Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nie negujcie Kolegi Biedronki bo zawsze kazdy racje ma i cieszcie sie ze ceny nie pisze przynajmiej male wyrwi zabki nie beda biadolic a jesli komus sie nie podoba to co pisze Kolega to niech Go nie slucha i sprzedaje dalej tak jak bylo.A moze Koledzy napisze wam ze mozna kupic pszenice po 300zl za tone lub soje po 800zl to jestem ciekawy czy szybko nie zareagujecie z ta wiadomoscia dalej do swych dostawcow kazdy z nas jedzie na tym samym wozku tylko z innym ciezarem.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że po świętach cena spada o grosz lub dwa to nie spadek a nawet bym powiedział że bardzo dobre rokowanie na najbliższy czas!!!Przypomnijcie sobie co było kilka lat wstecz, to był s p a d e k ceny.U mnie 1a-0,31 1b-0,30 2a-0,29

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps. handlarzom puszczają nerwy!haha znowu ich przewidywania sie nie sprawdzają,marzenia o 1a za 0,18gr. szybko nie powrócą (odpukać), komu się nie podoba niech chandluje cebulą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1A 28 1B 26 2A 24 netto kazdy kto handluje wiekszymi ilosciami wie ze to prawda natomiast malo robi sie najwiekszego sortu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolego Jajcarek to drogo placisz za 2a przeciez tyle placiles caly czas przed swietami i nie ma juz zadnej korekty a 1a juz chodzi moze po 26gr i nie chwalisz sie po ile wysylasz na eksport a jak lubisz sie chwalic po ile placisz to pochwal sie reszta i jeszcze doloze mysle ze o tej cenie co podales czytaja twoi odbiorcy.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jak widać wszystko zależy kto i gdzie sprzedaje. Idzie na eksport to cena też musi być niska bo coś z tego eksportu trzeba zarobić. Ja przerzucam na tiry na eksport i jakbym mógł kupić Ia po 0,26 to bym się bardzo cieszył bo narazie o takiej cenie jeszcze nie słyszałem poza tym forum. Być może to specyfika ludzi i miejsca i tego, że jakoś więksi hodowcy chyba nie czytają tego forum bo nie proponowaliby takich cen jak proponują. Ia kupowałem zaraz po świetach po 0,30 i co do 2gr sort i powiem szczerze, że idzie zarobić nieźle. Swoje jajko podobnie sprzedaję, a i gdzieniegdzie nawet troszkę drożej. Każdy region ma swoje uwarunkowania, w jednym jest więcej ferm to i cenę niższą wymusi, w innym mniej, i mniej się opłaca ciągnąć z innego województwa i kółko się zamyka. Dla informacji forumowiczów i czytających wpisy SPRZEDAJĘ u siebie IA - 0,31, IB - 0,29, IIA - 0,27 - chętnych nie brakuje co tylko potwierdza, że dobrego towaru na rynku nie ma aż tak dużo.

Pozdrawiam

i życzę wszystkim więcej rozsądku i szacunku bo czy hodowca czy handlarz to jesteśmy od siebie uzależnieni i jakoś powinniśmy żyć a nie obrzucać się błotem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty gall gdzie pisalem ze place 2a 24 grosze przed swietami , nie wiesz ,wiec przestan klamac !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cebula w tym roku za droga dlatego trzeba handlować jajem .

celowo nie pisałem cen aby nie być posądzonym o wyznacznik cenowy

zakup na dziś

0-0,36

1a-0,29

1b-0,27

2a-0,26

ceny brutto odbiór własny

dużego jaja jest na bieżąco reszta można kupić ile chcesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po ile płacicie S kę >75gr , i 0 (70-75gr.) bo nie wiem ,czy za mało za nie płacę , ale nie mogę się doprosić tych sortów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam a ja wierze koledze Biedronce i to potwierdzam choc w wielu regionach jest zroznicowanie cenowe o 1a po 27 to juz blisko do 26 chyba bedzie trzeba po paru fermach zadzwonic nie nie bedzie juz 27 ale 28 gr : ) uwierz mi lubie Cie ale nie lubie twego cwaniactwa a moze podac na forum pare ferm co u Ciebie tak tanio sprzedaja mysle ze wielu chetnych sie znajdzie i hodowcy beda zadowoleni a jak tam placa Tobie Slowacy dalej mnie lubisz : ) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

70-75g bardzo roznie najtaniej placilem 3 dni temu 33g a dzisciaj nie wiem daj czas do wtorku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Panowie producenci bez obaw jajo nie padnie mnej niz 20 groszy to i tak chyba nie jest tak zle, dajcie nam tez cos zarobic ostatatnie 18 miesiecy byly strasznie marne , ja rozumiem klatk modernizacjia itp pamietajcie ze razem pchamy ten wozek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę świetlaną drogę dla handlu już jest za zakrętem i będzie dość długa -opinia hodowcy który produkuje 150 000 kur i też dawał na Słowacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kol. Jajcarek nieprawdą jest że jedziemy na jednym wózku,gdyby tak było to skąd ta zawiść handlarzy i zaniżanie ceny.Jak was to boli!!! Cena bez zmian 1a-0,31 itd. kto sprzdaje taniej i tak zarabia,ale współczuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawiążę stałą współpracę z producentem jaj konsumpcyjnych.Dostawa 8-12 palet tygodniowo(1A,1B,2A).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...