zatrzymała i spadła na 3zł - dlaczego? Otóż właśnie dlatego o czym pisałem wcześniej - wyrzucili kupioną za groszę tuszkę z okresu ceny 2.60netto.I mają jakieś 60gr na każdym kilogramie (minus koszt mrożenia).Kiedyś czekali , żeby to była złotówka na czysto , teraz , dobrze wiedzą , że produkcja jest tak duża, że złotówki mogą się nie doczekać , więc dobre i 50gr na czysto.Oni naprawdę więdzą wszystko o rynku i o was i dymają was z każdej możliwej strony

I znowu ma rację
Wchodzi mrożonka w ilościach kosmicznych i obniża cenę świeżego towaru.
Mimo małej ilości żywca mięsa świeżego i rozmrożonego jest opór.
Nie ma już kupowania na zapas ani w drobiu ani w wieprzowinie wszystko na ostatnią chwilę. jeszcze dwa dni handlu i koniec.
A w Lidlu kurczak zagrodowy po 9 zł !!! tak się robi kasę.
Powrót do góry
kaczrub

PostWysłany: 08:33 Wto 20 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kol napisał:
Nie śpię. Mam problemy nie natury drobiarskiej bo tak w sumie to drobiarstwo mam w du.pie. Twoje wypowiedzi uśmieszki to czysty Adolf Jarek. Tak troszkę pogrzebałem w necie, popytałem na realu i wiesz co? Byłeś budowniczym i przegiołeś. Pan bankrut i teraz nie ma nic do roboty to wali paluchami 10 razy dziennie w klawiaturę. Gdy przymknę oczy i pomyślę o tobie to widzę Pana Prezesa albo Ojca Dyrektora. Jesteś...

A może zapomniałeś leków wziąć? Skoro wszędzie widzisz Prezesa.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 08:15 Wto 20 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie ,medox czasem się myli , na Święta też mówił , że będzie cena , a jest 3zł.Znowu się pomylił.
Otóż po pierwsze - powiedziałem tylko , że będzie wyższa , nie mówiłem , że będzie to np 3.50
Po drugie - zauważyliście jak zgodnie z moimi przewidywaniami cena zaczęła rosnąć po 10 grudnia (co nie zdarzyło się od kilku lat) a potem nagle się zatrzymała i spadła na 3zł - dlaczego? Otóż właśnie dlatego o czym pisałem wcześniej - wyrzucili kupioną za groszę tuszkę z okresu ceny 2.60netto.I mają jakieś 60gr na każdym kilogramie (minus koszt mrożenia).Kiedyś czekali , żeby to była złotówka na czysto , teraz , dobrze wiedzą , że produkcja jest tak duża, że złotówki mogą się nie doczekać , więc dobre i 50gr na czysto.Oni naprawdę więdzą wszystko o rynku i o was i dymają was z każdej możliwej strony
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 07:34 Wto 20 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie się podoba że pisze prawdę.
Czasem się myli to fakt.
Ale za darmo daje wiedzę której nie znajdziesz ani w internetach ani w mieszalniach wylęgarniach zakładach ubojowych.
Prawda ta jest czasem niewygodna to fakt.
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 01:27 Wto 20 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kretyn odkrył amerykę Very Happy wszyscy widzą, ze jest krach. A ten dupek staje się dowartościowany Shocked
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 01:22 Wto 20 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
A , i powiem Ci jeszcze coś
KKKKKKKKKKKKKKRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAACHHHHHHHHHHHHHHH
Laughing Laughing

A całuj ty mnie w (słowo zostało usunięte) kretynie
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 01:18 Wto 20 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie śpię. Mam problemy nie natury drobiarskiej bo tak w sumie to drobiarstwo mam w (słowo zostało usunięte). Twoje wypowiedzi uśmieszki to czysty Adolf Jarek. Tak troszkę pogrzebałem w necie, popytałem na realu i wiesz co? Byłeś budowniczym i przegiołeś. Pan bankrut i teraz nie ma nic do roboty to wali paluchami 10 razy dziennie w klawiaturę. Gdy przymknę oczy i pomyślę o tobie to widzę Pana Prezesa albo Ojca Dyrektora. Jesteś...
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 23:59 Pon 19 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A , i powiem Ci jeszcze coś
KKKKKKKKKKKKKKRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAACHHHHHHHHHHHHHHH
Laughing Laughing
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 23:57 Pon 19 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem Ci tak , po pierwsze jestem sprawny umysłowo , bo rozwiązałem dziś zagadkę mega dużych wstawień w drugiej połowie stycznia
A po drugie powiem ci
KKKKRRRRRRRRRRRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAACHHHH
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
A po trzecie powiem Ci , że idę spać Laughing
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 22:42 Pon 19 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medox- ty jesteś chory. Te twoje dzisiejsze posty udowadniają dodatkowo powikłania chorobowe. Żal mi ciebie. Ty jesteś po prostu idiota. Wyrazy współczucia dla twojej rodziny.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 21:51 Pon 19 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziki , ja wiem , że tel z dostępem do netu , to zbytek , podobnie jak polbruk , ale niektórzy używają np ja i zaglądam tu nawet pijąc kawę w macu.Niektórzy mogą napić się kawy macu, nie muszą orać 24h żeby obniżyć koszty dla swojego pana, który zawsze będzie chciał żeby je obniżać, aż garb ci wyrośnie i pokapujesz się , że 65lat na karku ,a Ty dalej w gumiakach łazisz po błocie i pokrzywach , za to Twój pan przylatuje już do firmy helikopterem.Tak więc jakby tak policzył dokładnie, to się pewnie uzbiera tego zaglądania.Nawet jeśli tu 2 razy więcej osób zagląda i ta częstotliwość spadnie dwa razy to to i tak kropla w morzu.Czas rozpropagować to forum.Może te głupole zobaczą, że ich plan wyjde na marzec bo się już przewali, potem na maja bo komunie, a potem na lipiec, bo lato, jest idiotyczny z banalnego powodu-tak myślą wszyscy
I wiesz co jest w tym najgorsze - od lat to powtarzam- takie nagromadzenie żywca w jednym momencie powoduje irracjonalne spadki ceny.Potem takie ceny się przyjmują na długi czas.Przyjmują się u hurtowników i w ubojniach i powodują , że kretyńska cena 3.20 staje się marzeniem, podczas gdy w normalnej sytuacji uznałbyś ją za fatalną i klął w cały świat.Już tak jest.Ludzie marzą o cenie , która nie pokrywa nawet kosztów !!! To jest chore i do tego właśnie doprowadzają takie spadki cen wywołane nadmierną koncentracją żywca w pewnych momentach.Mało tego ! To nagromadzenie żywca w pewnych momentach,powoduje , że mrożone są nadwyżki i puszczane w momentach , kiedy cena mogła by wzrosnąć znacząco, a właśnie te mrożone nadwyżki, kupione wcześniej za grosze, ją blokują.To jest naprawdę ze wszech miar fatalne zjawisko.Dla każdego,nie tylko dla tych , którzy mają do sprzedania kury w tych najgorszych okresach
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 21:40 Pon 19 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sklepy i hurtownie wogole nie są zainteresowane ptasia mówią że ona nie ma żadnego wpływu na sprzedaż świnie mają as F jakieś kury jakiegoś wirusa niby nie szkodliwego dla ludzi ale handel idzie normalnie Żuromin jak zaskoczy to wtedy się będzie działo jak rząd zobaczy ile kosztuje walka z tym i ogniskami to będziecie mieć całkowity zakaz budowania ferm w jednym miejscu powyżej jednego
Powrót do góry
Kazik28

PostWysłany: 20:50 Pon 19 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.gazetalubuska.pl/wiadomosci/gorzow-wielkopolski/g/ptasia-grypa-w-lubuskiem-do-akcji-wkroczylo-wojsko-wybijane-sa-kolejne-ptaki-wideo-zdjecia,11595510,21983578/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen WP Kontakt
DzikiJoe

PostWysłany: 20:26 Pon 19 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
W sumie to nie ma o czym gadać.Pisze tutaj w sumie ze 25 osób , czyta niezarejestrowanych-niech będzie ze 30 . W sumie to maks kilkadziesiąt osób, głównie z jednym lub dwoma kurnikami.Nawet jakbyśmy wszyscy piszący i czytający to forum przestali produkować , to nie będzie to miało najmniejszego wpływu na cenę

(słowo zostało usunięte) Hipolicie.
W momencie dodawania przeze mnie tego postu liczba odsłon wynosiła 16 777 215. Dzisiejszy dzień jest dniem nr 3970 funkcjonowania tego wątku. Oznacza to 4226 odsłon dziennie. Dwudziestu pięciu piszących i trzydziestu przeglądających musiałoby wchodzić tu po prawie 77 razy dziennie. Po odliczeniu ośmiu godzin snu, wychodzi co 12,5 minuty. Każdy. Codziennie. Od dziesięciu lat. Prawie jedenastu. Halo, Medziu. Tu Ziemia. Ląduj. To tylko Ty się tak nudzisz w pracy dramatycznie, że możesz sobie na to pozwolić. Inni muszą pracować. Cool
Powrót do góry
ksiaze

PostWysłany: 19:22 Pon 19 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

R2 napisał:
http://www.rolpetrol.com.pl/pliki/mrirw-drob/

Od sześciu lat cena drobiu systematycznie spadała.
Nadmuchiwana bańka drobiowa rosła aż do tej chwili ....
ale drzewa nie rosną do nieba...

teraz nie musi już spadać niżej...wystarczy że się utrzyma przez minimum rok i pany będą swoich najbliższych wysyłać do Anglii na zmywak a niżeli na Teneryfę...część trafi pewnie do psychiatryka ale kto tam będzie płakał...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
R2

PostWysłany: 18:09 Pon 19 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.rolpetrol.com.pl/pliki/mrirw-drob/

Od sześciu lat cena drobiu systematycznie spadała.
Nadmuchiwana bańka drobiowa rosła aż do tej chwili ....
ale drzewa nie rosną do nieba...
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 17:30 Pon 19 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

EEEjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj ,ale zaraz, EUREKA !!! Haahahaha, oświeciło mnie - przecie ci co będą sprzedawać w lipcu , wcześniej będą sprzedawać w maju, a jeszcze wcześniej będą sprzedawać w marcu.A żeby sprzedawać w marcu trzeba teraz obsadzić w drugiej połowie stycznia.Tą stąd ten szał obsad w drugiej połowie stycznia.Obsadzić w drugiej połowie stycznia,wyjść ze sprzedażą na marzec (bo pewnie już się przewali i będzie lepiej) potem następna sprzedaż na maj (bo bydom komunie) i kolejna na lipiec (bo to lato i bydzie cyna) Hahaha ale jaja , tera zajarzyłem.
Hahaha nie mogę.Wariaty Laughing Laughing
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 17:24 Pon 19 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od stycznia do maja włącznie , zgodnie z moją prognozą, oraz wklejaną tutaj prognozą Krajowej Izby Producentów Drobiu i pasz zakres cen wyniesie 2.40netto do 3zł netto.W czerwcu może będzie już stabilne 3-3.05 maks 3.10
Latem odrobicie , bo odbije - na 3.20netto Laughing Laughing W lipcu i sierpniu Pod warunkiem ,że tydzień wcześniej będzie 35 w cieniu Laughing Laughing Laughing
Ale może być też spore kuku , bo wszyscy , jak jeden mąż ustawią się ze sprzedażą na lipiec i będzie odbicie na 2.60netto Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 17:14 Pon 19 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nowy pomysł - wstawiać wszyscy na totalny full max.Wtedy śmierć będzie szybsza i mniej bolesna.
A ja zmieniam nick na KRACHMEN buuuuuuuuuuuuuuuuhahahaa Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 17:12 Pon 19 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KKKKKRRRRRRRRRRRRRRRRAAAAAAAAAAAAAAAAAAACH
Powrót do góry
polikarp89

PostWysłany: 16:30 Pon 19 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ptasia grypa to będzie kolejny pretekst do obniżek.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
medox

PostWysłany: 15:21 Pon 19 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAACH
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 524, 525, 526 ... 2430, 2431, 2432  Następny
Strona 525 z 2432

Skocz do: