Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 09:16 Nie 25 Paź 2020

Ceny jaj spożywczych
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 62, 63, 64 ... 1396, 1397, 1398  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jest cenanienaceny

PostWysłany: 16:19 Wto 26 Lis 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yoyo napisał:
jest cenanienaceny napisał:
Yoyo napisał:
Zakład pakowania - nagadałeś się, naubliżałeś, ... i pokazałeś żeś baran.

Słyszałeś o czymś takim, jak rotacja towaru na magazynie ?
Jeśli ktoś odstawi dzisiaj 10 palet, to za miesiąc może się okazać, że wśród tych dziesięciu palet, wszystkie jajka są jedno lub dwudniowe.

Odstawić 10 palet, nie oznacza, że się wstawia 10 palet w ciemny kąt i one tam stoją tygodniami.

Ten co kultura z niego tryska, a sam od baranów wyzywa, nosz karva nie mogę

Handlarz jest cenanienaceny jak zwykle ma mnóstwo do powiedzenia i, jak zwykle, nic na temat.
Czytałeś wpis użytkownika "zakład pakowania" ? Słowo baran, to bardzo delikatne określenie kogoś, kto taki wpis umieścił. No tak, ale po co zajmować się jakimś głupim wpisem, skoro można dogryźć komuś, kto na taki wpis zareagował. Ot i cała mentalność dubla. Szczerze mówiąc, to niczego więcej się po Tobie nie spodziewam.

Co do sytuacji na rynku, to mamy 3 tygodnie przedświątecznego handlu. W mojej okolicy fermy są wyczyszczone. U mnie nie ma mowy o tym, żebym mógł odstawić sobie 10 palet na tydzień czasu, bo cały towar schodzi na bierząco i jeszcze dokupuję.

Producent Mazepa Yoyo do wszystkich się przypied....ala, wszystkich chce uczyć kultury, choć sam jej nie ma, wszystkich też chce uczyć ortografii i interpunkcji, choć sam robi błędy. Najwyraźniej nie wszystkim cały towar schodzi na bieżąco skoro niektórzy opuszczają ceny, to ich sprawa ale po co piszą to jeszcze na forum
I po co to było wytykać innym, jak samemu ma się burdel na własnym podwórku Embarassed Embarassed Embarassed

P.S. Daj trochę na luz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Yoyo

PostWysłany: 16:17 Wto 26 Lis 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zakład pakowania napisał:
Yoyo napisał:
... U mnie nie ma mowy o tym, żebym mógł odstawić sobie 10 palet na tydzień czasu, bo cały towar schodzi na bierząco i jeszcze dokupuję.

To po co się unosisz skoro temat Ciebie nie dotyczy? A może tylko udajesz? Dobra twarz do złej gry? A te dokupione jajo to swoim numerem markujesz?

Mam taki sam zakład pakowania, jak i Ty.
Sam sobie odpowiedz na to pytanie.
Powrót do góry
zakład pakowania

PostWysłany: 15:43 Wto 26 Lis 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yoyo napisał:
... U mnie nie ma mowy o tym, żebym mógł odstawić sobie 10 palet na tydzień czasu, bo cały towar schodzi na bierząco i jeszcze dokupuję.

To po co się unosisz skoro temat Ciebie nie dotyczy? A może tylko udajesz? Dobra twarz do złej gry? A te dokupione jajo to swoim numerem markujesz?
Powrót do góry
Yoyo

PostWysłany: 15:20 Wto 26 Lis 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yoyo napisał:

Jeśli ktoś odstawi dzisiaj 10 palet, to za miesiąc może się okazać, że wśród tych dziesięciu palet, wszystkie jajka są jedno lub dwudniowe.

Odstawić 10 palet, nie oznacza, że się wstawia 10 palet w ciemny kąt i one tam stoją tygodniami.

Handlarz jest cenanienaceny jak zwykle ma mnóstwo do powiedzenia i, jak zwykle, nic na temat.
Czytałeś wpis użytkownika "zakład pakowania" ? Słowo baran, to bardzo delikatne określenie kogoś, kto taki wpis umieścił. No tak, ale po co zajmować się jakimś głupim wpisem, skoro można dogryźć komuś, kto na taki wpis zareagował. Ot i cała mentalność dubla. Szczerze mówiąc, to niczego więcej się po Tobie nie spodziewam.

Co do sytuacji na rynku, to mamy 3 tygodnie przedświątecznego handlu. W mojej okolicy fermy są wyczyszczone. U mnie nie ma mowy o tym, żebym mógł odstawić sobie 10 palet na tydzień czasu, bo cały towar schodzi na bierząco i jeszcze dokupuję.
Powrót do góry
jest cenanienaceny

PostWysłany: 15:07 Wto 26 Lis 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie i Panie sprawa jest prosta, jak ktoś odpier....ala z cenami i kazał się po butach całować, to teraz zjeżdża z ceny w dół.
A jak ktoś normalnie sprzedaje, utrzymuje zdrowe relacje i ceny z kanałami zbytu, to jest pusty i nie będzie opuszczać. A jak komuś to nie pasuje, wolna droga ja naprawdę ma chętnych na prawdziwą stałą współpracę i tyle w temacie
Powrót do góry
jest cenanienaceny

PostWysłany: 14:59 Wto 26 Lis 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest cenaniemaceny napisał:
No i co a tydzień ma 7 dni , w poniedziałek zbieram sortuje a w piątek sprzedaje to jakieś przestępstwo Laughing Laughing Laughing
To wy przestańcie zaniżać cenę i co poniedziałek siać propagandę że spada cena.

Przecież to ty piszesz, że cena spada. Sprzedawałeś M-32 a teraz piszesz M-28, po chu...j. to piszesz i siejesz panikę, jak żeś wyje.....bał cenę, to potrąciłeś chętnych, a teraz właśnie zaniżasz ceny, żeby pozbyć się towaru ( no chyba że znowu wyciągu jednego dnia przerzucasz się z dużego hurtu na rozwożenie po 5 skrzynek) i jeszcze to piszesz, już lepiej się nie odzywaj
z tymi twoim rosnącymi cenami z 32 na 28. Przez takich jak ty ciężko jest utrzymać ceny Embarassed Embarassed Embarassed
Powrót do góry
jajcoo

PostWysłany: 14:40 Wto 26 Lis 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

S0,17 M 0,27 L 0.31 po tyle dziś się kupuje jajo. Dużo ofert sprzedaży jaj, jest w czym wybierać więc można ugrać jeszcze 2 oczka niżej.
Powrót do góry
jest cenanienaceny

PostWysłany: 14:32 Wto 26 Lis 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yoyo napisał:

Powrót do góry
Jajczorek

PostWysłany: 11:04 Wto 26 Lis 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ceny L 32 , M 28 tak chyba wszędzie jak i teraz roboty ...
Powrót do góry
Jajczorek

PostWysłany: 11:03 Wto 26 Lis 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dajcie na luz każdy ciągnie w swoją stronę wszędzie jaja na bieżąco a co do odkładania to nikt nie kisi tylko rotacja palet na magazynie .
Powrót do góry
jest cenaniemaceny

PostWysłany: 09:56 Wto 26 Lis 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszyscy wiemy kim jesteś i jak świetnie płacisz i wszystko robisz idealnie , ty pewnie dziś dowieziony towar dziś sprzedajesz Laughing Laughing Laughing palenie głupa .
Powrót do góry
zakład pakowania

PostWysłany: 09:02 Wto 26 Lis 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yoyo napisał:

Nie wiem co to znaczy, wiem co przeczytałem w poście jest cenaniemaceny. Każde tłumaczenie jest dobre i nie jednokrotnie odsyłałem towar z powrotem więc coś w tym jest. Teraz tylko mogę potwierdzić swoje domysły odnośnie praktyk stosowanych przez niektórych producentów. To tak jak z przysłowiem: Walnij w stół, a nożyce się odezwą. Nie trudno się domyśleć kogo mój post obraził.
Powrót do góry
zakład pakowania

PostWysłany: 08:46 Wto 26 Lis 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i co a tydzień ma 7 dni , w poniedziałek zbieram sortuje a w piątek sprzedaje to jakieś przestępstwo Laughing Laughing Laughing

Nie tłumacz się głupio. To i tak jest celowe postarzanie towaru
Powrót do góry
zakład pakowania

PostWysłany: 08:45 Wto 26 Lis 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FARMERKA1 napisał:
Kolego ''zakład pakowania ''trochę kultury nie potrafisz prowadzić konwersacji to się nie wypowiadaj, nikt nie mówił o postarzaniu towaru ,nikomu na tym forum nie zależy na psuciu sobie marki ,wręcz przeciwnie jakość to nasz atut, nie jesteś jedyną pakowalnią bo większość ferm działa jako pakowalnie więc nie musisz nas mentorze pouczać a jeśli nie odpowiada Ci forum rolnicze i dyskusja z ''baranami '' stwórz własne . Czytaj ze zrozumieniem ,rozmawialiśmy o absurdzie zaniżaniu cen na tydzień przed ruchem świątecznym .

Po pierwsze, jakiej kultury. Staram się tylko oddać refleksji bo może tylko w ten sposób dotrę co do niektórych, powtarzam niektórych. Dla baranów to i taki poziom dyskusji jest za wysoki.
Po drugie o jakiej marce piszesz jak każdy tu jest anonimowy. Bardzo proszę, niech ten co przetrzymuje jajka bo mu cena się nie podoba poda nazwę firmy.
Po trzecie, o jakim absurdzie zaniżania ceny piszesz skoro to sprzedający wystawia cenę za jaką chce oddać towar. Jeżeli nie rozumiesz tego co czytasz i piszesz to również lepiej się nie udzielaj, bo poziomu dyskusji takimi wpisami nie podnosisz.
Powrót do góry
FARMERKA1

PostWysłany: 08:27 Wto 26 Lis 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli cena spadnie o 2-3 gr to ani towar nie stanie się bardziej świeży ani nie spadnie cena na detalu nikt jej teraz nie obniży ,to jest sztuka dla sztuki .
Powrót do góry
Yoyo

PostWysłany: 07:59 Wto 26 Lis 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
FARMERKA1

PostWysłany: 07:59 Wto 26 Lis 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolego ''zakład pakowania ''trochę kultury nie potrafisz prowadzić konwersacji to się nie wypowiadaj, nikt nie mówił o postarzaniu towaru ,nikomu na tym forum nie zależy na psuciu sobie marki ,wręcz przeciwnie jakość to nasz atut, nie jesteś jedyną pakowalnią bo większość ferm działa jako pakowalnie więc nie musisz nas mentorze pouczać a jeśli nie odpowiada Ci forum rolnicze i dyskusja z ''baranami '' stwórz własne . Czytaj ze zrozumieniem ,rozmawialiśmy o absurdzie zaniżaniu cen na tydzień przed ruchem świątecznym .
Powrót do góry
jest cenaniemaceny

PostWysłany: 07:39 Wto 26 Lis 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
zakład pakowania

PostWysłany: 07:30 Wto 26 Lis 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przestańcie panikować i odstawcie sobie 10 palet sprzedacie za tydzień bo jeszcze wam braknie jak co roku a nie obniżajcie ceny . To normalne ile teraz handlarz zbije to jego lub z tanim jajem będzie podjeżdżał i psuł cenę .

A jak to się ma do poniższych artykułów? Do mnie z takimi nie wjedziesz. Potem się dziwicie, że rolników mają za baranów. Celowo postarzać towar. Co wy ludzi za świnie macie? Mam nadzieję, że karma do takiego jednego z drugim wróci. Oby stosowne kontrole urzędowe wyeliminowały takich osłów z rynku. Aż strach pomyśleć co człowiek człowiekowi za parę groszy potrafi zrobić. Jak chcecie prowadzić działalność wbrew prawu i kosztem zdrowia ludzi to jestem pierwszy by na takich donieść i dopilnować aby kontrole odniosły skutek. Aż się scyzoryk w kieszeni otwiera... Fachowcy do je b.. ania owcy. Na szczęście nie wszyscy tacy. Oby ta patologia sama się wyeliminowała.

ROZPORZĄDZENIE KOMISJI (WE) NR 589/2008
Artykuł 6

1. Jaja są klasyfikowane, znakowane i pakowane w ciągu dziesięciu dni od dnia, w którym zostały zniesione.
2. Jaja wprowadzane do obrotu zgodnie z art. 14 są klasyfikowane, znakowane i pakowane w ciągu czterech dni od dnia, w którym zostały zniesione.

ROZPORZĄDZENIE(WE) NR 853/2004
3. Jaja muszą zostać dostarczone konsumentowi maksymalnie w terminie 21 dnia od zniesienia.
Powrót do góry
jest cenaniemaceny

PostWysłany: 06:25 Wto 26 Lis 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przestańcie panikować i odstawcie sobie 10 palet sprzedacie za tydzień bo jeszcze wam braknie jak co roku a nie obniżajcie ceny . To normalne ile teraz handlarz zbije to jego lub z tanim jajem będzie podjeżdżał i psuł cenę .
Powrót do góry
FARMERKA1

PostWysłany: 18:04 Pon 25 Lis 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rok w rok ta sama sytuacja histeria że zastój i próba zbijania ceny ,w poprzednich latach słyszeliśmy że magazyny pełne pod sufit, w tym roku że wybijalnie obniżyły cenę no i co w związku z tym ? Na wybijalnie wozi się tylko towar w gorszym gatunku ewentualnie s .święta za pasem a z nimi milion emigrantów z całej Europy oby tylko towaru wystarczyło . jeśli ktoś ma amnezję to niech przeczyta posty z listopada 2018 było takie samo biadolenie a jednak wszystko się sprzedało.Teraz magazyny puste więc niby dlaczego mamy obniżać cenę ?Bo tak sobie ktoś napisał czy powiedział ? Listopad się kończy za tydzień i ruszy zwiększona sprzedaż tak jest rok w rok .
Powrót do góry
Demiurg

PostWysłany: 17:47 Pon 25 Lis 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obniżki Shocked Confused Confused Shocked najwcześniej po świętach, jak by mi ktoś teraz wyjechał z obniżką, to bym grzecznie poprosił o wyjazd, i skierował do idiotów którzy ukręcają łby śrubą.
I taka prawda ci co nie znają umiaru i poodkładali sobie bo będzie jeszcze drożej, teraz puszczają im zwieracze i psują cenę, której nie było od dwóch lat. Tak to jest jak się myśli tu i teraz
U mnie zapas zero dosłownie zero, a do mądrali jak zaczniecie teraz opuszczać to po ile będziecie oddawać po świętach, myśleć trochę ku.....wa myśleć

Niektórym nie przetłumaczysz... Wink Potwierdzam zapasy na 0 Smile
Powrót do góry
jest cenanienaceny

PostWysłany: 17:17 Pon 25 Lis 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obniżki Shocked Confused Confused Shocked najwcześniej po świętach, jak by mi ktoś teraz wyjechał z obniżką, to bym grzecznie poprosił o wyjazd, i skierował do idiotów którzy ukręcają łby śrubą.
I taka prawda ci co nie znają umiaru i poodkładali sobie bo będzie jeszcze drożej, teraz puszczają im zwieracze i psują cenę, której nie było od dwóch lat. Tak to jest jak się myśli tu i teraz
U mnie zapas zero dosłownie zero, a do mądrali jak zaczniecie teraz opuszczać to po ile będziecie oddawać po świętach, myśleć trochę ku.....wa myśleć
Powrót do góry
Mrok

PostWysłany: 17:01 Pon 25 Lis 2019    Temat postu: Re: , Odpowiedz z cytatem

ekofarmer napisał:
Ceny lekko w dół chwilowo.
Wszystko przez zwroty z zachodu potężnej ilości jaj potężnego producenta .
Teraz ten zwrot przerabiany jest na proszek i szybko na rynek.
Stąd właśnie przetwórstwo obniżyło lekko cenę.
Poza tym stabilnie.
co znowu salsaa u dużego producenta
Powrót do góry
ekofarmer

PostWysłany: 14:15 Pon 25 Lis 2019    Temat postu: , Odpowiedz z cytatem

Ceny lekko w dół chwilowo.
Wszystko przez zwroty z zachodu potężnej ilości jaj potężnego producenta .
Teraz ten zwrot przerabiany jest na proszek i szybko na rynek.
Stąd właśnie przetwórstwo obniżyło lekko cenę.
Poza tym stabilnie.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 62, 63, 64 ... 1396, 1397, 1398  Następny
Strona 63 z 1398

Skocz do: