Skocz do zawartości
łysek1973

EWEX-BIS - warto czy nie?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałem uzyskać więcej informacji na temat firmy EWEX-BIS. W internecie oraz w gazetach rolniczych jest pełno ich reklam. Jestem zainteresowany zakupem oraz montażem hali udojowej typu "rybia oś" a EWEX-BIS w swojej ofercie daje dobre ceny, dlatego zastanawiam się nad zleceniem tego ich pracownikom. Czy słyszeliście coś na temat tej firmy? Kupywaliście coś od nich? Montowali wam coś? Czy myślicie, że warto powierzyć im montaż? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewex-bis Krzysztof Górecki(z Bieżunia) jeśli o tą firmę chodzi to poprzednią ich działalność trochę znam.Może teraz się ,,nawrócili" bo w poprzednim wcieleniu to narobili przekrętów, że kilka miesięcy prasa (rolnicza) ogólnokrajowa o tym pisała,interweniowało nawet Ministerstwo Rolnictwa (bez skutku).

Firma Ewex była pośrednikiem skupu mleka dla OSM Rypin i jak rolnicy powoli

zaczęli rezygnować z ich usług to pozostałych jeszcze (a było ich sporo) wezwali do podpisania nowych umów po pretekstem bodajże Vat-owskim. Były tak skonstruowane, że nikt nie spostrzegł podstępnych zapisów, które mówiły, że z chwilą odejścia ze spółki grożą poważne kary finansowe. Firma montowała rolnikom zbiorniki (różny sposób rozliczenia) i z chwilą rezygnacji naliczali spore kwoty(czyt. kary).

To było kilka lat temu 4-5 więc może teraz są solidną firmą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, o tą firmę mi chodzi. Ktoś wie coś więcej? Ma ktoś od nich jakiś zbiornik czy zamontowaną halę? Jak działają? Czy wszystko jest ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do wszystkich umów na świecie to osobiście jestem zdania, że to człowiek jest w takich sytuacjach głupcem a potem robi problem. Przecież jeśli ma się umowę przed oczami to poświęca się czas na konkretne przestudiowanie jej i dopiero następuje podpis dlatego nie rozumiem ludzi pokroju tych rolników. Ta sama sytuacja dotyczyła kiedyś mojej rodziny, jedna osoba podpisała umowę nie czytając praktycznie jej (bo stawka i ogólne warunki jej pasowały), podpisała ją a potem narzekała na jeden zapis, który w tej umowie się znajdował. A człowiek jest tak skonstruowanym obiektem, że interpretuje dane rzeczy tak jak mu pasuje i tak jak jest wygodnie w danej chwili. Kończę już tego posta bo się mały offtop robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie

Mamy nadzieje, ze dotychczasowi klienci potwierdzaja dobra jakosc schladzalnikow i hal udojowych sprzedawanych przez ewex-bis. w ciagu blisko 20 lat dzialalnosci firma sprzedala przeszlo 10.000 urzadzen rolnikom w calej Polsce.

Wszystkich zainteresowanych chciielibysmy tez poinformowac, ze EWEX-BIS rozszerza dzialalnosc o chemie do mycia i dezynfekcji schladzalnikow i linii udojowych.

Proponujemy bardzo atrakcyjne ceny na odpowiedniki drozszych produktow EcoLab, deLaval i innych dostawcow.

zapraszamy rowniez na nowa strone:

www.ewex-bis.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...