Skocz do zawartości
kaczor

Zalety i wady MF-255

Rekomendowane odpowiedzi

MIAłEM KIEDYś takiego mf przez 18 lat nie mial awarii potem dokupiłem 3512 niby to samo ale nie dorównywał starszemu odpowiednikowi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest to samo. wymieniona pompa i teraz jak wcisne 2 stopien sprzegla to nie podnosi a jak 1 to jest wszystko ok. i jak zgasze tez opada powoli. ale dobrze jest. chpdzi jak rakieta. belarka welger do niego i chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam posiadam U2812 z 98r. i mam wieczny problem z separatorem wody mianowicie ten korek spustowy puszcza paliwo kiedyś przesadziłem z dokręcaniem i się urwał zastosowałem śrubę z podkładka i uszczelką było git ale tylko dwa miesiące, i tak poprawiałem to lecz nieudolnie jakoś. W końcu gdzieś rok temu kupiłem kompletny nowy separator ale po pewnym czasie to sam (kapie i to dość poważnie) a dokręcanie nic nie daje i wymiana uszczelki też nie. Móglbym to ominąć ale nie wiem czy by było to dobre bo tam często się zbiera różne dziadostwo mimo używania lejka. Wie może ktoś bardziej doświadczony w tym ciągniczku jak naprawić to ustrojstwo lub czy jest sens demontować to (czy nie zaszkodzi) Pozdrawiam wszystkich użytkowników
a masz ten separator szklany? jak tak to wymien na metalowy ja tak zrobiłem u siebie kiedys i dokrecałem bez obawy ze mi szkło peknie a metalowy jest od stara 200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam z kolei inne pytanie ponieaż planuje zakup fn255 chciałbym sie dowiedzieć czy WOM w tym ciągniku może krecić sie w obie strony? Pytam ponieważ bedzie on pracował z wciągarką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...