Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 03:07 Wto 26 Mar 2019

Agrolok
Dobre gospodarstwa agroturystyczne

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Agroturystyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ByłamWidziałam

PostWysłany: 07:51 Pon 9 Maj 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,

piszę, żeby was ostrzec przed BEZNADZIEJNYM GOSPODARSTWEM AGROTURYSTYCZNYM, myślę że taka informacja jest równie cenna:) byłam ostatnio w Leśniczówce nad Pilicą w Kozłowcu. Miejsce bardzo ładne, ale gospodarze BEZNADZIEJNI, za wszystko każą sobie dodatkowo płacić, np. za rozpalenie grilla (20 zł), do tego są niemili i lekceważący. w pokojach nie ma talerzy, sztućców, więc żeby zrobić sobie herbatę trzeba mieć swoja zastawęSmile, albo poprosić gospodynie o łyżeczkę narażając się przy tym na komentarze. Koszmar. Trudno znaleźć negatywne komentarze na stronach dotyczących ich oferty, ponieważ wszelkie negatywne opinie są przez nich usuwane, zostaliśmy o tym wyraźnie poinformowani:) Myślę, że oferta agroturystyczna w tamtej okolicy jest tak bogata, że spokojnie można wybrać coś ciekawego, a takich "usługodawców" należy bezwzględnie eliminować z rynku!
NIE POLECAM!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kajtek44

PostWysłany: 15:56 Wto 27 Lip 2010    Temat postu: Dobre gospodarstwa agroturystyczne Odpowiedz z cytatem

Witam!

Czy znacie jakieś godne polecenia gospodarstwa turystyczne w okolicach Bytowa?

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Agroturystyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: