Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 07:31 Czw 27 Cze 2019

Wszystko o ciągnikach Fendt
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 34, 35, 36  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Maszyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
1rolli

PostWysłany: 22:28 Wto 9 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam pytanko czysto edukacyjne czy traktory marki fendt z rocznika około 90-96 i mocy około 110-130KM posiadają obroty wałka WOM 750obr/min?
i drugie pytanko czym się rużnią modele np. 611 od 311 które posiadają około 115KM czy nazwa rużni się w związku z wyposarzeniem?
albo literki w nazwie LS lub LSA albo jeszcze za nazwą turbomatic literka "E"
za jakieś kolwiek wytłumaczenie lub wyjaśnienie z góry dziękuje bo zawsze się nad tym wszystkim zastanawiałem ale nigdy do tego sam niie doszedłem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
detomaso777

PostWysłany: 17:38 Sro 3 Sty 2007    Temat postu: I co dalej Odpowiedz z cytatem

Jak to wyłaczyc bo cały czas miga mi ten komunikat.A blokada działa...Tylko jak długo :/
Powrót do góry
kizo

PostWysłany: 12:30 Pon 1 Sty 2007    Temat postu: Re: Problem Odpowiedz z cytatem

detomaso777 napisał:
Własnie zakupiłem Fendta 311 Turbomatic z 1994 roku.Mam z nim problem, na głownym panelu cały czas miga "czerwony trojkąt", a na panelu tym po srodku pojawia sie jakis kod o tresci "0,1,62". Co on oznacza?Prosze o pomoc. Exclamation

Ja mam książkę obsługi od serii 800 i tam ten kod oznacza brak kontroli blokady mechanizmu różnicowego
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
detomaso777

PostWysłany: 00:38 Nie 24 Gru 2006    Temat postu: Problem Odpowiedz z cytatem

Własnie zakupiłem Fendta 311 Turbomatic z 1994 roku.Mam z nim problem, na głownym panelu cały czas miga "czerwony trojkąt", a na panelu tym po srodku pojawia sie jakis kod o tresci "0,1,62". Co on oznacza?Prosze o pomoc. Exclamation
Powrót do góry
rmaslysz

PostWysłany: 22:47 Wto 19 Gru 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich, chcialbym uzyskac troche informacji o ciagniku Fendt Favorit 615 Turbomatic E z 94 r.. Wiem, ze ma sprzeglo hydrokinetyczne, ale czy posiada cos poza tym? przygladam sie zdjeciom i zastanawia mnie taka jedna dzwignia pod kierownica, do czego ona sluzy? czy to moze jest revers? jezeli sie myle to prosze o sprostowanie..
Pozdrawiam!
Powrót do góry
1rolli

PostWysłany: 18:15 Wto 19 Gru 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do Kizo:
na tej stronie:http://www.allegro.pl/item149594253_fendt_611.html sprzedfaje koleś u kturego kilka razy byłem i mówił że ma brata czy tam kogos co się zna na elektronice fenda bys musiał się z nim skątaktować może da rade Ci coś pomóc.
Powrót do góry
309LS

PostWysłany: 14:39 Wto 19 Gru 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja posiadam FENDTA 309 Posiadam ten ciągnik od roku i jestem bardzo z niego zadowolony jak najbardziej go polecam. W ciągu roku jak na razie wymieniłem tylko olej w silniku i filtr.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mam pytanie do tych którzy posiadają dłuższy czas ciągniki tej marki a mianowicie planuje przed sezonem wymienić wszystkie oleje i filtry (silnik hydraulika skrzynia turbomatik ) czy wy wymienialiście oleje w całym ciągniku czy tylko w silniku. Jeśli wymienialiście oleje to czy sami to wymienialiście czy był u was jakiś mechanik.
Czy możecie polecić jakiegoś mechanika do wymienionych czynności (czy warto umówić się na to pracę z Korbankami) bo zbytnio dokładnie nie znam się na tych ciągnikach (wolał bym żeby mi go ktoś przejrzał co się zna na tych ciągnikach) i nie wiem jakie najlepiej oleje stosować. Ja mieszkam w województwie warmińsko-mazurskim.
Proszę o wypowiedzenie się na ten temat.
Z góry dziękuje za pomoc
pozdrawiam
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Powrót do góry
kip

PostWysłany: 21:42 Pon 18 Gru 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki erdem za odpowiedz. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
erdem

PostWysłany: 21:32 Pon 18 Gru 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ogólnie jak każdy Fendt mało awaryjne dobre skrzynie i sprzegła Turbomatic jesli trafisz na ciagnik w dobrym stanie technicznym to będziesz zadowolony.
Poczytaj sobie posty w tym temacie dowiesz sie wiecej.
Ja nia moge ci nic wiecej powiedzieć na ten temat ,sam kiedys szukałem Fendta dlatego wiem że to dobre ciagniki.
Powrót do góry
kip

PostWysłany: 19:22 Pon 18 Gru 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki erdem. Może wiesz coś więcej na ich temat awaryjność, spalanie.
Powrót do góry
erdem

PostWysłany: 18:24 Pon 18 Gru 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kip napisał:
Witam. Chciałbym kupić używany ciagnik do 45 tyś o mocy 70-90 KM. Może ktoś by mi polecił jakiegoś Fenta.

Ze te pieniądze to Fendt 307 75kM , 308 86kM, 309 95kM.
Powrót do góry
kip

PostWysłany: 17:17 Pon 18 Gru 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Chciałbym kupić używany ciagnik do 45 tyś o mocy 70-90 KM. Może ktoś by mi polecił jakiegoś Fenta.
Powrót do góry
kizo

PostWysłany: 23:36 Czw 14 Gru 2006    Temat postu: Poszukuje elektronika Odpowiedz z cytatem

Poszukuje fachowca od elektroniki co by posiadał komputerek z programem do Fendta żeby odblokować skrzynie biegów. Dokładniej chodzi o zdjęcie , pominięcie czy jak tam kto woli to nazwać przełańczania się 4 półbiegu na 3 przy osiągnięciu prędkości 43km/h. Proszę o podanie namiarów w woj. podlaskim lub mazowieckim. kizo@wp.pl GG 5445999.

P.S.
Agrotechnik odpada!!!!!
Powrót do góry
Rabe

PostWysłany: 22:45 Czw 14 Gru 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lehmana ?? morzesz podac namiary kto to diler. Ja chce najpierw kupić kombaj Clasa a puzniej traktor ale nie wiem jakiej firmy jeszcze morze Fendt ostatnio przpad mi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
oli007

PostWysłany: 22:03 Czw 14 Gru 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U pomorskim obok mnie mają Fendty 8.. jakieś 2000 roczniki i jak jechałem raz za jednym to on śmigał z jakimś agregatem po ulicy mierzyłem samochodem to pokazywało mi 75 km/h!!!!!! wiec to musi być możliwe:P
Powrót do góry
oli007

PostWysłany: 22:02 Czw 14 Gru 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U pomorskim obok mnie mają Fendty 8.. jakieś 2000 roczniki i jak jechałem raz za jednym to on śmigał z jakimś agregatem po ulicy mierzyłem samochodem to pokazywało mi 75 km/h!!!!!! wiec to musi być możliwe:P
Powrót do góry
Grześ

PostWysłany: 20:28 Czw 14 Gru 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcesz kupić Fenda czy Claasa. A pytałeś u konkurencji- Lehmana.
Powrót do góry
Rabe

PostWysłany: 19:15 Czw 14 Gru 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

On powiedział ze konstruktorzy tak zapewniają tak im powiedzieli na szkoleniu w niemczech a eksploatacja to 2 rzecz wymiany oleju itp. wiesz moze zrobić 10 tys M/g a może 15 i coś może pasc. A z tym silnikeim to niezła sprawa. Narazie się martwie o kombaj więc nie byłem zainteresowany tym dogłębnie.
Powrót do góry
Grześ

PostWysłany: 19:04 Czw 14 Gru 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do zmiany mocy silnika to się zgadza tylko pytaj ich ile to kosztuje. A co do zwiekszenia prędkości może i pójdzie 70 pociągnąć tylko pytanie jak długo.
Powrót do góry
Rabe

PostWysłany: 18:51 Czw 14 Gru 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie taka spraw. BYł u mnie przedstawicel od Korbanków chodził mi o oferte kombajnów ale tagrze traktorów chodizło mi o fenda około 160 KM. Jet owy Vario 714 ma 152 km. Korbanek powiedział ze w traktorze Vario 716 jest ten sam slnik wystarczy zmienić parametry pompy wtrskowej i mam o 20 km więcej czyli jakby Vario 716. i on to robią jeszcze mówił o skrzyni że jest w pełni chydrałliczna i do 50 km/h ale można zwiększyć wydatek pompy poniewarz nimiecy konstruktorzy twierdzą że da rade do 70 km na godzine. I trzeba zwiększyc wydajność pompy jest to możlwie? Co wy na to ? Morze dotyczy to tyko tego modelu
Powrót do góry
Izydor

PostWysłany: 18:15 Pon 11 Gru 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1rolli
Cytat:
Jest tu może na forum jakiś znawca sprzęgieł turbomatic? bo ja mam takiego dziadtka i mi szarpie (zbyt raptownie rusza) podczas puszczania sprzęgła czy to tak miały te staruszki czy tylko mój odmawia posłuszeństwa? [chyba go w końcu wyśle na rente strukturalną ].

Masz tu stronke Fendt'a Link do katalogu Tm wybierasz sobie model Ciągnika, mechanizm itp.

To jest w języku niemieckim jeżeli chcesz inny (nie ma polskiego) To wchodzisz www.fendt.com (tam wybierasz język) później po prawej w kolumnie Vertrieb&Service dalej Ersatzteil-Bildkatalog i reszte znasz.
Jak byś miał jakiś problem top wall. Pozdrawiam erolników Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG WP Kontakt
CROW

PostWysłany: 20:10 Nie 10 Gru 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

potrzebuje opinii na temat ciagnika fend favorit 615lsa turbomatik e!
jak on sie sprawuje jakie sa typowe awarie itd.? i co oznacza to "e" na koncu nazwy!
Powrót do góry
-farmer-

PostWysłany: 18:28 Nie 10 Gru 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od tygodnia mam Fendt Favorit 600LS

Może coś wiecie na jego temat Question
Powrót do góry
misiek_rolnik

PostWysłany: 23:01 Sob 9 Gru 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moje wrażenie to 936vario super maszyna Cool
Powrót do góry
sybikds1

PostWysłany: 11:15 Wto 28 Lis 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koszty naprawy sprzegla nie sa tanie(lozysko oporowe 1200zl, docisk podobno 10 tys Shocked ) ale sprzeglo typu turbomatik jest bardzo wytrzymale.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Maszyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 34, 35, 36  Następny
Strona 30 z 36

Skocz do: