Skocz do zawartości
FarmerMarcin

Hej szukam dziewczyny

Rekomendowane odpowiedzi

Hej jestem 21 letnim, miłym i kulturalnym chłopakem z maturą i dyplomem technika ,szukam dziewczyny do poważnego związku, która zaakceptuje to co lubie robić najbardziej czyli pracować na roli. Ale czy wogóle jest to możliwe??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak znajdziesz kandydatkę to napisz jej taki wierszyk

"Kiedy jechoł jo ciągnikiem,

wtedy jo zobaczył Cię,

Ty na polu gnój zwolałaś,

wtedy jo zakochoł się.

Jesteś najpiękniejsza w całej wsi,

więc rozrzutnik kupię Ci.

Ty bydziesz moja,

Jo byde Twój,

Bydymy razem wywolać gnój"

Temu zadna się nie opsze

A tak na poważnie to czemu nie ja z żoną mieszkamy w mieście ona robi swoje i ja swoje (czyli gospodarka). wiec takie kobiety się zdażają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wierszyk dobry , tylko co z tego jak dziewczyny nie mogę znaleźć. Naprawde chciałbym mieć kogoś , z którym chciałbym dzielić się swoim życiem. A z resztą chyba się wygłupiłem z tym tematem ... ehhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zamiast siedzieć przed komputerem to idź się ogarnij i gdzieś wyjdź, zapisz się na jakiś kurs tańca lub inny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego przez internet nie? Jeśli koleś jest nieśmiały to jak najbardziej ma tutaj czy na innym portalu szanse znaleźć dziewczyne, i maszanse znaleźć taka która może terz być nieśmiała i niepokazywać sie w dyskotekach czy klubach. Wiadomo pierwsze koty za płoty przez neta ale potem trzeba włączyć muzg i konkretnie poznać daną osobe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zna ktoś z Was jakieś serwisy internetowe ,w których młodzi rolnicy mogą dawać ogłoszenia ,że chcą poszukać dziewczyny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osa21 zarąbisty wierszyk

 

CO do autora tematu to musisz byś nieźle zdesperowany skoro na forum takie ogłoszenia zamieszczasz szacunek

Za pewne są takie dziewczyny tylko trzeba być otwarty na nowe znajomości, wyjść do ludzi a nie spędzać całe dnie we własnym gospodarstwie.

Powodzenia życzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast dziewczyny lepiej radio sobie kup przynajmniej wyłaczyć sie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha dobre zawsze jakies ryzyko jest. Ja jestem już hajtniety ale niedziwie sie chłopakom którzy niemaja gadanego bo sam miałem problemy z odezwaniem sie do jakiejs laski, teraz to mozna pogadać bajer wcisnąć ale co z tego jak już niemusze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jest ryzyko-jest zabawa.A Ty FarmerMarcin nie przejmuj się komentarzami zawsze w dwoje rażnjej przez życie iść.Ale też nie oczekuj że ktoś za ciebie rozwiąże ten problem.Musisz sam się przełamać i wyjść na przeciw swojemu przeznaczeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hej jestem 21 letnim, miłym i kulturalnym chłopakem z maturą i dyplomem technika ,szukam dziewczyny do poważnego związku, która zaakceptuje to co lubie robić najbardziej czyli pracować na roli. Ale czy wogóle jest to możliwe??

 

Masz tu portal randkowy i wyszukaj sobie dziewuchy z twojej okolicy...I nie dziękuj ,nie wymagam....http://www.roksa.pl/lpl/anonse.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego niżej takie to tylko do jednego i można powiedzieć ,że nic produktywnego. A swoją drogą to widzę ,że wywołałem mała dyskusje, nie dyskusja to chyba źle powiedziane, tak dyskusja w kabarecie, lae dziękuje nie licznym za poważne i miłe słowa. Mam nadzieje ,że kiedyś się uda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze sprobuj tutaj moj szwagier znalazł tutaj "szczescie"http://sympatia.onet.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I pamiętaj kolego jedno jak idziesz zagadać do jakiejś laski to ona jest jeszcze bardziej zestresowana jak ty. I faceci mają tą przewage że mogą sobie upatrzeć laske i startować w konkóry a dziewczyny muszą czekać aż ktoś do nich wystartuje, chociaż to powoli zaczyna sie zmieniać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na imprezie to blachare możesz wyrwać a nie dziewczyne wobec której masz jakieś plany

Blacha

 

Ale życzę powodzenia i nie przejmowania sie komentarzami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kobieta nie goni za mężczyzną, bo kto kiedy widział, żeby pułapka goniła mysz. - Julian Tuwim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie gdzie są dziewczyny które kochają role??? Mi się wydaje że to już chyba przeszłość. A może zna ktoś jakąś fajna z charakterem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie gdzie są dziewczyny które kochają role??? Mi się wydaje że to już chyba przeszłość. A może zna ktoś jakąś fajna z charakterem?

Oj są takie, tylko chyba źle szukasz albo źle podchodzisz do sprawy.

Tu Kamilu są rzeczy, o których trzeba pamiętać.

Dać dziewczynie nie tylko ciężką pracę na roli ale także zadbać by czuła się gospodynią. A niestety wielu robi sobie z żony "parobka".

Ja spotykam wielu młodych gospodarzy i gospodyń, bardzo zaangażowanych w to co robią. Niestety wiem, że tam gdzie większość decyzji zależy jeszcze od "taty", gospodarstwa sa niedoinwestowane i zacofane - młodzi uciekają z nich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smieszy jestes koleś.

Dziewczyne na gospodarstwo ja mojej bym nawet nie pozwolił do chlewa wejść.

Kobieta niech idzie lepiej do lżejszej pracy a gospodarstwo to twoja robota.

Troche szaczunku dla kobiet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FarmerMarcin, jest to możliwe, ale raczej napewno nie wśród dziewczyn z centrów miast (wyjątki są). Mieszkasz na wsi szukaj u siebie, albo w okolicy. Poprostu znajdź swój cel zainteresuj ją jakoś, na początku pewnie przez rozmowy pisanie sms-ów, życzenie miłego dnia dobrej nocy itp. a poźniej poprostu bądź sobą i kontroluj złe zachowania, jeżeli takie masz. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...