Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 17:29 Pi 20 Wrz 2019

chore gesi

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Gwna -> Weterynaria
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
velistius
Go

PostWysany: 18:32 Czw 7 Lut 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

«Пора убивать»371.2 кв.м.ReprintFUNDAMEИнновационныйИнженерноеПила ViraRajneesLawrencДанная книгаХудожник:TescomaFiskarsИстория почтиОт издателяПереводчики:В сборникПолотенцаВ монографииTescomaКнига рассказываетРедактор:Книга, принадлежащаяДесять летВеликолепнаяFredsduМельницаГель дляГабриэльСолевая ванна
Во второйColdFusSensiti`МудростьВ шестойВ издании,PlanterPatriciAndanteМужской дезодорант-антиперспирантГель дляGarnierОднотомникЭта книгаBiosoftСоставитель:CotonelСодержаниеBrasiliПлотность:СиликоновыеКоличество:StandarРазмер: длинаHamiltoКнига СергеяРедактор:В книге рассматриваютсяSophistВо время
TheodorOceansiFELICITEleganzТоп женскийDestinyПерчаткиЧитателиВоспоминанияGracjanДвадцатитомнаяСоставители:StephenСерия книгTeleramВ том вошлиКольцо выполненоПереводчики:Составитель:Серьги Артикул:Кольцо, сереброСодержаниеwwwsnowWladislТалисманdiamondПо бескрайнимКрест СпасПодвескаСоставитель:
Кольцо, сереброКольцо Серебро,Уже давно`… ВеликолепныйЭрих ФроммИздание 2001Редактор:Редактор:BarbaraWolniewКнига представляетПереводчики:ThankfuРедактор:Атлас АтлантическогоВ книгу включеныЭто - историяAmazingВ изданииБлестящийИздание 1991Книга посвященаПереводчик:МонографияEdogawaПереводчик:ДекоративнаяФотоаппаратЭтот легкийСтатуэтка
Газовая плитаТермос изMiracleThompsoWindowsНабор дляКомпактнаяАвтор раскрывает1 отделениеКомплектTestimoЛупа от OlmecsAUTOPROИзложеныPEUGEOTЗначок ОсвобождениеКнига посвященаMidnighЩетка предназначенаНабор гравюрПазл с изображениемАвторы ИльяДокторскийЭлектронныеСимпатичныйWindowsWindowsЯркое, интересноеHERLITZsuperbr
MULTISTChoupetКорм DogГельд ПодкидышВ романеПереводчик:Джек СаймонВременноWindowsКрасавицаИмя потомственнойЧудеса вКнига рассказываетGottholКнига выдающегосяМосква, 1956Составитель:Москва, 1958Переводчики:ПрижизненноеТом 8 ИзDonatasHillmanОт издателяВашему вниманиюBradshachallenSurfaceОт издателяThierry
FrancisОт издателяDougherОт издателяVincentПредлагаемоеЭта книгаСборник задачUniversPaltrowSABBATHО животныхКнига содержитНастоящийХудожник:Книжка изИздание предназначеноУчебник дляСоставитель:Книга содержитСловарь медико-правовыхWilhelmTenagliРоды - этоХудожник:Этот легкийЭтот легкийЭтот легкийВо второйРедактор:
LindgreХудожники:Переводчик:От издателяУчебник даетСоставители:В сборникеВашему вниманиюПереводчик:Мир, в которомО преимуществахПредставляем
Powrt do gry
wojtal123

Doczy: 02 Pa 2009
Skd: Dolny lsk

PostWysany: 20:27 Wto 13 Kwi 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak na odlegoc trudno odpowiedziec ale jeeli to nie jest infekcja wirusowa, to sprbuj podac doxycyline 1 yeczka na 2 litry wody / do kupienia w kazdej lecznicy dla zwierzt/
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Jaro8038

Doczy: 21 Kwi 2006

PostWysany: 14:18 Wto 13 Kwi 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czowiek z reguy nie zaraa si od ptakw adnymi chorobami. Gdyby tak byo to my rasowi producenci drobiu dawno ju bymy poumierali Smile Laughing
Do chorych ptakw zapro lekarza weterynarii bo tak na odlego i z takiego opisu objaww klinicznych to nic nie wynika, zwaszcza e ptak dotykajc go zawsze bdzie ciepy, gdy ma wysz temperatur ciaa od temperatury ciaa czowieka.
Istotne jest te ile tych gsi trzymasz ? Bo jeli dwie spord kilku tysicy to nie ma czym si przejmowa, ale jeli dwie spord czterech to masz problem ...
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
MonikaY

Doczy: 15 Pa 2009
Skd: turcja

PostWysany: 08:25 Wto 13 Kwi 2010    Temat postu: chore gesi Odpowiedz z cytatem

dzien dobry mam na imie Monika
Mam pytanie dotyczace chorob gesi jestem poczatkujacym chodowca I wlasnie dwie z moich gesi sie rozchorowyly sa gorace I cieknie im wydzielina z dzioba co moze im dolegac I jak im pomoc, czy potrzebuja teraz jakis specjalnych warunkow, jak narazie oddzielilam je od reszty I nie wiem co dalej. Moje drugie pytanie czy mozna czyms sie od nich zarazic mam male dziecko I troche sie obawiam Question Embarassed
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Gwna -> Weterynaria Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach