Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

witam

czy w koncu ktos napisze faktyczne ceny(duzy hurt), a nie pobozne zyczenia. nie wiadomo jak sprzedawac po swietach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie podaje bo mało kto kupuje ten tydzień to marazm w sprzedaży mało kto uzupełnia (1A -0,27-0,28 )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mówić o cenach skoro najmniejsi odbiorcy (detaliści) są zablokowani jajkiem które zakupili przed świętami. Hurtownicy się zasycili towarem na początku tygodnia a zejście marne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

może ktoś napisać jakie są rokowania cenowe od poniedziałku

bardzo proszę o realnie wypowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciężko odp na takie pytanie

moi odbiorcy hurtowi podają, że zapłacą mi za Ia od 0,29 do 0,26

większe sorty 0 - 0,33 do 0,31

S - 0,35 do 0,34

magazyn nie pęka więc wstrzymam się aż się uspokoi i ustabilizuje cena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak możecie rozczulać się nad cenami jaj w obliczu tak wielkiej ludzkiej tragedii .

NIE ROZUMIEM TEGO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymać kolego to możesz siusiaka. A ceny reguluje brutalny rynek. Raz jest brutalny w jedną stronę , raz w drugą. A jak się zagotujesz z towarem to sam zadzwonisz i dasz taniej , - albo zawieziesz do zakładu po aktualnie 3,70/kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymajcie ceny ,a to trzymajcie 1A max 26 gr zadzwonicie co sie dzieje ile placi zlota kura i ile placila tydzien temu a pisaliscie ze nie spadnie bo i dlaczego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej ta kaske zainwestujcie w modernizacje bo trzeba bedzie ciagnac jaja z inportu , moje zdanie jaja po 33 grosze juz szybko nie bedzie ale to tylko moje zdanie ale ta ironie kieruje tylko do tych co twierdz ze jaja nie tanie, ja naprawde zle wam nie zycze bo co mi z tego , poprostu troche rozumu, jest drogo to jest drogo jest tani to jest tani i juz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena na wczoraj: 1a-0.30 1b-0,28 2a-0,26 większego jaja nie mam więc nie wiem jaka cena.Mam kilka palet nadwyżki,ale nie martwie sie. Będe spokojny jak jeszcze cena trochę spadnie bo to norma o tym czasie.Ruszyły cukiernie i sklepy więc wszystko się normuje.1a po 0,33 już wkrótce!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomimo żałoby postanowiłem wpisać swoje uwagi ponieważ nie mogę już czytać tych głupot pisanych przez producentów.

1a 0,24-0,26

1b 0,23-0,25

2a 0,21-0,23

towaru coraz więcej zejścia brak

jak nie wierzycie zadzwońcie do złotej kury

pozdrawiam i powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena na dziś 1a-0,28 1b-0,26 2a-0,24 to jest realna cena i koledzy nie słuchajcie na ceny handlarzy.Do cen jakie podaje kol. Biedronka zawsze trzeba dodać dwa grosze to już sprawdzone i wtedy jest realna cena.Fakt że idzie w dół potwierdzam,ale do tragedii jeszcze baaardzo daleko.Uważam że w przyszłym miesiącu cena utrzyma sie na poziomie ok. 0,28 za 1a i to będzie ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Biedronka jak zwykle popadasz w skrajnosci !! A Zlota kura nie jest wyznacznikiem cen w kraju ! Slabe zejscie jak to po swietach -norma . Nie szalejcie np.my wycinamy polowe obsady na 2 miesiace . Mysle ze nie bedziemy jedynymi w tym kraju. Tak ze bez przesady . Na dzis normalna cena to 1A-0.28 itd co 2 gr.do hurtu. Bez paniki nawet przetworstwo placi wiecej niz Ty Biedronka !! Zal mi twoich dostawcow Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam nie ma co dramatyzowac jest kryzys nie chce wiecej pisac bo nie ma sensu tylko tyle ze kazdy ma na dzien dzisiejszy racje ale zawsze winni beda hodowcy bo bez nich by nie istniala konkurencja ktora przynosi rownowage na rynku a handlujacy jest tylko pionkiem w tej calej grze.Kazdy chce zyc tylko ze jeden aby przetrwac a drugi w luksusie bez jednego nie ma drugiego.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak wogule to zal pisac na tym forum, sprzedawajcie dalej 1A 29 30 31 , powodzenia i tak kazdy wie ile placi i ile sprzedaje. Tu i tak pisze kilka ferm i odbiorcow nic to nie zmieni myslalem ze mozna rzeczowo pogadac o sytuacji na rynku ale nic z tego wiec szkoda czasu na to pozdrowienia pa !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...