Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie niechce wrozyc przy tym stanie euro 4.19 mozliwosc wyslania za 74 euro/kg daje za 1a kolo 20gr a bylo 18 to juz jest mala roznica wiec jak bedie taka tendencja bedzie korekta szybciej niz zapowaidano Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Simon ostatnio napisał , że kto daje z kurnika poniżej 0,23 gr 1a to frajer.

Gratuluje tytułu i potwierdzam na dziś i poniedziałek towar kupuje bez żadnych zmian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kol.Biedronka,ostatnio, to było 2tyg. temu,a ty już wtedy kupowałeś po 0,15 więc teraz płacisz pewnie po 0,05 za 1a i sprzedajesz po 0,35,powinieneś z Andersenem bajki pisać.Aha i tylko się nie żal że Simon znowu cię obraża!!Idzie do góry i to cię boli.Co znowu nie zarobisz na wczasy? bo ja już zarobiłem chociaż 1a będzie po 0,12 i tak mam na tym wstawieniu ładnie do przodu.Za miesiąc wybijam stado i poczekam ze wstawieniem na lepsze czasy,czyli 1a po 0,32-choćby za dwa lata jak pisałeś a co tam stać mnie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I poraz kolejny simon mija sie z prawda o tym frajerswie pisales 5 dni temu a nie 2 tygodnie , moze chociaz raz napisal bys prawde bo naprawde niewiele juz znacza twoje posty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Simon uważaj , bo kol. Biedronka się wkurzy i sam postawi ze dwie hale w Twoim pobliżu i cena nigdy nie będzie już tak wysoka....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielki Kogucie niech spróbuje tego chleba życzę mu tego! A po za tym czy dwa tyg. czy 5 dni co za różnica? na tym rynku czasami liczą się godziny dobrze o tym wiecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielki Kogut zaproponował mi ZABAWĘ w produkcje .

Przyznaje , że myślałem o tym ale teraz zastanowię się na poważnie.

Wiem o fermie na 60 000 szt. do przejęcia na pograniczu Borów Tucholskich więc na pograniczu Kaszub i myślę , że powinno wypalic ale po 2012 roku bo do tego czasu nie widzę ceny na jajo w Polsce.

Drogi Simonie na wczasy i to miesięczne to ja zarobiłem we wtorek a dziś dołożyłem do tego małe auto dla żony.

Zgadzam się z tobą ale tylko w ostatnim zdaniu które napisałeś i skoro twierdzisz że idzie do góry to niech Ci będzie ja i tak swoje wyciągne a mówie ci że zarobek obecnie jest obrzydliwie duży w przeliczeniu na zarobek hodowcy na czysto gdy jajo było tak niemiłosiernie drogie.

Czy ktoś wie ilu milionowe fermy powstają na Wschodzie ?-strach się bać.

Na dziś to wszystko pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi ani o 5 dni ani o 2 tgodnie tylko o to piszac te bzdury jestes malo wiarygodny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem które moje słowo jest dla ciebie niewiarygodne,a które jest bzdurą ale przecież nie oto ci chodzi.Cena na kaszubach na dziś 1a-0,21 itd.Myślę że po niedzieli może grosz w górę.Aha kto daje taniej ten.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie slowa sa niewiarygodne tylko ty , juz wiele razy pisales ze cos sie stanie z cena co nie mialo potem miejsca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kol. Biedronka i Jajcarek, żebyście mieli dobry humor na weekend: 1a - 0,15 cena na dziś.Teraz jestem chyba wiarygodny co? Do poniedziałku[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co simon, zalosny jestes. Pojawiasz sie na forum i pokazujesz jaki to z ciebie wielki kozak, jakby to kogokolwiek interesowalo. Cene dyktuje rynek, a nie forum. Zagladam tu czasem z czystej ciekawosci, ale odkad ty sie tu pojawiles, to calkowicie stracilo sens. Nie wiem czy zona ci nie daje, czy masz inne problemy i probujesz nadrobic przez internet - bo najlatwiej - mam to w dupie.

Dla mnie jestes marginesem, ktory niepotrzebnie zasmieca to forum. Nie wnoszisz nic pozytywnego a jedynie prowokujesz klotnie. Typowy prostak jakich niestety wielu w tej branzy.

Pewnie wrzucisz mnie zaraz do jednego worka z Biedronką i Jajcarkiem. Ale nie przeszkadza mi to, wole z nimi.

Nie wypowiadam sie juz od dawna, a powiem ci ze juz od 2 tyg kupuje 1A po 17, a w minionym tygodniu nie zaplacilem wiecej 15 gr za 1A.

I wcale nie chwale sie tym na forum i nie trabie dookola jak ty, zeby siac panike.

Ale po przeczytaniu ostatnich 3 stron tego tematu powiem ci jedno:

daleko ci do salonow i sloma z butow ci wystaje. Staram sie nikogo nie obrazac, ale jak sie czyta co tu wypisujesz, to nie da sie zostawic tego bez komentarza.

Acha jeszcze jedno. Dla mnie hurt to kilka TIRow w tygodniu, dla Biedronki czy Jajcarka pewnie tez. Dla ciebie hurt to 2 palety. Czy ty nie widzisz roznicy?

Zyj sobie lepiej dalej w swoim zascianku i nie wyżywaj sie na forum, bo to niczemu nie sluzy.

Pozdrawiam wszystkich pozostałych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BRAWO. BRAWO.BRAWO.

Gratuluje odwagi a w szczególności szczerości .

Tak trzymać . Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...bez komentarza...

proponuje traktowac tego prostego czlowieka jak powietrze i nie reagowac na jego posty. Przynajmniej ja tak bede robil i nie zamierzam wdawac sie z nim w polemike.

PS.

Z jednym sie tylko zgodze - KOGUCIK zawsze pisz duzymi literami !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Simon - myślę że jesteś synusiem właściciela kurnika i srasz ogniem że na komunie albo osiemnaste urodziny nie dostaniesz skutera. Twoje wypowiedzi wyglądają jak zasłyszane od kogoś innego, nic nie wnosisz. Zamilcz , bo my tu pracujemy- poniekąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...